شناسایی شد

نویسنده: مرتضی

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی
سلام. من مرتضی هستم و 21 سال دارم . و خواهان حضور بازیکنان بومی در آرسنالم .شعار من : بجنگ تا زنده بمانی
کل بازدید: 11,676 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

شناسایی شد


با سلام خدمت دوستان . امروز به معرفی فردی میپردازم که شاید دل خوشی ازش نداشته باشید .

دکتر gary o driscoll  پزشک تیم که خیلی از شما ها این فرد رو  مقصر میدونید .

حالا واقعا به نظر شما این فرد مقصر هست در مصدومیت  طولانی مدت یا  بدنساز تیم ، فشار مسابقات  یا غیر.............

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 9/12/1390 | 20:42 گفت:

مقصر اصلی مربی بدنسازی تیم هست...

♥Arsenal♥ در 9/12/1390 | 04:59 گفت:

بله بله

توپچی جنوب در 9/12/1390 | 02:07 گفت:

مرتضی بابا با این تیتری که تو زدی :شناسایی شد

فکر کردم تو دادگاه هست و متهم شماره یک 3هزار میلیاردی رو شناسایی کردیہ(علامت خنده)

این بنده خدا چه چهره خندون و مظلومی هم داره به قیافه اش نمیاد اینکاره باشه!!!!!!!!!!!!!

مرتضی در 9/12/1390 | 01:11 گفت:

آواتار جدیدم از گروه اسلیپنات

محسن آزاده در 8/12/1390 | 23:58 گفت:

راست میگه این علی ارشدی ، بنده خدا دیگه !!! :) آخه یه جوری گفتی امروز به معرفی . . . میپردازیم ، که گفتم الان باید چه وقتی بزارم تا این توضیحاتو بخونم !!! یه حرفی ؟! یه چیزی؟! یه سابقه ای ؟! . . . 2تا عکس و یه اسم !! :))
ممنون میشم کامل ترش کنی

Saeed Milani در 8/12/1390 | 23:12 گفت:

این بابا چیکاره است آخه! در ضمن آواتر جدید مبارک :-) نکنه اینم داستان داشته باشه مثل اونیکی :-)

hesam در 8/12/1390 | 21:50 گفت:

اقا با اون طرز زدن پاركر تو بازي ديروز هركسي بايد مصدوم شه!وحححححشي!

شایان در 8/12/1390 | 21:38 گفت:

تقصیر اون نیست تیم باید تو هر پست 2 تا بازیکن خوب داشته باشه

T.Vermaelen در 8/12/1390 | 21:35 گفت:

بازیکن جوان چرا مصدوم میشه؟ خب اول اینکه نمیدونه چطوری موقعی درگیری پاش یا بدنشو در وضعیت قرار بده که کمتر مصدوم بشه و خودشو میزنه به بازیکن قوی هیکل تیم مقابل و با تجربه تر
بعدش اینکه بدنش تازه با شرایط سخت درگیر شده و کامل به استقامت بدنی نرسیده...
درضمن بازیکنان آرسنال همه ریز و تکنیکی هستن بخاطر همین سخت تیم مقابل میتونه کنترلشون کنه (مخصوصا بازیکن های لیگ انگلیس که همه با قدرت بدنی بالا و کمتر تکنیکی محض هستن ) و همچنین سبک خاص بازی آرسنال که با پاسهای کوتاه و سریع حمله میکنه... پس بازیکنای قوی هیکل لیگ انگلیس بناچار روسون خطا میکنن و با خشونت بالا مقابل آرسنال بازی میکنن... این جزء برنامه های اکثر مربیاست که مقابل آرسنال بازی کنن..
اگه تیمی در بازی با آرسنال واقعا مثه آرسنال جوانمردانه باز کنه و کم خطا کنه آرسنال به راحتی با تاکتیک و تکنیک شکسنش میده....
**** راستی بچه ها حال مبکنید که آرسنال همیشه تو بازی کم کارت زرد داره ؟ ****
خوشم میاد از ونگر و آرسنال که اینقد جوانمردانه بازی میکنن

علی ارشدی در 8/12/1390 | 21:09 گفت:

فقط اسمش؟ از رو اسم که نمیشه فهمید :)
لااقل یه رزومه ای چیزی ازش در میاوردی :)

حبیب در 8/12/1390 | 19:06 گفت:

ربطی نداره... بازیکنا جوونند...فشار بازیا زیاد

Vishka در 8/12/1390 | 18:57 گفت:

تا حدود زیادی بازیکنای جوون تیم نمیتونن با شرایط سخت لیگ و کل مسابقات کنار بیان ولی در کل جزو مقصرا هست