کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


توپچیها با حضور در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا درآمدی معادل 26 میلیون پوند را نصیب خود کرده اند. ولی با شروعی ضعیف در این فصل امکان حضور توپچیها در فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا و البته سود مالی حاصل از حضور در این رقابت ها تحت الشعاع قرار گرفته است.
ایوان گازیدیس میگوید حضور در لیگ قهرمانان اروپا و صعود به مراحل بالاتر برای باشگاه بسیار مهم است ولی نه از نگاه اقتصادی.
"ما ترجیح میدهیم که [به لیگ قهرمانان] صعود کنیم ولی ما مدلی بسیار قدرتمند داریم که بدون آن هم میتواند به کارش ادامه دهد. نه فقط اینکه صرفا ادامه دهد، بلکه میتوانیم به خوبی ادامه دهیم و رقابت کنیم.
"بسیار احمقانه است که مدلی بسازید که برای بقا وابسطه به بودن در لیگ قهرمانان باشد و فکر نمیکنم که هیچ باشگاهی این کار را انجام دهد، و اگر این کار را انجام دهند، احتمالا آنها آنگونه که باید مسئولانه باشگاه را اداره کنند، نیستند.
"هر باشگاهی وسوسه خواهد شد تا به این پول فکر کند، و این پاسخ به این موضوع است که، اگر ما فقط کمی بیشتر خرج کنیم، این ما را به بالای منحنی سوق خواهد داد، و این همان چیزی است که باعث حرکت درآمدن چرخه خرج کردن خواهد شد که میتوانید آن را در بازی ببینید و لزوما این بدین معنی نیست که همیشه موفق خواهید بود.
"شما وسوسه میشوید که فکر کنید اینگونه است. باعث میشود که فشار برای مدتی برداشته شود ولی در واقع در بلند مدت فشار را در موارد مختلف ایجاد خواهد کرد. ما به حرکت کردن با نظم ادامه خواهیم داد تا مطمئن شویم که در کوتاه مدت و بلند مدت آینده خوبی را خواهیم داشت.
گازیدیس همچنین میگوید آرسنال قادر خواهد بود در زمینه پرداخت دستمزدها با باشگاه هایی مانند چلسی و دو تیم شهر منچستر رقابت کند.
"ما سقفی برای دستمزدها نداریم. نمیدانم که این داستان از کجا آمده است. ما یک مدل تجاری در سطحی بسیار بالا داریم که بر اساس اینکه برای رقابت کردن در زمان حال، فصل آینده و پنج سال بعد به چه چیزهایی نیاز داریم شکل گرفته است.
"اطمینان دارم که قادر خواهیم بود تا با هر محیطی که بوجود می آید رقابت کنیم.
"ما به دنبال اعتبار و پاداش برای اینکه خود کفا باشیم نیستیم. فکر میکنم که این مدل درستی برای ما است.
"این مدل به ما پایداری و توانایی نگاه کردن به آینده با اطمینان و بدون نگرانی بیش از حد از فراز و نشیب ها، چرخه رقابتی و چرخه اقتصادی را میدهد.
گازیدیس از صحبت کردن در مورد اینکه آیا مذاکرات با روبین ون پرسی بر سر قراردادی جدید شروع شده است یا خیر خودداری میکند: " در مورد روبین صحبتی نخواهم کرد."

تگ ها

ثبت نظر شما
1+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال 2-1 چلسی (دوستانه)
روزی تلخ و شیرین برای بانوان آرسنال
با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی