کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


مهاجم جوان و کاستاریکایی توپچی ها که یکی از خریدهای تابستان گذشته بود بهعلت عدم صدور مجوز کار فصل گذشته را به طور قرضی برای لورین در فرانسه بازی کرد و موفق به زدن چهار گل شد.

کمپل 19 ساله که در ماه جولای و در تمرینات پیش فصل همراه تیم خواهد بود در مورد دوران قرضی اش در فرانسه می گوید:

"برای من سخت بود چون می خواستم این فصل در آرسنال بازی کنم، اما این هم یکتجربه جدید برای من بود اما مساله این بود که باید فوتبال اروپایی را یاد می گرفتم و بعد به آرسنال باز می گشتم.

آمدن به لورین برای من خیلی خوب بود، اینکه به اینجا بیایم و فوتبال بسیار رقابتی فرانسه را تجربه کنم تجربه جدیدی برای من بود، در اینجا چیزهای زیادی یاد گرفتم.

درست قبل از بازی چهارم فصل به اینجا آمدم و آنها به خوبی از من استقبال کردند، آنها به من کمک کردند تا به سرعت در تیم جا بیفتم و توانستم به تیم کمک کنم، سبک بازی لورین مشابه آرسنال است و این تجربه به من در آینده کمک خواهد کرد.

فوتبال در فرانسه بسیار تاکتیکی، دشوار و فیزیکی است، تجربه ای عالی برای من بود و من چیزهای زیادی در اینجا آموختم و امیدوارم این تجربیات در آیندهبه من کمک کند.

از اینکه برای سقوط نکردن می جنگیدیم چیزهای زیادی یاد گرفتم، توانایی ذهنیو اینکه باید به عنوان یک تیم از سقوط جلوگیری می کردیم، دوران سختی بود وبرای بازیکنی مثل من که در آغاز دوره بازی اش است تجربه ای بزرگ بود."

کمپل در سطح ملی هم درخشیده و پس از درخشش در رقابتهای زیر 20 سال کونکاکاف موفق شد به تیم ملی بزرگسالان کشورش هم راه پیدا کند.

او می داند که باید برای به دست آوردن فرصت در فصل آینده صبور باشد اما می گوید دوران قرضی اش در لورین به آینده او در آرسنال کمک زیادی می کند.

"من جوان هستم و برای لورین بازیهای زیادی انجام داده ام، چند گل زده ام و اولین بازیکن کاستاریکایی شدم که در دسته اول فرانسه بازی کرده و همچنین اولین بازیکنی که در لیگ فرانسه گل زده است.

فلسفه فوتبالی لورین و آرسنال مشابه است، شیوه تمرینات و سبک بازی کردن آنها مشابه آرسنال است، این مساله باعث می شود آرسنال راحت تر بازیکنانش رابه لورین قرض بدهد چون آنها در اینجا همان چیزی را یاد می گیرند که در آرسنال هم یاد می گیرند.

ژیلس سونو به من گفت وقتی به عنوان بازیکن قرضی به تیمی می روی کار سختی داری چون می دانی قرار نیست در همه بازیهای فصل جاری و حتی فصل بعد بازی کنی، این کار را برای نگه داشتن جایگاه در تیم سخت می کند، ما باید تمام تلاشمان را بکنیم تا بتوانیم بازیهای بیشتری انجام دهیم."

تگ ها

ثبت نظر شما
9+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی