کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در مورد گل سوم چلسی...
خیلی ناراحت بودم اما در مجموع باید بگویم فقط می توانم تیمم را ستایش کنم.ما در زمین نا امید نشدیم و به بازی خودمان ادامه دادیم. می دانستیم به یکبرد در اینجا نیاز داریم و کار خود را انجام دادیم تا بازی را پیروز شویم.در مجموع احساس میکنم آنها عملکرد تیمی خوبی داشتند و روحیه خوبی از خود نشان دادند، وقتی شما دقیقا قبل از پایان نیمه اول 2-1 عقب می افتید کارتانسخت می شود اما ما ما در نیمه دوم با شور و اشتیاق زیادی وارد زمین شدیم وهجومی کار کردیم.

در نیمه دوم احساس کردم از نظر دفاعی بهتر از نیمه اول بودیم، در نیمه اول شانس های زیادی را دز دست دادیم، البته این به این خاطر بود که چلسی خیلی هجومی بازی می کرد اما اما در تمام طول بازی خطرناک ظاهر شدیم و امیدوارم چنین عملکردی باعث شود تیم دوباره ایمان خود را به دست بیاورد و روی قوی و قوی تر شدن تمرکز کند.

در مورد رابین ونپرسی...
البته که او روی فرم است و از کلاس بالای بازی خود سود می برد، ما خیلی حمله می کنیم و در مجموع شانس های زیادی هم به دست می آوریم، هوش او در حرکات داخل محوطه و دقت او در تمام کنندگی استثنایی است.

در مورد عملکرد لورن کوشلنی...
او خارق العاده بود. در نیمه اول او تنها کسی بود که در عقب زمین قدرتمند به نظر می رسید اما احساس می کنم در نیمه اول ما فضای زیادی به آنها در عقبزمین و در میانه زمین دادیم و در نیمه دوم فشرده تر بازی کردیم، در حملات خطرناک باقی ماندیم اما در دفاع کمتر دچار دردسر شدیم.

در مورد اینکه در آخر بازی تیمتان را به آرام کردن بازی تشویق کردید...
شما می دانید وقتی در یک بازی 4-3 جلو هستید روی نیمکت چه خبر است، شما نباید تیمتان را به انجام کارهای احمقانه تشویق کنید، اما همه این تیم و این باشگاه را با این شیوه می شناسند، بعضی وقتها شما با این کار پاداش می گیرید و گاهی اوقات مجازات می شوید.

در مورد اینکه این تیم چلسی خیلی باز است...
باید در این مورد فکر کنم، فکر میکنم ما یک سال در اینجا بازی را 3-2 بردیمکه کانو در آن بازی دو گل زد و ما 2-1 عقب بودیم، این به بازیها بستگی دارد چون چلسی تا کنون کاملا باز به نظر نمی رسید، آنها در بازیهای قبل خودنیز در دفاع خوب کار می کردند، امروز این کیفیت ما بود آنها را باز کردیم وخیلی هجومی بازی کردیم.

در مورد اینکه تیمش چه تغییری کرده است...
این تغییر که ما نصف تیممان را در 31 آگوست در اختیار داشتیم و باید برای صعود به لیگ قهرمانان هم رقابت میکردیم، باید به عنوان یک تیم اینکه می خواهیم چگونه فوتبال بازی کنیم را یاد می گرفتیم، در این مسیر هر برد شما را قدرتمند تر می کند.

حالا بازیکنان متوجه شده اند که ما چگونه بازی می کنیم بنابراین قوی تر شدهایم اما هنوز باید متواضع باشیم، تمرکز داشته باشیم و در کنار هم به سختی تلاش کنیم، هنوز فاصله زیادی تا قرار گرفتن در یک جایگاه قدرتمند در لیگ وجود دارد و تیمهای بالای سر ما هم زیاد امتیاز از دست نمی دهند، اما کیفیتی که امروز نشان دادیم اطمینان بیشتری به ما داد.

در مورد آرون رمزی...
چیزی که مردم در مورد بازیکنانی مثل ووچیچ،رمزی و ویلشر فراموش می کنند ایناست که همه آنها 19 و 20 ساله هستند، آنها بازیکنان با کیفیتی هستند و طبیعی است که بازی به بازی و سال به سال پیشرفت کنند.

در مورد فرم قدرتمند تیم...
این بهترین چیز در کار من است، حالا ثبات بیشتری داریم و باید به این روند ادامه دهیم، سه شنبه شب یک تست دیگر برای ماست که باید تمرکز کنیم و آن کیفیت را دوباره از خودمان نشان دهیم، این چیزی است که در حال حاضر باید روی آن تمرکز کنیم.

یک جمع بندی کلی...
ما بازیهایی مثل لیورپول و منچستر یونایتد را داشتیم که 10 نفره بازی کردیماما ما تیم کامل خود را در آن زمان در اختیار نداشتیم، به شدت احساس می کنم حالا خیلی قوی تر هستیم.

در مورد گلهایی که در این فصل در بازیهای بزرگ رد و بدل شده است...
سوال خوبی است چون به این مربوط می شود که آیا بازیکنان هجومی خوب زیاد شدهاند و تیمی که گلهای زیادی میزند باز بازی میکند و این فرصت را برای گلزنیبه تیم حریف می دهد؟ یا اینکه تیمهای بزرگ از نظر دفاعی شکننده تر شده اند؟ پاسخ دادن به این سوال سخت است، برای این کار به بازیهای بیشتری نیاز است.

تگ ها

ثبت نظر شما
7+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان
آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی