کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

شروع عالی تیم بانوان آرسنال در فصل جدید با پیروزی پرگل مقابل منچسترسیتی ادامه یافت. 
 
تیم سرمربی جدید آرسنال،  یوناس ایدوال که هر هفت بازی گذشته خود را برد سپری کرده است در هر هر بازی خود کمتر از 3 گل به ثمر نرسانده.
 
دیشب بازی را یاران تیم میهمان بهتر شروع کردند و دقایقی آرسنال را تحت فشار گذاشته بودند اما تیم برنامه خوبی برای ارائه داشت و زود توانست بر شرایط مسلط شده، موقعیت هایی ایجاد کند و به گل اول خود دست یابد. 
 
اما اولین گل آرسنال روی پاس رو به عقب اشتباه النا کندی به ثمر رسید. بث مید توپ را صاحب شد و پاسی دقیق برای یار خود میدیما فرستاد. او هم به راحتی دروازه ی سیتیزن ها را گشود. 
 
پس از این گل منچسترسیتی از هم پاشید. گل دوم روی اشتباه هیچ بازیکنی از حریف به ثمر نرسید بلکه توپچی ها روی حرکت خوب تهاجمی موفق شدند برای دومین بار دروازه ی تیم میهمان را باز کنند. پاس میدیما به کیم لیتل او را در موقعیت شوت زنی قرار داد. لیتل با پای راست شوتی محکم را راهی دروازه ی منچستری ها کرد. اینگونه بود که دومین گل به ثمر رسید. 
 
نیمه اول با پیروزی 2-0 به پایان رسید اما این برای یاران آرسنال کافی نبود. نیمه دوم نیز توپ و میدان از آن توپچی ها بود. کیتی مک کیب سومین گل این بازی و اولین گل خود در این فصل را به زیبایی به ثمر رساند. 
 
آرسنال پس از به ثمر رساندن گل سوم همچنان عطش گلزنی داشت. روی حملات پی در پی توپچی ها روی لیتل در محوطه جریمه خطا شد. همین بازیکن پشت توپ ایستاد و گل چهارم آرسنال هم به ثمر رسیده شد. 
 
تحقیر تیم منچسترسیتی به پایان نرسید. دقیقه 90+3 تیم به گل پنجم خود رسید. لیا ویلیامسون که هفته فوق العاده ای را با تیم ملی انگلیس گذرانده بود و در این تیم بازوبند کاپیتانی را از آن خود کرده بود موفق شد با ضربه سر دروازه ی میهمان را باز کند و این دیدار در نهایت با 5 گل به نفع آرسنال به پایان رسید. 
 
آرسنال با این پیروزی و کسب 9 امتیاز در سه بازی در صدرجدول رده بندی سوپرلیگ قرار گرفت. اکنون تیم یوناس ایدوال آماده میشود در چهارشنبه شب در یک چهارم نهایی جام حذفی با تاتنهام دیدار کند. ت.پچی ها در این دیدار میزبانند. 
 
 
 
 

ثبت نظر شما
3+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

تمام بازیکنانی که تنها یک بار زیر نظر آرسن ونگر برای آرسنال بازی کردند
آرسن ونگر به خاطر فرصت دادن به بازیکنان جوان در ۲۲ سال سرمربیگری خود در آرسنال شهرت داشت، اما برخی از آنها تنها یک فرصت کسب کردند.ما در این لیست نام بازیکنانی را آورده‌ایم که تنها یک بار زیر نظر آرسن ونگر برای توپچی ها به میدان رفته‌اند.

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۲۷ نوشت :
تیم داره تکمیل میشه.ببینم بهانه دیگه ای داری؟هرچند بردیم ولی بازی اصلا جذاب نبود.ما فوتبال آرسن ونگر رو می خوایم

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
مرتضی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۱۳ نوشت :
سرمربی فاجعه است!خیلی زود بود سرمربی گری براش!اونهم آرسنال!هیچ طور دیگه نمیشد اینقدر خوب فاتحه آرسنال رو خوند! یک سرمربی خوب نیاز داره اقعا! اگر پیدانشد آرسن ونگر رونمیدونم چرا اخراج کردند!البته سرمر...

مربوط به مروری بر لیست خروجی های آرسنال در ددلاین
حاج مهدی آرسنالی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۸ نوشت :
متاسفم برای این مربی
هر سال بد و بدتر

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
محمد در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۷ نوشت :
آرسنال خیلی وقته که تبدیل به یه تیم معمولی شده
بنظرم دیگه هوادار این تیم بودن یه خوش خیالی مفرطه

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰٦ نوشت :
به جز این حرفای بیخود کار دیگه ای هم بلدی آقای آرتتا؟چرا خودت نمی ری؟
Arteta out

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی