اشتباه نکنید

نویسنده: بهرام کریمی برام

وبلاگ من
نویسنده: بهرام کریمی برام
من آرسنالو مثله بچه نداشتم دوست دارم
کل بازدید: 6,735 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

اشتباه نکنید

هرگزبعضی وقتا تو بعضی از سایتا کامنت هایی رو میبینم که حالم بد میشه


مثلاُ طرف میگه اگه فابرگاس بره من دیگه طرفداره آرسنال نیستم
آخه یکی نیست بگه جوجه تو چند ساله فوتبال میبینی که این حرفو میزنی


زمانی بود که هوادارای حریف آرسنالو به خاطر بازیه فرسایشی و دفاعی هو می کردن ولی حالا چی؟(قبل اومدن ونگر)


زمانی که ما  نصف بارسا هم بازیکن نداشتیم همه  تو کفه بازیهامون بودن


زمانی که داشتیم ورشکسته میشدیم به خاطر سیاست های ونگر هم مدعی بودیم هم اروپا نتیجه میگرفتیم  اگه آرسنال چند ساله جام نیاورده به خاطر نیمکت ضعیف بود نه بازیکن جوون  .فابرگاس که عین  آدم مصدوم نمیشد دروازبان هم داشتیم که عین میدون آزادی لنگارو باز کرده بود  بهترین دفاع قرن رو داشتیم(silvestre)  بازم با همینا مدعی بودیم اما وقتی مصدوم میشدن جانشین نداشتیم تیم سر این مورد ظرر کرد نه رفتن بازیکنایی امثال hleb fabregas nasri adebayor cole  و ... فقط خواهشان اگه شعور فوتبالی ندارین نگید آرسنالی هستین بگین Viva Barca Viva Uefa

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 12/10/1390 | 13:14 گفت:

viva ینی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره راست میگی؟؟؟چه با ونگر چه بدون ونگر و فابرگاس و هانری و ون پرسی ایکس و ایگرگ من دوستدار آرسنالم!!!!!

♥Arsenal♥ در 12/10/1390 | 13:14 گفت:

viva ینی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره راست میگی؟؟؟چه با ونگر چه بدون ونگر و فابرگاس و هانری و ون پرسی ایکس و ایگرگ من دوستدار آرسنالم!!!!!

حمید فرازی در 11/10/1390 | 22:31 گفت:

مثل اینکه دعای بچه ها شفات داد داداش.خیلی خوشحالم

hamed در 11/10/1390 | 20:08 گفت:

فقط آرسنال

سید امین هاشمی در 11/10/1390 | 19:48 گفت:

viva barca!!! اینجا کانون آرسناله ها

رضا کاظمی در 11/10/1390 | 18:56 گفت:

دمت گرم دادش حرف دلمو زدی.

بهرام کریمی برام در 11/10/1390 | 17:36 گفت:

فقط کافیه یه سر به سایت های فوتبالی بزنین و کامنتاشونو ببینین بعد بفهمین من چه حالی میشم!!!

Fateme در 11/10/1390 | 17:04 گفت:

حرفاتو قبول دارم ولی حالا چرا انقدر عصبانی ؟؟!! :)

sepehr najafian در 11/10/1390 | 16:43 گفت:

حتی اگه آرسنالو خالی از ستاره کنن طرفدارش میمونم

mohammad ali در 11/10/1390 | 16:36 گفت:

yesssssssss
اگه بدونین چقدر خوشحالم... پودولسکی بیاد دیگه چه شود !!!... پیشنهاد که اراءه شد.

غلامحسین ایمانی در 11/10/1390 | 15:51 گفت:

کاملا با نظرت موافقم

حبیب در 11/10/1390 | 15:32 گفت:

بوی دعوا میاد.... بوی دعوا میاد.....
:))))))))

فرهاد در 11/10/1390 | 15:22 گفت:

بارکلا به تو پسر باهوش

رضا در 11/10/1390 | 14:19 گفت:

دقیقا حرف دل من را گفتید!!!