چی بودیم چی شدیم!!!!!

نویسنده: محمد يزداني

وبلاگ من
نویسنده: محمد يزداني
من از سالهاي دور سالهاي حدود 93 ميلادي طرفدار 2تا تيم بودم اول بارسا بعد آرسنال.اون سال روماريو و هريستو استويچكوف رومانيايي تو بارسا بازي ميكردن.آرسنالو بخاطر آرم زيباي JVC دوست داشتم اما بازيكن بسيار محبوب و بزرگ اون سالهاي آرسنال يعني يان رايت منو ديوانه وار عاشق آرسنال كرد.يادش بخير.سال 99 زماني كه آرسنال تو جام يوفا در ضربات پنالتي از گالاتاسراي شكست خورد تا صبح نتونستم بخوابم و ساعتها بغض كردمو گريستم.
کل بازدید: 4,983 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند

چی بودیم چی شدیم!!!!!

یادتون هست چندین سال پیش قبل از شروع  لیگ یه آرسنال بود یه منچستر؟
بله چندین سال پیش یه آرسنال بود یه منچستر و برا اینکه  آبروی لیگ انگلیس نره یه لیورپول هم به جمعشون اضافه میشد که بگن سه مدعی قهرمانی داریم.همیشه  یا آرسنال شانس اول بود  یا منچستر که دوبا اونا قهرمان میشدن یه بار ما ولی باز دیوانه بار با منچستریها کل مینداختیم.یعنی هرسال تا پایانش دوتا تیم با هم میجنگیدند تا بالاخره یکی قهرمان میشد.اما الان چی انقدر تو نتایج بد عمل میکنیم انقدر باخت میدیم انقدر تو جذب بازیکن خوب و تراز اول بی دست و پا شدیم که تیمی مثل سوانسی واسه ما تره هم خورد نمیکنه  به تیمی مثل فولهام میبازیم  بیرمنگهام مارو میبره بلکبرن مارو میبره واسه بازی با شفیلد یونایتد ما تا بعد بازی از استرس زیاد دست و پامون میلرزه چون خداییش نمیتونیم با اطمینان بگیم میبریمشون.نهایت چی میشه اول اینکه تو شروع فصل کسی جزء شانسای  قهرمانی نمیدونه  مارو  دوم اینکه  ماهم  امید قهرمانی  نداریم  سوم اینکه خدا خدا میکنیم که سال بعد تو جام باشگاهها اونم تو مرحله مقدماتی حضور داشته باشیم.


چقدر توقع و قدرت ما پائین اومده آیا ما باید بگیم هوادارا شما روحیتونو از دست ندین چون ما دو سال بعد با این بازیکنای جوون و آینده داری که داریم تو لیگ رقیب نخواهیم داشت یا نه تراز مالی ما انقدر خوب هست که همه تیمای رقیب ورشکسته میشه و ما می مونیم و ما!!!!


تا کی باید این سیاست مزخرفو این باخت به تیمای درجه دو و سه رو تحمل کرد؟


ببخشید خیلی عصبانی شدم  و ناراحتتون کردم راستش مامان بزرگم دیروز فوت شده باخت  آرسنالم شد مزید بر علت.


خواستم فقط درد دل کنم با طرفدارای همیشه دوست داشتنی آرسنال.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

TORRES در 27/10/1390 | 22:31 گفت:

چه ربطی داره

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 22:04 گفت:

بی تعصب به تو میگن که اومدی تو کانون رقیب

TORRES در 27/10/1390 | 21:40 گفت:

اومدم بی تعصبی طرفداراشو ببینم
اخه خیلی لذت داره وقتی میبازید همه ارسنالو به فحش میکشید

Farhad Rahbari در 27/10/1390 | 21:29 گفت:

تو بزرگ بودن ما همین بس که اومدی اینجا سرک میکشی
برو خونتون شب شده
سول کمپل خفتت میکنه ها

TORRES در 27/10/1390 | 20:22 گفت:

شما هیچی نبودید الانم هیچی نیستید
پس الکی بال بال نزنید ما گنده بودیم الان مهمه
گذشته ها گذشته وهنوزم زیر مایید. (JUST CHELSEA LONDON)

مهران کاظمی در 27/10/1390 | 18:58 گفت:

واقعاً آقای Ali متاسفم برات، خوبه همین چند روز پیش در مورد توهین نکردن به هم بلاگ گذاشتم شما هم موافقت خودتونو اعلام کردید، برای چی انقدر اعصابت خورده؟
واقعاً فکر می کنی من اون نظرات بلند بالا رو که گذاشته بودی نخوندم، البته باید بگم آخریاشو دیگه نخوندم چون حوصله آدمو سر می برد، در ضمن فکر می کنی فقط خودتی به این سایت سر می زنی؟ اگه من نمیام تو هر بلاگی 1000 نظر بذارم یعنی به سایت سر نمی زنم؟ آدم احساس می کنه یه بغض بی دلیلی تو گلوت هست، چون اگه فقط انتقاد داشتی دیگه نیازی به حمله به بقیه نبود.
اتفاقاًٌ آقای محترم شما بلد نیستی بحث کنی، چون وقتی دیگه نمی دونی چی بگی روی میاری به استفاده از واژه های بچه، کوچولو و این چیزا، اصلاً جناب عالی 100 سالته که به من و دوستانم می گی بچه؟ آدم های بی منطق وقتی تو بحث کم میارن روی میارن به هیاهو و توهین به دیگران، بنده به شما توهین کردم؟ اصلاً دلم نمی خواست اینا رو بگم اونم به یه شخص خاص ولی وقتی این حرفا رو زدی دیگه نتونستم، در ضمن امروز امتحان مهم تو دانشگاه داشتم وگرنه خیلی زودتر از اینا جواب می دادم، الانم می دونم مثل همیشه میای می گی "برو بچه تو اصلاً می دونی بحث کردن چیه، تو اصلاً می دونی من که 200 سالمه"

hosein در 27/10/1390 | 13:41 گفت:

فعلا دارم میرم جایی رفقا... برمیگردم چک میکنم. چون تو این 1 ساعت و خرده ای کلا جوابی ندیدم. امیدوارم همینجور که جواب نمیدید، دیگه گییییییییر هم ندید!!!!

حمیدرضا در 27/10/1390 | 13:32 گفت:

روح مامان بزرگت و همه ی مرده ها شاد باشه. تا ونگر و رمزی پست هستن همین هم هست.

hosein در 27/10/1390 | 13:31 گفت:

رفیق جواب. یا لینک جواب. البته اگه زحمت بکشی از لینکت خودت کپی کنی اینجا بهتره. چون اون پیج رو دیدم. البته که جواب من تو هیچکدوم پستهای بچه های اونجا نبود!!!! یعنی .... یعنی من احمق خط به خط اراجیف شما تو اون پیج رو خوندم. واسه همینم قاطی کردم!!!! برو کپی کن بذار همینجا جوابت رو. باریکلا!!

ali در 27/10/1390 | 13:23 گفت:

بابا برو جمعش کن.من که اصلا کاری برام داره جواب امثال تو رو بدم.
فکر کردی الان آخر منطق هستی و اومدی دهن همه ما رو سرویس کردی!؟!
بابا برو تو خیلی چیز تر از اونی هستی که فکر میکردم.
فکر کردی مثلا الان هم ما در جواب دادن به تو بچه کم اوردیم.
بتو هیچ ربطی نداره من چطور ارسنالی شدم.
تو اگه مرد بود توی این دو روز بحث میکردی آقای افراطی.
فکر کردی من بیکارم هی بیشنم پست های 10 خطی برای امثال تو بدم که هیچ توی کلشون نمیره.برو خدا روزیت رو جای دیگه بده.
از میلاد و دوستان خواهش میکنم جواب این آقا افراطی رو ندن چون این آقا اگه احترامی برای ما قائل بود میومد توی همون سحفه وادامه بحث رو میداد نه اینکه بعد از دو روز بیاد و بگه جواب سوال رو بدید.فکر کردی کی هستی!؟!
بنده خدا خودتم بکشی جوابت رو نمیدم.
اینم هم میدونن که من همیشه شروع کننده بحث ها بود و از بحث فراری نیستم ولی بخاطر اینکه شعور نداری و نمی فهمی که نباید پابرهنه بپری وسط بحث جوابت رو نمیدم.فکر کردی کی هستی؟!فکر تو میتونی بیای به من بگی جواب بده و من مثل مطیع ها جواب بدم.
بابا برو جمعش کن.
تواصلا چند سالته بچه!؟؟!
طفرهههههههههههههههههههههههههههه مووووووووووووووووووووووقووووووووووووووووف
الان بیان باز بذار و بگو پلیز
یعنی این که بچه نگاه کنید من میخوام بحث کنم ولی این آقا میخواد در بره.
بنده خدا من اگه میخواستم در برم ، دو روز تمام از کار و زندگیم نمی زدم بشینم اینجا بحث کنم بعد یه آدمی تازه به دوران رسیده ای مثل شما میخواد بعد از دو روز با حالت امر و دستور به من بگه جواب
طفره نره.جواب منو بده.
آخ که چقدر ترسیدم از جواب دادن به تو.
میترسم جواب بدم ، همینجا جلوی بچه ها منو محکوم کنی و آبروم رو ببری.
خیلی میترسم از اینکه بخوام جواب این سال کلیشه ای شما رو بدم.
میترسم یه چیزی بگم بعد شما علیه استفاده کنی.
نیست که خیلی منطقی و باهوشی ازت میترسم بخاطر همین جوابت رو نمیدم.
من همین الان هم که دارم این جواب رو میدم سرتاپام داره از ترس می لرزه که الان چی میخوای بگی در جوابم.

hosein در 27/10/1390 | 12:57 گفت:

آقا من بچه ... شما بزرگ. من اصلا آداب رو بلد نیستم. شما بزگواری کن جواب این سوالم رو بده. اگرم جوابی نداری بگو تکلیفمون رو بدونیم. طفرهههههههههههههه موقووووووووف!!!

hosein در 27/10/1390 | 12:55 گفت:

جواااااااب plz!!!

آقایون منتقد ... یه سوال. Maybe تکراری!!! دقیقا واسه چی طرفدار این تیم شدی؟!! و کی؟!! کی و واسه چی طرفدار شدی و آرسنال الان چیه اون موقع رو نداره که اینقدر بهش گیر میدین؟!! من جواب منتقدین رو که الان کاملا معلوم شده کیا هستن نمیدونم. عذرخواهی میکنم اگه تکراری. منت بر سر بنده بگذارید یا جواب بدید، یا لینک پستی رو بگذاریک که قبلا جواب دادید و یا کلا دیگه گیر ندید به تیم!!!

سوال: چرا و کی طرفدار آرسنال شدی؟! در اون تیم چی دیدی که این تیم الان ندارش؟!! بگو تا برات بگم عزیزم. لطفا طفره نرید و جواب دقیق بدید.

خود من... فینال 2005 بود. تا اون موقع طرفدار یووه بودم. ولی وقتی دیدم یه تیم 10 نفره تا دقیقه 72 جلو اون همه ستارۀ بارسا 1-0 جلو بوده، با خودم گفتم این تیم شخصیت داره و طرفدار شدم. تا امروز هم روز به روز به این شخصیت در نظر من اضافه شده.(نظر منه!!! گیر نده plz) :-)

حالا شما بگو ...
هواداران 2 آتیشه موندن ونگر هم بگن بد نیست. فکر کنم به 2 تا دیدگاه متفاوت برسیم. بسم الله ...

ali در 27/10/1390 | 12:49 گفت:

مگه نمی گید احترام باید متقابل باشه پس شما هم سعی کنید رعایت کنید.
در مورد علایقم هم مثل آقایون ونگر پرست حاضر نیستم بحث کنم.واگر بحثم کردم و کم اوردم ، دوباره رو عقایدم پافشاری میکنم و ذره ای پا پس نمی کشم.مثل همین حمید توپچی و حسین و یه مشت بچه و مچه های دیگه که متاسفانه هنوز آداب اولیه اخلاق وبحث کردن رو بلد نیستن و فقط میخوان حرف خودشون رو بزنن

ali در 27/10/1390 | 12:45 گفت:

توانایی بحث کردنی نداری خمید توپچی.این رو من بهت تضمین میدم.اصلا بلد نیستی حرف بزنی.
شما و خیلی دیگه از دوستان که اون صحفه رو نخوندن و رو هوا نظر میدن.
آقا شما خوش باشید با ونگر.
از این به بعد هر کی به مدیران و بازیکناهای تیم چی بگه منم شروع میکنم و یه دوتا حرف میذارم روش تحویل ونگر و اون شخص میدم.
مگه نه باید یاد بگیرید که به نظرات و عقاید هم احترام بذاریم.
پس به عقیده من از این به بعد اینه که جورو بهترین بازیکن هست و هیلوود بهترین مدیر.
پس هر کس چیزی گفت و من در جوابش چیزی گفتم ناراحت نشه.
زنده باد هلیوود و مدیران پاک سرشت
زنده باد جورو بهترین مدافع مرکزی
نگاه کن دارم با جرات بهتون میگم هرکس به این آقایون توهین کرد منم بهشون متقابلا توهین میکنم.
هرکسی به علایقم توهین کرد من ونگر رو میارم جلوی چشاش

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 12:06 گفت:

اشتباه اولت اینه که!!انگلیس اول فقط یه لیورپول بود و بعدها منیوتد اومد رو دور و بعدها آرسنال و خیلی بعدتر چلسی!
البته تیم های که تقریبا محو شدن رو اسم نیوردم!!

saeed در 27/10/1390 | 10:27 گفت:

خدا روحش رو شاد کنه
تا زمانی ونگر هست همین اوضاع وجود داره من مطمئنم امسال جزء 4 تا تیم هم نمی
شیم و ونگر رو دیگه اخراج می کنن

ali در 27/10/1390 | 09:11 گفت:

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=43&PostID=1770

علیرضا فراهانی در 27/10/1390 | 08:44 گفت:

به خدا دیگه داره حالم بد می شه! این تیم با این روحیه و این بازیکنا تا 20 سال دیگه ام هیچچی نمی شه!