کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

الکساندر هلب قبل از انتقال به بارسلونا سه فصل از دوران فوتبال خود را در آرسنال سپری کرد، وی دوران کم فراز و نشیبی در شمال لندن داشت و تنها یک گام تا فتح لیگ قهرمانان و جام اتحادیه فاصله داشت اما هر دو بار در فینال مغلوب شد و دستش از جام کوتاه ماند.
 
نمایش‌های خوب هلب باعث شد تا در سال ۲۰۰۸ با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به بارسلونا بپیوندد، ولی شروع ناامید کننده‌ای داشت و تنها در هشت دیدار آن فصل لالیگا با پیراهن بارسلونا به میدان رفت.
 
تیری آنری نیز که تابستان قبل به بارسلونا پیوسته بود شاهد تقلای هلب در بارسلونا بود، هلب در مصاحبه با تلگراف در مورد آن دوران چنین گفت:تیری پیش من آمد و گفت: 'تو خیلی وقت است که در هتل زندگی می‌کنی، بیا و مدتی پیش من بمان.' اگر روز تعطیلی داشتیم دوستانمان می‌آمدند و سری به ما می‌زدند و این باعث می‌شد راحت‌تر با محیط جدید خو بگیرم، من چند ماهی در کنار تیری زندگی کردم، تیری در آن زمان هم به شدت به دنبال اخبار و نتایج آرسنال بود، ما باهم بازی‌های آرسنال را می‌دیدیم و از همه چیز و همه جا صحبت می‌کردیم، تیری آنری خیلی مرد بزرگی است و به من خیلی کمک کرد.
 
شرایط در ادامه چندان برای هلب بهتر نشد و ادامه‌ی آن فصل را به تیم دیگری قرض داده شد و در نهایت در سال ۲۰۱۱ بارسلونا را به مقصد کریلیا ساوتوف سامارا ترک کرد.
 

ثبت نظر شما
12+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 آرسنال 2 برایتون 1 The Fa WSL
اولین برد باشگاه آرسنال (مردان و زنان) بلاخره در ۲۷ ژانویه رقم خورد
منچسترسیتی 1 آرسنال 1 The Fa WSL
تساوی داراماتیک آرسنال در وقت اضافه ...

آخرین نظرات

amin در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ نوشت :
Roohi gunner در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰٦ نوشت :
برند لینو سوزوکی ، آینده رو ولش کنید حال رو بچسبید فانوسن

مربوط به هر آنچه که باید در مورد لینو سوزا خرید جدید آرسنال بدانید
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ نوشت :
خنده دار ترینش اونجا بود که برای کانته 32 میلیون ندادن و ژاکا رو با 35 میلیون خریدن! فکرشو بکن زلاتان توی آرسنال چهره میشد!!! یه حسرت دیگه به حسرتامون اضافه میشد که چرا مفت فروختنش به یه باشگاه دیگه.

مربوط به 50 بازیکن بزرگ که نزدیک به پیوستن به آرسنال بودند
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ نوشت :
واقعا این سه ( ساکا، اسمیت رو، مارتینلی) فوق العاده هستن. به نظرم یه مهاجم نوک جذب کنیم و از این سه نفر بیشتر استفاده بشه خیلی تیم بهتر میشه. اودگارد هم خیلی خوبه

مربوط به 11 آمار فوق‌العاده از جوانان آرسنال
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ نوشت :
به نظرم باشگاه باید بازیکنایی که سن کمی دارن و امتحان خودشون رو پس دادن جذب کنه. بدون شک جذب بن وایت و رمزدیل عالی بودن

مربوط به پنج بازیکن آرسنال که تابستان قراردادشان با توپچی‌ها به پایان می‌رسد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی