تا اینجا که خوبه.

نویسنده: aso

وبلاگ من
نویسنده: aso
\\\\\\\\\\\\\\\\
کل بازدید: 11,102 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

تا اینجا که خوبه.

چند هفته پیش یه پست گذاشتم که تو اون پست بازیهای آرسنال با تیمای دیگه رو نوشته بودم، و پرسیدم که به نظرتون چند امتیاز میگیریم.


من خودم پیش بینیم رو این بود که تا پایانه نیم فصل، تیم بتونه 40 امتیاز بشه، که نتونستیم،ولی بازم خوبه، چون هنوز دوتا بازی تا نیم فصل داریم که اگه هر دوتاشونو ببریم 38 امتیاز میشیم.
بازی اول با ولور،دومم با کوئینز پارک رنجر
تقریبا میشه گفت، راحت میشه هر دوتا رو ببریم.

اما حالا به نظر شما تو نیم فصل دوم چند امتیاز میگیریم.
باید اینو در نظر داشته باشید، که نیم فصل دوم بازیهای ما به نسبت راحتتره،
چون ما با سیتی،چلسی،تاتنهام،منچستریونایتدو نیوکاسل تو زمین خودمون بازی داریم،
تنها دو بازیه سخت خارج از خانه داریم اونم با لیورپول و استوک سیتیه!!!
به نظرم میشه تو نیم فصل دوم رو حداقل 45 تا حساب باز کرد،البته اگه همه چی عادی پیش بره!!
به امید قهرمانی!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 6/10/1390 | 15:45 گفت:

منم با توجه به بازی های حساسه داخل خونه به موفقیت تو نیم فصل دوم خیلی امیدوارم

حمید فرازی در 6/10/1390 | 15:30 گفت:

سید شوخی میکنی؟ امسال تو خونه فقط 1 باخت و 1 مساوی داشتیم بقیه رو بردیم

سید امین هاشمی در 6/10/1390 | 14:22 گفت:

مرسی آسو جان.راستشو بخوای من از بازیهای خونگیمون بیشتر میترسم تا خارج اد خونه!! چون پارسال آرسنال بهترین تیم خارج از خونه بود امسال هم اصلا تو بازیهای خونگی در حد عالی نبودیم

♥Arsenal♥ در 6/10/1390 | 14:13 گفت:

نمیدونم ولی از نیم فصل اول خیلی بهتر میشیم

حمید فرازی در 6/10/1390 | 08:31 گفت:

و البته باید ببینیم که بازم مصدوم میدیم یا نه.واسه قهرمانی که شانسمون خیلی کمه ولی امیدوارم سهمیه رو یگیریم

sam baygan در 5/10/1390 | 23:45 گفت:

پارسالم همین شرایطو داشتیم که اونطور تموم شد.حرف زدن درباره نیم فصل این موقع خیلی زوده.
باید ببینیم بازیکنی تو ژانویه میگیریم یا نه...

علی ارشدی در 5/10/1390 | 23:00 گفت:

امیدوارم بد شانسی های همیشگی دوباره گریبانمونو نگیرن

sepehr najafian در 5/10/1390 | 22:44 گفت:

منم همینطور.البته اگه ویلشر سانیا و سانتوس برگردن.

aso در 5/10/1390 | 22:35 گفت:

الیبته اینم بگم که یونایتد بدترین شرایطو داره، چون باید با آرسنال،سیتی،نیوکاسل،چلسی و تاتنهام بیرون بازی کنه.
من که به قهرمانی دارم امیدوار میشم!

aso در 5/10/1390 | 22:30 گفت:

اون علامت تعجبه هم واسه همین گذاشتم که بگم لیورپول عددی نیست!

mohsen abbasi در 5/10/1390 | 22:27 گفت:

لیورپول مگه سخته راحت می بریم چیزی نیست