هر چقدر بازیکن کمتر ، بهتر !!!

نویسنده: محسن آزاده

وبلاگ من
نویسنده: محسن آزاده
-
کل بازدید: 6,038 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

هر چقدر بازیکن کمتر ، بهتر !!!

والا این خبر واسه سایت خودمونه ، اما واسه چی من دوباره اومدم اینجا کپی پیستش کردم ؟! راستش حیفم اومد بچه ها در مورد این مطلب نظر ندن ، آخه به نظر من مطلب جالبیه . . . اما جا داره این جا از آقای کاظم دانش جهت ترجمه این متن تشکر کنم و به صورت ضمنی واسه کپی کردن این متن از ایشون اجازه بگیرم ، ایشالا که راضی باشن !!


آمار این هفته آقای جاش جیمز مربوط به تعداد بازیکنانی هست که برای آرسنال بازی کرده اند. 


آرسنال در تاریخ لیگ برتر، این فصل از بیشترین تعداد بازیکن استفاده کرده (32بازیکن) که رکورد قبلی 31 بازیکن در فصل 1946/47 بوده است.
رکورد قبلی در لیگ برتر استفاده از 30 بازیکن در فصول 1994/95 و 1999/2000 و 2009/10 بوده است.  
در سوی مقابل کمترین تعداد بازیکن مورد استفاده شده در یک فصل مربوط به فصول 1968/69 و 1970/71 هست که در آن سالها از 16 نفر در تیم استفاده شد. که البته آرسنال درفصل 1970/71 قهرمان لیگ هم شد.و طی آن سال برتی میز و باب ویلسون64 بازی انجام دادند.
اما ترکیب 31 نفری آرسنال در فصل 1946/47 در مجموع 45 بازی انجام دادند(42 بازی در لیگ) که اولین سال لیگ بعد از جنگ جهانی دوم بود و تیم جورج آلیسون در رتبه سیزدهم جدول قرار گرفت.
شما اگر به 13 فصلی که آرسنال بیشترین ترکیب را داشته(29 بازیکن یا بیشتر) نگاه کنید رتبه متوسط آرسنال 9.2 بوده است. البته توپچی ها در سال 1937/38 قهرمان لیگ هم شده بودند.

اما اگر به 13 فصلی که آرسنال کمترین تعداد بازیکن را داشته (19 بازیکن یا کمتر) نگاه کنید رتبه متوسط آرسنال 4.1 بوده است که 4 فصل آن قهرمان شد.

در ضمن کم تعدادترین ترکیب آرسنال در تاریخ لیگ برتر مربوط به فصل 2003/04 است که با 22 بازیکن فصلی بدون شکست را پشت سر گذاشتند و قهرمان شدند.
در کل میانگین تعداد نفرات ارسنال در یک فصل 23.96 نفر بوده و اگر میانگین فصولی که قهرمانی را بدست آورده اند را حساب کنیم، متوسط 22.1 نفر بوده اند.

اگر کمی آمار را گسترش بدهیم، آرسنال در این فصل تاکنون از 38 بازیکن در ترکیب خود در تمامی رقابتها استفاده کرده است. که رکورد مربوط به فصل 2009/10 میشود که از 41 بازیکن استفاده شد.

در زمان هدایت آرسنال توسط آرسن ونگر میانگین تعداد بازیکنان در کل 32.4 نفر میباشد، اما اگر به محدوده96 سال قبل از ونگر برگردیم( 96 سال قبل از سال 1996/97) میانگین تعداد نفرات 23.61 نفر بوده و این نشان میدهد که تیم آرسن ونگر 9 نفر بیشتر فصول قبل از خود بازیکن استفاده میکرده است. در واقع پرتعدادترین ترکیب آرسنال در زمان ونگر بوده است که البته لیگ قهرمانان و حجم بیشتر بازیها میتواند دلیلش باشد.

در 13 فصلی که آرسنال در لیگ قهرمانان حضور داشته (فصل جار حساب نمیشود) متوسط58.23 بازی در فصل داشته که نسبت به قبل از جنگ دوم بسیار بیشتر است. در واقع آرسنال از فصل 1967/68 به قبل هیچوقت بیشتر از 50 بازی انجام نداده.همچنین در لیگ قهرمانان به تنهایی حداقل از 21 بازیکن استفاده کرده.

از 32 بازیکنی که این فصل برای آرسنال بازی کرده اند 12 نفر آنها برای اولین بار لباس آرسنال را پوشیدند که شامل جروینیو، جنکینسون، فریمپونگ،کوکلین، چمبرلین، آرتتا، مرتساکر،بنایون، آرتتا،سانتوس، پارک و یناریس میباشد. که 4 نفر از این 12 تا از آکادمی وارد تیم شدند و 8 نفرشان در تابستان به تیم آمدند.
و این درحالی است که هنوز در لیگ از فابیانسکی، ویلشیر و میایچی استفاده نشده. میدلزبرو در فصل
2005/06 از 37 نفر در ترکیب خود برای لیگ استفاده کرد.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 5/11/1390 | 18:04 گفت:

nist alan to bohran nistimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm baraftan venger az in bad tar nemishe

محسن آزاده در 5/11/1390 | 16:34 گفت:

به نظر من این آمارا کاملا طبیعی هستن و منطقی ، یعنی این که زمانی که در یک فصل از بازیکنای زیاد استفاده کردیم ، موفق نبودیم، چرا ؟ چون وقتی تعداد بازیکنای استفاده شده زیاد هستن ، نشون می ده که تیم مصدومای زیادی طی فصل داده و مربی مجبور بوده که بازیکنایی از تیم رزرو و بازیکنای کم تجربه رو بازی بده که دقیقا همین عامل هم باعث عدم موفقیت میشه !!!
در حقیقت در مجموع میشه گفت که زیاد بودن بازیکن های مورد استفاده رابطه مستقیمی با تعداد مصدومین داره ، واین یعنی این که سال های ناکامی ما عموما مربوط به سال هایی میشه که مصدومان زیادی داشتیم ، پس خیلی بی انصافی که همه تقصیرها رو گردن ونگر بندازیم ، چرا که بر خلاف نظر خیلیا آمار (همین مطلب بالا ) میگه که مصدومیت ها خیلی تو نتیجه گیری تیم تاثیر گذاز هستند . . .

♥Arsenal♥ در 5/11/1390 | 16:20 گفت:

ما وقتی ترکیب بزرگی داریم که مصدوم نداشته باشیم

محسن آزاده در 5/11/1390 | 16:11 گفت:

حمید جان درست می گی ، خبر سایت خودمون بود ولی اول مطلب گفتم که این رو این جا گذاشتم تا فقط نظر بچه ها رو هم بدونیم ، آخه به نظر من مطلب جالبی بود .

ali jamshidi در 5/11/1390 | 14:06 گفت:

واقعاً ما باید خانه تکانی کنیم شدید.
ولی کسانی که فکر می کنن با رفتن ونگر تیم درست میشه سخت در اشتباهند
با رفتن ونگر از حالت مشکل وارد بحران میشیم

حمید فرازی در 5/11/1390 | 12:52 گفت:

اینکه دقیقا خبر همین سایت بود. به هرحال ما فقط تعداد زیادی بازیکن داریم که بیشتر بازیکنای بی کیفیتی هستن ولی متاسفانه ونگر همیشه میگه ما ترکیب بزرگی در اختیار داریم