برد شیرین دیگر.انرژی مضاعف در برابر میلان

نویسنده: Ehsan Rahimi

وبلاگ من
نویسنده: Ehsan Rahimi
man daneshjuye reshteye mohandesie shimi hastam .man 10 sale pish arsenalo ba thierry henry shenakhtam va asheghesh shodam va ta abad ashegh khaham mand.
کل بازدید: 7,919 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

برد شیرین دیگر.انرژی مضاعف در برابر میلان

امروز بازی بسیار سختی در مقابل لیورپول داشتیم که به امید خدا برنده شدیم.


پس از برد در مقابل تاتنهام خیلی امید داشتم که این بازیم ببریم فقط وقتی دیدم که تو نیمه اول زیاد خوب بازی نکردیم کمی نگران شدم تو نیمه دوم تقریبا بازی منطقی ای انجام دادیم و بازم این بردو بیشتر از همه مدیون رابین هستیم البته به نظر من.این بازی می تونه انرژی مضاعفی واسه بازی با میلان باشه امیدوارم که میلانم ببریم.البته واسم مهم نیست که با چند گل ببریم فقط می خوام که میلان بازم طمع شکست در برابر ارسنالو بچشه البته نکته مهم و ناراحت کننده این بازی مصدومیت ارتتا بود که واقعا امیدوارم زیاد جدی نباشه هر چند که به نظر جدی میومد .در اخر این برد شیرینو به همه ارسنالیها تبریک میگم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امید در 14/12/1390 | 00:28 گفت:

با این بازی که من از میلان دیدم بردش حتی تو امارات خیلی مشکله
چه برسه به 4 تا

hamed در 13/12/1390 | 22:05 گفت:

رابین هودو جالب گفتی...

به امید پیروزی مقابل میلان حتی با اختلاف یک گل...

ولی برای صعود هم باید امیدوار بود...

علیرضا در 13/12/1390 | 20:43 گفت:

تبریک به همه............برد بسیار شیرینی بود............
زنده باد آرسنال.............

Vishka در 13/12/1390 | 19:26 گفت:

اگه یه ذره این والکات مثل بازی با تاتنهام اوج بگیره و از جناح حمله کنه یا پاس از عمق توپ به رابین برسونن تا دوباره مثل امشب با زیرکی گل بزنه میشه امیدوار شد اما خب خیلی زیادی باید امیدوار بود.

حمید فرازی در 13/12/1390 | 19:12 گفت:

مم تبریک میگم و امیدوارم توقعات برای این فصل باز بالا نره.
شانس ما برای حذف کردن میلان پیش از این دو مسابقه 1 درصد بود ولی الان در خوشبینانه ترین حالت 5 درصده و نمیشه با دوبازی قضاوت کرد و 4 گل کم نیست.

Farhad Rahbari در 13/12/1390 | 19:09 گفت:


چون رابین هودو داریم

توپچی جنوب در 13/12/1390 | 19:06 گفت:

ما بتمن نمیخواهیم چون رابین ونپرسی رو داریم ....................
بهترین جمله ای که تو عمرم خوندم !!!!!!!!!