کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


آرون، برداشت تو از این فصل تا اینجا چیست؟
واقعا شروعی نا امید کننده داشته ایم، هیچ شکی در این مورد وجود ندارد، تصمیماتی به ضرر ما گرفته شد و ما تاوان آنها را دادیم. شروعی سخت بود و تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که هر چه زودتر شرایط را تغییر دهیم.

منظورت از تصمیمات اشتباه چیست؟
در چند بازی بازیکنان ما اخراج شدند که کاملا در روند بازی تاثیر گذار بود و ما تاوان آنها را با از دست دادن امتیازات پرداخت کردیم.

فکر می کنم از نظر دفاعی به عنوان یک تیم در بعضی مواقع گلهای بچه گانه ای خوردیم، امیدوارم از این به بعد بتوانیم به خوبی دفاع کنیم و به عنوان یک تیم منسجم باشیم، فکر می کنم از نظر تهاجمی هنوز هم تیمی خوب و خطرناک هستیم و فقط باید در یک سری از مسائل بهتر شویم و آن وقت همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

آرسنال همیشه وقتی صاحب توپ بوده خوب کار کرده، شما چگونه می توانید در بازی بدون توپ پیشرفت کنید؟
فکر می کنم ما به عنوان بازیکنان تیم باید وظایف خود را درک کنیم و شاید اینکه بهتر با هم ارتباط برقرار کنیم، فکر می کنم اگر بتوانیم هر چه زودتر در بازی بدون توپ متحد و منسجم کار کنیم می توانیم به تهدیدی جدی برای رقباتبدیل شویم.

شما چه کاری را خوب انجام می دهید؟
از نظر من پاسکاری و ایجاد موقعیت های گل. می خواهیم این روند را ادامه دهیم، شانس هایی را خلق کنیم و شاید گلهای بیشتری به ثمر برسانیم، اگر بتوانیم خوب جاگیری کنیم این شانس را داریم که بتوانیم گلزنی کنیم. پیشروی به سمت دروازه حریف مشکل ما نیست، چیزی که ما باید سعی کنیم در آن بهتر باشیم دفاع کردن به عنوان یک تیم است.

واکنش تو نسبت به بازی تاتنهام چیست؟
فکر می کنم در نیمه اول ما تیم برتر زمین بودیم اما نتوانستیم کاری انجام بدهیم و تاوان آن را نیز دادیم. در نیمه دوم به زمین آمدیم و موفق شدیم گل هم بزنیم و در دقایق زیادی از نیمه دوم بازی دست ما بود و می توانستیم گل دوم را هم بزنیم و از حریف پیش بیفتیم و خیالمان از بابت یک برد راحت شود اما باز هم نتوانستیم روند خوب خودمان را حفظ کنیم و آنها یک گل دیگر به مازدند و ما باز هم چوب اشتباهاتمان را خوردیم، بنابراین من فکر می کنم اگر بتوانیم توازن خوبی در بازی خودمان داشته باشیم می توانیم موفق شویم.

هنوز هم امتیازات زیادی بافی مانده که برای آنها مبارزه کنیم...
البته که اینگونه است، ما در تلاشیم تا به جمع مدعیان بازگردیم و امیدوارم روز یکشنبه بتوانیم پیروز شویم و گام بلندی در این راه برداریم و دوباره اعتماد به نفسمان را به دست بیاوریم، امیدوارم بتوانیم این کار را انجام دهیم.

چه چیزی از ساندرلند در این فصل دیده ای؟
راستش بازیهای زیادی از آنها ندیده ام، بازی آنها با استوک را دیدم، آنها در تابستان تغییرات زیادی داشته اند و در حال هماهنگ شدن هستند اما ساندرلند همواره تیمی بوده که عالی کار کرده، آنها همیشه تیمی منسجم هستند بنابراین ما باید حواسمان را خوب جمع کنیم.

نیکلاس بنتنر نمی تواند روز یکشنبه بازی کند، به نظرت این یک نکته مثبت برای ماست؟
بله، فکر می کنم او دو گل به ثمر رسانده است و پریشب برای تیم ملی دانمارک نیز گلزنی کرده است، او احتمالا می گوید در فرم خوبی به سر می برد و اگر بازی نکند مطمئنا برای ما بهتر خواهد بود.

تگ ها

ثبت نظر شما
13+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال 2-1 چلسی (دوستانه)
روزی تلخ و شیرین برای بانوان آرسنال
با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی