ون پرسی و رکورد آلن شیرر و تیری هانری

نویسنده: arsenal

وبلاگ من
نویسنده: arsenal
I am the Master of Science in Exercise Physiology.
کل بازدید: 6,976 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

ون پرسی و رکورد آلن شیرر و تیری هانری

آیا ون پرسی می تواند رکورد آلن شیرر و تیری هانری را در یک سال تقویمی میلادی بشکند.


ون پرسی تاکنون 31 گل را در لیگ برتر در سال 2011 میلادی به ثمر رساند. نفر اول آلن شیرر است که در سال 1995 توانست 36 گل را به ثمر برساند. و در رتبه دوم تیری هانری است که توانست 34 گل را در سال 2004 در یک سال تقویمی به ثمر برساند.
حال جای سؤال است که آیا ون پرسی می تواند با فرصت 40 روزه ای که تا پایان 2011 مانده می تواند رتبه اول را به خود اختصاص بدهد؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 29/8/1390 | 00:57 گفت:

با عنوان وبلاگت خیلی حال میکنم واقعا که درست نوشتی:رمز موفقیت!!

hamidtopchi در 29/8/1390 | 00:55 گفت:

حال میکنم حامد با ژورو نداره :))!!!
آره دوستان حتما رکوردشونو میزنه امسال نزد سال دیگه میزنه!!!ون پرسی همیشه تا قبل از اینکه مصدوم بشه آقای گل بوده درسته؟

ali در 28/8/1390 | 23:09 گفت:

فوق العاده است ، اگه ونپرسی بتونه رکورد شیرر رو بشکونه.
من عاشق آلن شیرر هستم.
انشالله که به کوری چشم اون بارسایی رکورد رو میشکونه تا چشاش درآد

hamed در 28/8/1390 | 22:41 گفت:

دیگه ای

hamed در 28/8/1390 | 22:41 گفت:

انشاالله میتونه هر چیز دیگهای هم بدست بیاره حقشه....

HAMED toopchi در 28/8/1390 | 22:14 گفت:

عق!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! زودباش عوض كن رفيق

محمد رستگار در 28/8/1390 | 22:13 گفت:

حامد چرا ناراحت می شی شوخی کردم.عوضش می کنم.

علیرضا در 28/8/1390 | 21:48 گفت:

انشاا... میتونه...........تو هر بازی 2 تا میزنه..........تو بازی با السیتی هم 3تا میزنه...........

sam baygan در 28/8/1390 | 21:26 گفت:

بازیامون با فولام،اورتون،ولوز،رنجرز تو خونه و ویگان و سیتی و ویلا تو زمین حریفه.فقط مصدومیت میتونه جلوشو نگیره.

HAMED toopchi در 28/8/1390 | 21:22 گفت:

من داره چندشم ميشه! به اين بگين عكس پروفايلش رو عوض كنه. سايتو تحريم ميكنم ها!!!

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 21:10 گفت:

تو کار نشد نداره! انشا الله میتونه

سید امین هاشمی در 28/8/1390 | 21:10 گفت:

تو کار نشد نداره! انشا الله میتونه

حسین عسگریان در 28/8/1390 | 20:59 گفت:

اقامحمد مرسی ازامارت ومطمعنا ون ون رکردشونو میزنه

علی ارشدی در 28/8/1390 | 20:37 گفت:

انشاالله میتونه

arsenal در 28/8/1390 | 19:55 گفت:

سلام، ورزش 3 اشتباهاً نوشته سیومین گل ون پرسی در حالی که ون پرسی 31 گل در 2011سال زده.
در ضمن تا 31 دسامبر آرسنال 7 تا بازی داره. به امید موفقیت آرسنال و ون پرسی.
ان شاء الله که 5 تا گل به من سیتی میزنه با رکورد آلن شیرر مساوی میشه و بقیه رو به تیم های دیگه میزنه.

محمد رستگار در 28/8/1390 | 19:48 گفت:

عکس آواتارم چطوره. حامد توپچی خوشش می آد

محمد اصغری در 28/8/1390 | 19:44 گفت:

انشاالله که این رکورد رو میزنه .
راستی تا اخر2011چندتا بازی دیگه مونده؟
راستی تیتر ورزش 3رو خوندید: نوريچ 1-2 آرسنال؛اين فن پرسي غيرقابل مهاراست
واقعا خاک برسر فیفا با اون لیست بهترین های جهانش.یعنی خاک عالم به سر فیفا.....

davood در 28/8/1390 | 19:41 گفت:

100%

محمد رستگار در 28/8/1390 | 19:39 گفت:

می تونه اگه مصدوم نشه