...

سارا

...

...

درباره من

نام : سارا
تاریخ تولد : 63
بازیکن مورد علاقه : میکل آرتتا
محل زندگی : تهران
ایمیل : Sarah.xvid@yahoo.com
وب سایت : http://www.gunnerstrust.com

اطلاعات کاربری

تعداد اخبار نگارش شده : 0
تعداد یادداشتها در بلاگ : 0
تعداد دوستان شما : 0
تعداد ارسال های دیوار : 2


دیگر دیوارها

سروش
سروش » سروش

امیدوارم آرتتا بتونه تیم رو برگردونه

عباس رضایی
عباس رضایی » عباس رضایی
عباس رضایی آواتار خود را به روز کرد.

amin
amin » amin

یه توپچی همیشه یه توپچیه. حتی اگه خیلی وقت باشه که توپی در نکرده باشه

amin
amin » amin

یه توپچی همیشه یه توپچیه. حتی اگه خیلی وقت باشه که توپی در نکرده باشه

amin
amin » amin

سفیرپیمنت

saman
saman » saman
saman آواتار خود را به روز کرد.

hosein
hosein » hosein

من با درد بیگانه نیستم، ای آرسنال مقل همیم.

علیرضاشنتیائی
علیرضاشنتیائی » علیرضاشنتیائی
علیرضاشنتیائی آواتار خود را به روز کرد.

دانیال
دانیال » دانیال
دانیال کاور خود را به روز کرد.

دانیال
دانیال » دانیال
دانیال آواتار خود را به روز کرد.


ساراmoeinem
moeinem » سارا

slm sara jooon khush omad!

پیام مشایخ نسب
پیام مشایخ نسب » سارا

سارا خانم متاسفانه این بار اولی نیست که ما اینجا با چنین مسائلی و ادعاهایی رو به رو هستیم. مدت های زیادی هستش که سایت گانرز تراست در حال فعالیت هستش و خوشبختانه تا به امروز هیچ مشکلی با مدیران این سایت نداشتیم کما اینکه این دوستان قبلا هم خودشون اینجا بودند زحمت های زیادی کشیدند و با خیلی از بچه های هایبوری دوست هستند و هنوز هم ممکنه ارتباط داشته باشن و اصلا دلیلی نداره باهاشون مشکلی داشته باشیم.

من این موضوع رو پای بی تجربگی شما می ذارم چون به نسبت خود محسن و میثاق مدت زیادی نیست که در حال فعالیت به عنوان نویسنده هستید. از زمانی که گانرزتراست فعالیتش رو شروع کرده بارها و بارها اتفاق افتاده که ما یک خبر رو زودتر از اونا بزنیم یا اینکه اونا زودتر از ما بزنن. این یه امر کاملا طبیعی هستش. مطمئنا اگه یکی از سایت ها خبر رو زودتر زده باشه دلیلی نداره که اون یکی سایت خبر رو نزنه. و همیشه هم هر دو طرف خودشون اقدام به ترجمه اخبار کردن و هیچ وقت کپی در کار نبوده. نه از طرف ما و نه از طرف دوستان جی تی . این جمله : " اگه مثل قبل در حد خبر بود سکوت می کردم اما این بار..." ادعای بسیار سنگینی هست و شما واقعا نیاز دارید که اونو ثابت کنید. وگرنه تهمت زدن کار بسیار ساده ای هستش. اگه قرار باشه با چنین استدلال های ضعیفی همدیگه رو زیر سوال ببریم ما هم اینجا میتونیم ادعا کنیم که تمام خبرهایی که ما زودتر از جی تی زدیم رو دوستان جی تی کپی کردن!! مطمئنا چنین حرفی معقول نیست و تا به حال هم نشده بین مدیرای دو طرف چنین مساله ای رخ بده چون هر دو با شرایط کاری همدیگه آشنایی دارن و این یه موضوعه بدیهی هستش که تقریبا تمام منابعی که دو طرف از اونا برای خبر رسانی سایتشون استفاده میکنن مشترک هستن ، به خصوص سایت رسمی باشگاه آرسنال که منبع اصلی خبر برای هر دو طرف هست. با یه مقایسه ساده از همین خبر آمار و ارقام میشه متوجه شد که هیچ کپی در کار نبوده و متاسفانه شما با ذهن منفی این مقایسه رو انجام دادی که پیشنهاد می کنم این منفی گرایی رو کنار بذارید. مطمئنا اگه کپی و سرقت مطلبی در کار بود مدیرای جی تی انقدر حواسشون هست که به ما معترض بشن.

اینو برای چندمین بار تکرار می کنم که در تحریریه کانون رسمی هواداران آرسنال تا به حال هیچگونه کپی از هیچ سایت و پایگاه خبری صورت نگرفته و حداقلش اینه که ما اینجا در کنار تمام نواقصی که داریم این موضوع را با اطمینان و افتخار کامل میگیم که تا به حال هیچ کپی و سرقتی از هیچ سایت و پایگاه خبری توسط تحریریه کانون صورت نگرفته. حداقل از زمانی که خودم اینجا مسئولیت مستقیم دارم می تونم قویا چنین ادعایی داشته باشم. هرچند مطمئنم قبل از اونم چینین مساله ای اینجا رخ نداده چون قبلا هم خودم نویسنده بودم هم با نویسنده هایی که اینجا کار کردن ارتباط داشتم.

مجددا تاکید می کنم اگه مدرک محکمی مبنی بر کپی کردن خبرتون توسط مصطفی کاظمی دارید ارائه کنید ما بررسی میکنیم و اگه واقعا این مدرک محکم باشه مطمئن باشید با این موضوع برخورد خواهد شد و ما هم رسما تو صفحه اول سایت از شما و جی تی عذرخواهی می کنیم. در غیر این صورت فکر میکنم تهمت زدن به این شکل کار بسیار زننده ای هستش.

 1