کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

تیم بانوان آرسنال دیشب موفق شد با پیروزی مقابل اچ بی کوگ در میدوپارک یک گام به صعود به دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نزدیک تر شود. 
 
تیم یوناس ایدوال تعداد زیادی از بازیکنان تیمش را در اختیار نداشت لذا با  تغییر نسبت به دیدار قبلی خود که با تاتنهام بود به میدان رفت. کوگ باز هم تیمش را همچون دیدار هفته گذشته تدافعی چیده بود و تنها با یک مهاجم حمله میکرد با این وجود طولی نکشید که آرسنال به گل اول خود رسید. دقیقه 15 روی ارسال خوب بث مید، فورد صاحب موقعیت شد و دروازه ی میهمان دانمارکی اش را گشود. 
 
در ادامه باز هم فرصت هایی توسط کیم لیتل و لیا ولتی داشتیم اما یاران ما نتوانستند دفاع مستحکم کوگ را شکست دهند و نیمه نخست با تک گل کیتلین فورد به پایان رسید. 
 
در نیمه دوم هم آرسنال فرصت هایی داشت. ویویان میدیما میتوانست گل دوم را به ثمر برساند اما موفق نشد. جردن نابز نیز فرصتی که مانوم برایش مهیا کرده بود را از دست داد. اما اواخر این نیمه باز هم مید زمینه ساز گلزنی شد. کرنر ارسالی او به ووبن موی نزدیک شد. او با پرشی زیبا موفق شد با ضربه ی سر دومین گل آرسنال را به ثمر برساند. هیچ بازیکنی به اندازه بث مید در آرسنال پاس گل نداده است. او در مجموع رقابت های این فصل تاکنون 14 پاس گل داده است. 
 
اما تنها دو دقیقه مانده به پایان بازی سومین گل آرسنال به ثمر رسید. استف کتلی به زیبایی میدیما را صاحب موقعیت گلزنی کرد. این مهاجم جوان هلندی نیز با پای چپ دروازه ی میهمان را دوباره باز کرد. 
 
در گروهی که آرسنال حضور دارد اکنون بارسلونا با 12 امتیاز صدرنشین است. آرسنال 9 امتیاز دارد و هوفنهایم تنها 3 امتیاز کسب کرده است. کوگ هم بدون امتیاز در قعر جدول جا گرفته است. 
 
تنها یک بازی به وقفه دیدار های ملی باقی مانده. دیدار بعدی آرسنال یکشنبه مقابل منچستریونایتد در لیگ خواهد بود. توپچی ها در این دیدار میهمان هستند.  

 

ثبت نظر شما
4+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 آرسنال 0 منچستریونایتد 1 Conti cup
روزهای سخت دختران آرسنال ادامه دارد
باشگاه با رافائله سوزا به توافق رسید
اولین برزیلی تاریخ باشگاه بانوان آرسنال معرفی شد
لورا وینرویتر خرید جدید باشگاه آرسنال
مدافع ملی پوش اتریشی به جمع توپچی ها پیوست

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ نوشت :
خنده دار ترینش اونجا بود که برای کانته 32 میلیون ندادن و ژاکا رو با 35 میلیون خریدن! فکرشو بکن زلاتان توی آرسنال چهره میشد!!! یه حسرت دیگه به حسرتامون اضافه میشد که چرا مفت فروختنش به یه باشگاه دیگه.

مربوط به 50 بازیکن بزرگ که نزدیک به پیوستن به آرسنال بودند
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ نوشت :
واقعا این سه ( ساکا، اسمیت رو، مارتینلی) فوق العاده هستن. به نظرم یه مهاجم نوک جذب کنیم و از این سه نفر بیشتر استفاده بشه خیلی تیم بهتر میشه. اودگارد هم خیلی خوبه

مربوط به 11 آمار فوق‌العاده از جوانان آرسنال
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ نوشت :
به نظرم باشگاه باید بازیکنایی که سن کمی دارن و امتحان خودشون رو پس دادن جذب کنه. بدون شک جذب بن وایت و رمزدیل عالی بودن

مربوط به پنج بازیکن آرسنال که تابستان قراردادشان با توپچی‌ها به پایان می‌رسد
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ نوشت :
به نظرم ضعیف ترین همون کوشیلنی و ژاکا بودن که به لباس آرسنال توهین کردن

مربوط به رتبه بندی کاپیتان‌های آرسنال در دوران لیگ برتر
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۲۷ نوشت :
تیم داره تکمیل میشه.ببینم بهانه دیگه ای داری؟هرچند بردیم ولی بازی اصلا جذاب نبود.ما فوتبال آرسن ونگر رو می خوایم

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی