ژورو رفتنی است

نویسنده: محمودرضا معینی

وبلاگ من
نویسنده: محمودرضا معینی
22 سالمه،دانشجوی برقم،ما کلا خانوادگی طرفداره آرسنالیم من،بابام،داداشم، به صورت موروثی طرفداره آرسنال شدم و حدود 13 ساله که آرسنال برام تبدیل به یه عشق شده
کل بازدید: 10,183 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

ژورو رفتنی است

با توجه به اظهار نظر وکیل مدافع سوییسی آرسنال و با توجه به علاقه چند تیم ایتالیایی به نظر اولین خروجی آرسنال قطعی است...........


با توجه به اظهار نظر وکیل مدافع سوییسی آرسنال و با توجه به علاقه چند تیم ایتالیایی به نظر اولین خروجی آرسنال قطعی است
وکیل این مدافع اعلام کرده که یوهان علاقه زیادی به بازی در لیگ ایتالیا داره و به احتمال خیلی زیاد در لیگ ایتالیا حضور خواهد پیدا کرد
هم چنین در یک خبر آمده که لیورپول 17 میلیون یورو برای آدام جانسون بازیکن نیمکت نشین ولی خوش تکنیک و خوش آتیه من سیتی آماده کرده است (چرا ما نمی خریمش؟!؟)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

پويان در 21/3/1391 | 13:28 گفت:

واقعا جالب كه دوستان بازياي خوب والكات و فراموش كردن و ميگن نيمكت نشين سيتي ازش بهتره!
والكات به پختگي رسيده و اين فصل پاس گلاي زيادي به رابين داد و بعد رابين بهترين گلزن تيم بود
قبول دارم تو بازياي خارج از خونه كمي ضعف داره از نظر روحي و بايد سعي كنه بهتر شه
هنوزم ميگم تيو فوق العادست

ناصر در 21/3/1391 | 11:39 گفت:

حامد قول دادی به همه شام بدی.
نزنی زیرش!!!

ehs در 21/3/1391 | 03:36 گفت:

تنها مشكل هلند به نظر من خط دفاعيشه و يه جورايي پاشنه اشيل تيمه باز جاي شكرش باقيه هايتينگا به بازي رسيده بود!!
اما تاكتيك هلند اصلا تو كتم نمي ره!!با اين همه بازيكن خلاق و هجومي كه داشت چرا بايد جلوي تيمي كه مي خواد دفاع كنه با دو تا هافبك دفاعي بازي كنه!!حالا اگه جلوي المان بود باز مي گفتيم مي خواست دفاعش رو محكمتر كنه اما جلوي تيمي كه يك موقعيت جدي داشت به راحتي سه امتياز رو از دست داد!!رابين هم روز فوقالعدش رو نداشت ولي بد هم كار نكرد و نسبتا مفيد هم بود و به نظرم بجز يك صحنه ،كلا تمام سعيش رو كرد

ehs در 21/3/1391 | 03:25 گفت:

ژورو كي ميره!!؟واسش يه گود باي پارتي بگيريم
ما وينينگ زياد داريم چمبو و ريو رو فراموش نكن!
هلند انصافا خوب بازي كرد فقط بد شانس بود به نظرم بازيش صد شرف داره به اين المان يا پرتقال!!
اسنايدر فوقالعاده بود واقعا در اوج امادگيشه!به نظرم بدترين بازيكن هلند روبن بود كه دو تك به تك رو به رابين پاس نداد!هلند هم خوب بازي كرد هم توپ به تيرك داشت هم يه پنالتي واسش نگرفتن در كل فقط بد شانس بود!اصولا هلند تو مقدماتي فوقالعادست بعد كه بالا مياد از هم مي پاشه!!حالا شايد اين اولين بازي يه جور خوش يمني بياره!!!

حمیدرضا در 21/3/1391 | 00:19 گفت:

باید قبول کرد آدام جانسن بهتر از والکاته. یکی بهم بگه والکات بجز سرعت بیشتر نسبت به آدام جانسن دیگه چیش از آدام سرتره؟

حمیدرضا در 21/3/1391 | 00:07 گفت:

بله اینه فرق یه محاجم تمام نشدنی

حمیدرضا در 21/3/1391 | 00:03 گفت:

رابین اون همه بازیکن پشتش بود هیچکاری نکرد ولی آرشاوین هیشکیو نداشت ولی هرکاری خواست کرد. حالا دوس دارم ببینم کی میخواد از آرشاوین انتقاد کنه

soroosh در 20/3/1391 | 22:46 گفت:

بابا این ون پرسی هم که خراب کاری کرد
دیروز هم ژسنی افتضاح بود

soroosh در 20/3/1391 | 22:44 گفت:

اسنایدر فوق العاده هست
حالا که منچستر بی خیالش شده چرا ما نریم تو کار خریدش؟؟؟؟

سينا در 20/3/1391 | 22:42 گفت:

ممنون خوب بود ولي بازيكن تو راست زياد داريم
بابا هلندم كه باخت ولي خداييش حقش باخت نبود
اشنايدر فوق العاده بود سبك بازيشو خيلي دوست دارم مثه روسيس خودمونه
هانتلارم خراب كرد
رابينم نيمه اول خوب و نيمه دوم افت كرد
كلا مقصد تمام پاسهاي هلند رابين بود كه رابين هم متوسطه رو به پايين بود

milad foadiyan در 20/3/1391 | 22:42 گفت:

الن=>الان

milad foadiyan در 20/3/1391 | 22:33 گفت:

نگو این حرفو الن با این حرفت شبیه ادمایی شدم که شکست عشقی خوردنو زندگی براشون پوچه

soroosh در 20/3/1391 | 22:14 گفت:

آدام جانسن هزار برابر والکات استعداد و تکنیک داره
من آدام جانسن می خوام
حتی بیشتر از افلای دوسش دارم

سید محمد رضا در 20/3/1391 | 21:32 گفت:

ازیاکوب هم رسما به بشیکتاش پیوست
هر چند خیلی کم بهش بازی رسید ولی من ازش خوشم می اومد
درباره ژورو هم حرفی ندارم
فقط تو سایت twitter.com براش نوشتم وای به حالت اگه تو تیم بعدیت سطح بازی بالاتری ارائه بدی!

HAMED toopchi در 20/3/1391 | 20:45 گفت:

حامد مرد!!!!

nima در 20/3/1391 | 20:26 گفت:

من به شخصه از رفتنش استقبال میکنم!ولی انصافا ژورو از جنیکسون بهتر نیست؟اگه تو اون پست بازیکن نخریم،سانیا که ترکیب اصلیه ولی جنیکسون میشه ذخیره اش...خب ژورو خودمون که بهتره...

پويان در 20/3/1391 | 20:02 گفت:

ولكات بهتر از جانسونه

parsa در 20/3/1391 | 19:59 گفت:

حامد الان جشن گرفته همه هم دعوت کرده شام خونشون
با آدام جانسون حال نمیکنم

شایان در 20/3/1391 | 19:44 گفت:

بلاگ میدیم میزنن پاکش میکنند!!!!!!!!!!

شایان در 20/3/1391 | 19:44 گفت:

بلاگ میدیم میزنن پاکش میکنند!!!!!!!!!!

شایان در 20/3/1391 | 19:44 گفت:

بلاگ میدیم میزنن پاکش میکنند!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 20/3/1391 | 19:39 گفت:

چه تییتر امید وار کننده ای زدی محمد رضا این میتونه یه خبر خوب واسه حامد توپچی باشه و البته یه پیام واسه ونپپرسی که آرسنال میخواد با این کار فصل بعد جام برنده بشه............

arash sm در 20/3/1391 | 19:36 گفت:

چی جورو می خاد بره
جورو غلط کرد شوهر کرد همه را در بدر کرد اخه حالی به ادم میمونه نه والا احوالی به ادم میمونه نه بلا

reza در 20/3/1391 | 19:19 گفت:

اشتب شد فکر کردم پست رابین میمونست

ژرو نباید بره . اون وقت دیگه حامد حرس نمی خوره ما هم کمتر میخندیم

reza در 20/3/1391 | 19:18 گفت:

من هم مطمئنم
دیگه خوده ونگر گفت دیگه

sepehr najafian در 20/3/1391 | 19:14 گفت:

وولکات بهتره.

رضا توپچی در 20/3/1391 | 19:05 گفت:

فکر کنم حقوق هفتگی بالایی میخواد...
ولی بازیکن جالبیه و میشه به بازیش امید داشت...

محمد حسینی در 20/3/1391 | 18:55 گفت:

Hamishe khosh khabar bashi

محمودرضا معینی در 20/3/1391 | 18:53 گفت:

خوب عزیز به نظر من این بهتر از والکاته!!!والکات فقط سرعت نفوذش خوبه! ولی جانسون هم سرعت نفوذش خوبه،هم تکنیکش و هم شوتزنی! تو اون چند بازی که من ازش دیدم واقعا خوب بود و بازیش دلچسب!ولی والکات با اینکه این فصل تعداد پاس گلاش بالا بود اما هیچ وقت کارهای انفجاریش و سرعتشو نتونسته توی بازس گروهی به کار بگیره!!!تازه مگه هانری زمانیکه توی یوونتوس بود وینگر بازی نمی کرد ولی توی آرسنال نوک حمله وایساد!! به نظر من جانسون سبک بازیش جوریه که بازیکن چند پسته به نظر میاد یعنی هم می تونه مهاجم سایه باشه هم وینگر و هم هافبک رو به جلو

M o o r I در 20/3/1391 | 18:52 گفت:

ایشالله ک بره

آره خو . نیازی نیس

sepehr najafian در 20/3/1391 | 18:50 گفت:

آدام جانسون خوبه ولي نيازش نداريم.

مصطفی کاظمی در 20/3/1391 | 18:42 گفت:

ببین سبک بازیش جوریه که سمت راست باید بازی کنه یعنی جایی که هم چمبو هست هم والکوت پس خریدش منطقی به نظر نمیرسه هرچند بازیکن خیلی خوبیه.