کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

مسوت اوزیل بازیکن خلاق آرسنال با درآمد ۳۵۰ هزار پوند در هفته بیشترین دستمزد را در آرسنال می‌گیرد، به عقیده امانوئل پتی اوزیل انگیزه خود را از دست داده است چرا که دستمزد سنگین می‌گیرد و قهرمان جام جهانی را هم قبلاً تجربه کرده است و انگیزه‌ای برای ادامه کار ندارد.

امانوئل پتی اسطوره‌ی آرسنال در مورد این موضوع گفت: "اوزیل انگیزه‌اش را از دست داده است، انگار فقط منتظر است تا بازنشسته شود، اینکه یک بازیکن انگیزه‌اش را از دست بدهد، زیاد رخ می‌دهد، ما که ربات نیستیم، بعضی اوقات فصل جدید را در حالی شروع می‌کنید که همه چیز مثل سابق نیست، خیلی سخت است که یک بازیکن همیشه در یک سطح بازی کند، به خصوص اگر درآمد زیادی داشته باشد، جام‌های زیادی هم در دوران حرفه‌اش برده باشد یا از همه مهم‌تر مشکلاتی در زندگی خصوصی‌اش پیدا شده باشد، من که نمی‌دانم در زندگی‌اش چه می‌گذرد اما آنچه درون زمین اتفاق می‌افتاد را می‌بینم و به نظرم زبان بدنش می‌گوید که اوضاع و احوالش خوب نیست، تأسف‌بار است، امیدوارم بالاخره یک کاری بکند، نه تنها برای خودش بلکه برای باشگاه آرسنال، او بازیکن فوق‌العاده‌ای است و نیاز دارد که دوست داشته شود.

الان در ماه ژانویه هستیم و دو هفته دیگر پنجره نقل و انتقالاتی بسته می‌شود، فکر نمی‌کنم او از آرسنال جدا شود، اوزیل کجا می‌خواهد برود؟ چین؟ صادقانه بگویم، واقعاً کسی هست که بخواهد پایان فوتبال اوزیل را در چین ببیند؟! مشکلی با چین ندارم، اما برای بازیکنی فوق‌العاده‌ای مانند اوزیل نباید چنین اتفاقی رخ بدهد، باشگاه آرسنال به اوزیل نیاز دارد، او هم باید این موضوع را درک کند و برای ناامیدی و عصبانیتش فائق آید و تا آخر بجنگد، شاید این‌گونه غرورش را حفظ کند، اتفاقی که در تیم ملی برای او افتاد تأثیر زیادی روی او گذاشت.

من خبرهای مربوط به مسوت اوزیل را هفته‌ها در رسانه‌های ترکیه و آلمان دنبال می‌کردم و با خودم فکر می‌کردم دیگر از حد گذشته‌اند، بعضی‌ها به خود شخصیت اوزیل حمله نمی‌کردند و کاری به وجه فوتبالی او نداشتند، این زندگی یک ورزشکار مدرن امروزی است، اما او باید بجنگد، من نمی‌خواهم او از آرسنال جدا شود، می‌خواهم برگردد و کاری که بابت آن پول می‌گیرد را انجام دهد."
 

ثبت نظر شما
7+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی