باز هم منچستر !!

نویسنده: روح الله نظری

وبلاگ من
نویسنده: روح الله نظری
عاشق آرسنال هستم..کاردانی کامپیوتر دارم و الان شاغلم!!
کل بازدید: 1,342 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

باز هم منچستر !!

میشه اسمشو بزاریم بدشانسی آیا واقعا بدشانسی هس؟


باز هم منچستر . اون دوران پرشکوه آرسنال گذشت و دیگه نشانی از آرسنال پرقدرت نیس اون آرسنالی که تنها خودش تونست یک فصل بدون شکست قهرمان لیگ انگلستان بشه واقعا افسوس اون موقع رو میخورم که چرا الان باید اینجوری بشه.بهرحال تا بازی منچستر سه چهار روز مونده طبق معمول باید بگیم باید ببریم.می بریم؟!تمام بازی های آرسنال از 2004 به بعد و نگا کردم بغیر اونایی که بردیم که تعدادشون هم زیاد نیس بقیشون که تعدادشون زیاد هس باید بگم که دقیقا پیروزی رو خودمون تقدیم منچستر کردیم آمار بازی به نفع ماست توپ مال ماست ولی یک اشتباه کوچولو که تو هربازی بالا 10 اشتباه که باعث دادن یه موقعیت خطرناک برای حریف هس رو به راحتی میدیم.و بدشانسی هم اینجاس که در مقابل منچستر از این اشتباهات کم انجام نمی شه.بازی های لیگ قهرمانان و قبل یا همین بازی اول فصل..یکشنبه شب امید وارم که اشتباهی نداشته باشیم چون رونی ، نانی ، والنسیا کسایی نیستن که باد آورده رو به باد بدن.
دوسدار و عاشق آرسنال. به امید بردی شیرین در روز یکشنبه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 28/10/1390 | 20:28 گفت:

100 در 100 میبریم............

sam baygan در 28/10/1390 | 18:47 گفت:

خوش اومدی گانر

امیر مجاهد در 28/10/1390 | 17:16 گفت:

ونگر=جنتی !!

hamed در 28/10/1390 | 17:10 گفت:

ورمیناتور رو جالب اومدی..........

davood در 28/10/1390 | 16:51 گفت:

من که با دوست منچستریم سر 2 تا شارژ 5 هزاری شرط بستم اگه ببازیم خودم ونگر رو میکشم
ولی میدونم میبریم مخصوصا اگه ورمیناتور باشه

علی ارشدی در 28/10/1390 | 14:37 گفت:

خوش اومدی
علی جمشیدی درست میگه وسط زمینمون خالیه انگار!

حمیدرضا در 28/10/1390 | 14:35 گفت:

مثل همیشه. تو بردن تردید دارم ولی اگه خدا بخواد و ونگر پست بازی در نیاره میبریم

aso در 28/10/1390 | 14:16 گفت:

وای به حالمون قدیما کلوتوروه رو تو دفاع داشتیم مقابل من یو اونجوری سوتی میدادیم الان مرتسکارو ژورو"خدای سوتی" رو داریم!!!
خدا بهمون رحم کنه!!

ali jamshidi در 28/10/1390 | 13:56 گفت:

خوش اومدی داداش. می بریم فقط کاش هافبک هامون مثله ماست نباشن. آرسنال قدیم به خاطر این خوب نتیجه می گرفت چون موقعیت الکی نمی داد به حریف چون هافبکاش می دوئیدن. مثله ویرا پاولر پتی لیونگبرگ و ... حتی وینگ ها مونو خوب دنبال توپ می دوئیدن اما الان هافبک وسط های تیم هم دنبال تخریب توپ حریف نمی رن چه برسه به وینگ. بیشتر تماشاچین. اگه واقع بین باشیم می بینیم که اگه این اشکال عمده بر طرف شه مشکل تیم حله

arash در 28/10/1390 | 13:40 گفت:

خوش اومدی
نمیدونم چرا همیشه وقتی تیممون مصدوم و محروم و... داره به منچستر میرسیم

حمید فرازی در 28/10/1390 | 13:25 گفت:

داداش ورودتو به خانواده آرسنال تبریبگ میگم.امیدوارم حتی اگه نتونستیم ببریم یه بازی خوب ارائه بدیم.درسته که نتیجه مهم تره ولی واسه من برد بدون بازی زیبا ارزشی نداره.راستی داداش بچه کجایی؟

Farhad Rahbari در 28/10/1390 | 13:22 گفت:

مثل روز واسم روشنه که میبریم
یکی از گلامونو مدافعمون میزنه