کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ادامه مصاحبه آرسن ونگر پس از دیدار برابر شاختار که توسط سایت رسمی باشگاه در دو قسمت بر روی خروجی آن قرار گرفت :

درباره جورو و اسکیلاچی ...
یوهان به خوبی در بازی کار کرد و اسکیلاچی نیز یک لیدر خوب بود . او یکی از ساکت ترین هاست اما اگر از وی نظر خواهی کنید به خوبی صحبت می کند . او با هافبک ها صحبت می کند و همینطور با یوهان و مدافعان کناری . او آرام است و در عقب زمین حضور خوبی دارد .


درباره روحیه جک ویلشر...
از از چالش های بازی پنهان نمی شد . نکته مهم بازی امشب این بود که وی فقط می خواست فوتبال بازی کند . او فقط به عنوان یک بازیکن واقعی فوتبال به مسابقات می رود . او در مرحله تکنیکی خوبی قرار دارد اما هیچ گاه از چالش های بازی پنهان نمی شود و در جنگ ها شرکت دارد . این یکی از کیفیت های بارز وی است که باعث می شود شما نخواهید وی را از دست بدهید .

اینکه چگونه می تواند برای انگلستان شروع کند ...
بدون اینکه وی تیتر روزنامه ها شود سخت است که این را گفت . اگر شما عکس این سوال را بپرسید ( اینکه او آماده بازی برای انگلستان نیست ) آن وقت سخت است که نه بگوییم .

درباره جنگ های ویلشر در بازی شاختار بر سر توپ...
شما بازیکنانی را می خواهید که برای توپ بروند . البته بشرطی که نیت آن ها توپ باشد . اگر او کمی تعلل می کرد شای آن اتفاق می افتاد . او کمی دیر رفت ولی کاملا برای توپ حرکت می کند .

درباره بهترین پست جک ویلشر ...
او کاملا در جای جای خاصی نیست . او در میانه است . او بیش از اینکه یک هافبک کنار باشد می تواند بازیکن باکس تو بکاس باشد . همچنین می  تواند پشت مهاجمین به خوبی بازی کند . او می تواند نفوذ کند و توانایی قطع توپ خوبی دارد . به او وقت بدهید بگذارید بازی کند و می دانم این برای شما سخت خواهد بود .

درباره برخورد ادواردو ...
اگر شما می خواستید یک نفر از شاختار امروز گلزنی کند او ادواردو بود چرا که همه احساس بسیار خوبی برای وی دارند . همه می دانند او چه بازیکنی بود وقتی به اینجا آمد و سپس چه شد . روحیه جنگندگی وی همیشه عالی بوده . ما برای وی خوشحالیم .

درباره وین رونی ...
این داستانی است که من در روزنامه ها خواندم اما می خواهم واکنش نداشته باشم . این به این معنی است که ما هیچ کس را نخواهیم خرید . ما مهاجمان کافی داریم . امشب ما بندتنر و والکات را در اختیار داشتیم . آرشاوین روی نیمکت بود و ون پرسی نیز مصدوم است . با تمام بازیکنان چه کار باید بکنیم ؟
ما علاقه مند به خرید بازیکن نیستیم . ما در بازار خرید حضور نخواهیم داشت . هم اکنون 18 اکتبر است و نقل و انتقالات در یک ژانویه باز خواهد شد .

تگ ها

ثبت نظر شما
5+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی