ونگر بخون

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
man ye havadare arsenal va juventus
کل بازدید: 2,114 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.
طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است. طبق گزارش میرور، سول کمپل در حال مذاکره برای حضور روی نیمکت تیم مکلسفیلد تاون است.مکلسفیلد در حال حاضر در انتهای جدول لیگ دو قرار دارد، و تا حاشیه امنیت هفت امتیاز فاصله دارد، و این در حالی است که آنها از هجده بازی تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.این باشگاه اخیراً سرمربی اسبق تیم جان ییتس را پیرو نتایج بسیار ضعیفش اخراج کرده است و به دنبال جذب یک سرمربی جدید و باثبات است، گفته می‌شود که کمپل روز جمعه با مدیر عامل باشگاه مارک بلوور گفتگو کرده است و بر سر حضور روی نیمکت این تیم به توافق رسیده است.
الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است. الکساندر لاکازت در مصاحبه با ایان رایت در سایت لیگ برتر جزیره در مورد عملکرد تیم در پایان فصل گفت:اگر قرار باشد عملکرد ما را در پایان فصل بررسی کنند و به عنوان یک فصل موفقیت آمیز از او یاد کنند باید در انتهای فصل جامی را بالای سر ببریم، بردن جام بهترین اتفاق ممکن برای ما و هوادارانمان است.

ونگر بخون

سلام  بچه ها     کاش میشد این پیام  رو یه جوری ونگر یخونه  


سلام  ونگر جون همه ما هواداران ارسنال  به علم فوتبالیت ایمان داریم و تاکتیکهایی رو میفهمی که شاید تا حالا هیچ مربی در چهان به ان حتی فکر هم نکرده  ولی با همه احترامی که نسبت به شما دارم میخواهم بگم  دقیقا وضعیت شما مثل فابیو کاپلو شده و کاپلو هم بهترین راه را انتخاب کرد شما هم میتونید راه کاملا درست کاپلو رو ادامه بدی ولی اول به مدیرهای باشگاه فشار بیاری وقتی دیدی اثر نداره راحت بگی که من دیگه ادامه نمیدم هر چند گفتی که من به قراردادهام همیشه پایبندم ولی  داره یه جورایی ازت سو استفاده میشه اگر اینجوری بخوای ادامه بدی مطمئنا اولین نفری هستم  که   دیگه پیشم محبوبیت  نخواهی داشت.        راستی یه جمله هم در اخر کار بگم شاید بدردت خورد .اگر در بهشت باشم و به من بگویند حق نداری به جهنم بری من اون جهنم را به این بهشت ترجیح میدم . .............   

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Benyamin Esmaili در 29/11/1390 | 20:53 گفت:

شاید من دارم زود قضاوت میکنم ولی چمبرلین وقتی اومد منتظر بودم تا بازیشو ببینم ولی درک کنید داداشه من میلان ی وقتی میلان گل میزد انگار داداشم با بیل منو میزد خیلی درد ناک بود وقتی 4 تا زد من با داداشو دعوام شد همشم تقصیر ونگره دیگه نمیدونم چی بگم ولی واقعا عصبانیم میکنه

محسن در 29/11/1390 | 18:11 گفت:

بنیامین خیلی داغ هستی ها....من کامل نظر عکس تو رو دارم

محمد جویبار در 29/11/1390 | 14:24 گفت:

اقا بنیامین شما چرا اینجوری هستی.این مسائل ربطی به ونگر نداره.اینا سیاست باشگاهه وونگر داره با وجود اینکه زیر فشاره بهترین ها رو انتخاب میکنه که هم جوونن و به درد اینده میخورن و هم بازیکن های با استعدادین. فکر میکنب گازیذیس وعلیشیروف به زور پول گذاشتن تویه جیبه ونگر ولی ونگر خسیسه خرج نمیکنه

جواد تی تی در 29/11/1390 | 12:00 گفت:

موافقم یا تغییر سیاست باشگاه و یا خروج

♥Arsenal♥ در 29/11/1390 | 11:51 گفت:

آره شاید....

abdulah در 29/11/1390 | 11:48 گفت:

بیشترازهرچیزی به هافبک های خلاق نیازداریم حالاباشگاه نمیخره مقصرونگرکه نیست

حمید فرازی در 29/11/1390 | 11:33 گفت:

به هرحال این پستهم شابه قبلیا بود و زدن همون حرفا چیزیو عوض نمیکنه.

بنیامین جان وقتی آرسنال چمبرلین رو با 14 میلیون گرفت همه گفتن این بچه چیه که به خاطرش این همه پول دادیم منم گفتم فقط منتظر بازیاش باشید چون فصل قبل بی بی سی خیلی رو این مانور میداد و میگفت یکی از آینده دارترین بازیکنای انگلستانه.حالا همونا که اینو میگفتن میان میگن واقعا 20 میلیون هم ارزش داشت.یا وقتی آرسنال "انزونزی" رو زیر نظر گرفت چند نفر گفتن این چیه ولی میبینیم که در بیشتر هفته ها در تیم منتخب هفته قراردراه.مطمئن باش سیستم استعدادیابی تیم خیلی خوب کار کرده و در آرسنال هرچیو قبول نداشته باشم اینو قبول دارم

mohsen در 29/11/1390 | 11:21 گفت:

هويلت الان يكي از بهترين هاس اميدوارم شايعه نباشه تو حتما بازيشرو نديدي

Benyamin Esmaili در 29/11/1390 | 07:51 گفت:

ونگررررررر خیلی احمقی باز رفت یه بازیکن ابله تر از خودش خرید این هویلت کیه آخه آخه چرا اینقد احمقی بابا به خدا اینا از عمد دارن اینجوری میکنن اینا میخوان باشگاه به فنا بره ای خدااااا