کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

" آندری آرشاوین" بازیکن تیم آرسنال تصدیق میکند که آرسنال در مقابل رقیب های اصلی خود کم آورده است. " حقیقت این است که ما در مقابل رقیبان اصلی خود تن به شکست داده ایم و این نشان میدهد که ما به اندازه ی کافی قدرتمند نیستیم. ما فوتبال خوبی از نظر کیفی بازی میکنیم ولی این کافی نیست.ما گل های زیادی را به ثمر میرسانیم اما اکثر اوقات اجازه میدهیم دروازهمان نیز باز شود. آرشاوین با قامت 5 فوت و 7 اینچی خود دارای محدودیت هایی از نظر فیزیکی نیز میباشد اما او تنها بازیکنی نیست که در جدال های هوایی ضعیف است. "ما در جنگهای تن به تن به خصوص در جنگ های هوایی خوب نیستیم و دلیل این قضیه این است که ما بازیکنان بلند قامتی در اختیار نداریم" " همه تیم های دیگر در هوا بازیکنان قدرتمندی را نسبت به ما در اختیار دارند.وقتی از نظر فیزیکی خودمان را با بازیکنان چلسی مقایسه کنیم ، آنها بسیار قوی تر بودند، اگر ما بازیکنان بلند تری را در اختیار می داشتیم بسیار برایمان سودمند می بود، به خصوص در حمله ها" آرشاوین گذاری هم بر مصدویت "ون پرسی" زده و میگوید : ما به شدت نبود ون پرسی را احساس میکنیم. آرشاوین این نکته را خاطر نشان کرد که آرسنال بدون ون پرسی برای نگه داشتن توپ در خط حمله دچار مشکل است " از زمان مصدومیت ون پرسی ما تنها 2 گل را در 3 بازی به ثمر رسانده ایم"

تگ ها

ثبت نظر شما
14+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

چهار فصل اخیری که آرسنال و تاتنهام تا روز آخر با هم مبارزه کردند
آرسنال و تاتنهام یکی از شدیدترین رقابت‌ها را در انگلستان دارند و اکنون هر دو تیم در جدول لیگ شانه به شانه هم هستند. از آنجایی که هر دو تلاش می کنند در جمع چهار تیم برتر قرار گیرند، هر بازی برای هر دو تیم بسیار مهم است و ممکن است این نبرد دوباره به روز پایانی کشیده شود.
ادو تابستان شلوغی را پیش‌رو خواهد داشت
اکثر ما به بازیکنانی که می‌توانیم به تیم اضافه کنیم می‌پردازیم، درحالی‌که چالش‌های بسیاری درمورد خروجی‌های تیم پیش‌روی ماست.

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲٦ نوشت :
از اول فصل که بازیا رو دارم می بینم روز به روز بهتر میشیم. به نظرم اگه یه مهاجم شیش دانگ و یه هافبک دفاعی با خلاقیت بالاتر از ژاکا و یه دفاع راست بگیریم دیگه چیزی کم نداریم

مربوط به اودگارد و پارتی درخشان‌تر از همیشه
amin در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ نوشت :
کاش سالیبا فصل بعد بیاد
سه تا مدافع خوب داشتن خیلی خوبه گابریل وایت و سالیبا باشن تیم راحته خیال ما

مربوط به 7 بازیکن آرسنال که با میکل آرتتا اختلاف پیدا کردند
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰٦ نوشت :
همه می دونن مشکل تیم کرونکه و گروهش هستن ولی ول کن نیست

مربوط به کرونکه و سوپرلیگ
امیر در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ نوشت :
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲٦ نوشت :
به نظرم ما به دو مهاجم نیاز داریم. یوویچ مهاجم خوبیه و دیبالا هم می تونه پازل رو تکمیل کنه

مربوط به 7 مهاجم که آرسنال به جای دوسان ولاهوویچ می‌تواند به خدمت بگیرد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی