شب فراموش نشدنی

نویسنده: مریم تجدد

وبلاگ من
نویسنده: مریم تجدد
fight like a girl
کل بازدید: 15,329 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

شب فراموش نشدنی

دیروز مثل همیشه استرس داشتم و...هرکی ازم میپرسید واقعاا امید داری؟منم میگفتم اره .برام میخندیدن.مثل همیشه بچه ها تو مدرسه میگفتن بیا بریم فلان جا میگفتم نه ارسنال بازی داره من جایی نمیرم.
ساعت 11 شب بود و من ثانیه به ثانیه به ساعت نگاه میکردم و تو دلم خدا رو صدا میکردم .یعنی میشه..... تو بازی های قبل ارسنال فوق العاده بود و این بیشتر به من قوت قلب میداد .
بازی شروع شد ونگر ترکیب بدی نذاشت همینطور که داشتم بازی رو میدیدم مامان گفت مریم برو از اشپزخونه فلان چیزو بیار رفتم اوردم همینطوری اومدم بشینم .تویییییییییییی دروازه یه جیغ بلانددددددددددد هورااااااااااااااااااااااااا .و بدش خنده بابام و بد وبیراه مامانم که خواهرت خوابیده .بیچاره خواهرم با هر جیغ من بلند میشد مینشست دوباره میخوابید .خلاصه مثل همیشه انگار که مربی بروبچ ارسنال باشم راهنماییشون میکردم .چقدر هم به داور فحش دادم .گل دوم که زده شد با تمام وجودم ارزو کردم کاشکی اونجا بودم و تو شادی با هوادارا سهیم میشدم.
سر پنالتی که تلوزیون تماشاگرا رو نشون داد همه مثل من دستاشون رو مشت کرده بودن من خدا رو صدا زدم با خودم گفتم ببین الان فان پرسی چه فشاری روشه .خلاصه گل رو زد و یع نفس راحت .ارسنال نیمه اول فراموش نشدنی بازی کرد همیشه یادم میمونه.
به نظرم برد مهم نیس مهم اینه که تیم عالی بازی کنه که حتی حریفم دهن باز بمونه .مثل بازی ارسنال لیورپول که 4بر2 ارسنال باخت ولی یه بازی خاطره انگیز بود .یا بارسلون رو 2بر1 زدیم و گواردیولا دهن باز موند.رئال نتونست با اون همه ستاره بارسا رو بزنه ولی مااااااااااااااااا.....
خلاصه دیشب اگه یکم تجربمون بالاتر بود نیمه دومم میتونستیم گل بزنیم .ولی معلوم بود ونگر ریسک نکرد چون بروبچش رو میشناسه .همه میلانیا بهم اس دادن و اعتراف کردن که ارسنال فوق العاده بود .
حالا من دیگه اون قوانینی که درباره ونگر گفته بودم رو پس میگیرم .
و با افتخار سرم رو بالا میگرم و به همه میگم من یه ارسنالیم .
راستی یه سوال چرا تلوزیون همه بازیای لیگ انگلیس رو نشون میده ولی اخبار خبراشون نمیگه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 20/12/1390 | 08:52 گفت:

سلام .دم همتون گرم وممنون از کامنت هاتون .تا ابد ارسنالی باشید.................

علی ارشدی در 17/12/1390 | 16:44 گفت:

مرشدی؟ شوخی نکن الف کجا میم کجا؟ نه رو کی بورد نزدیکن نه تو ترتیب حروف الفبا :)

احسان در 17/12/1390 | 14:59 گفت:

علی مرشدی:))))))))))

دقیقا مث من خوشحالی کردی :D

من اوج عصبانیتمم وقتی بود که رابین اون ضربه چیپ لعنتی رو زد با خودم گفتم رابین تو دیگه چرااااااا و با سر رفتم تو بالشت !!!


فرشاد صفاری در 17/12/1390 | 14:27 گفت:

زندگی با طرفدار تیمی مثل آرسنال بودن معنا داره!
من آخر بازی داشت گریم می گرفت چون جوان های آرسنال مثل ستاره ها می درخشیدند.

Lotfali khan zand در 17/12/1390 | 14:08 گفت:

فان فان فان پرسی
ون ون ونگر
عاشقتیم پروفسور

hamed در 17/12/1390 | 13:45 گفت:

فقط آرسنال...

moeinem در 17/12/1390 | 13:27 گفت:

خوش اومدی آبجی.واقعا خوشحالم که با وجود صعود نکردن ارسنال بازم از بازی تیممون راضی هستیم.یعنی ما تنها طرفدارایی هستیم که این طرز فکر رو در خودمون بوجود میاریم.واقعا خوشحالم که همه ی توپچی ها نتیجه رو به بازی زیبا ترجیح نمیدن.

HAMED toopchi در 17/12/1390 | 13:23 گفت:

به تيمم افتخار ميكنم، هر چند كه نكبت تو تيم زياده، ولي عاشقتم آرسنااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال!
اگه تو بازي رفت كوفتي يه گل زده بوديم، يا يكي كمتر خورده بوديم الان دور بعد بوديم
دفاعمون ديشب چرا اينقد خوب بود؟؟؟؟؟ وطبق معمول هم كه هر بازي يه مصدوم!

پويان در 17/12/1390 | 13:13 گفت:

خوشحالم كه منتقدهاى ونگر به اين رسيدن ونگر براى ارسنال مناسب ترينه.باور كنيد اين مردعاشق ارسناله و منم عاشقه ونگرم.دم جووناى تيم گرم.افرين روسيچكى.فداى سرت رابين افسانه اى.

رضا کاظمی در 17/12/1390 | 13:07 گفت:

خوش اومدی آبجی مریم خانوم
وای که عجب شبی بود
کاش همه بچه های کانون به جا بازی رو میدیدیم خیلی حال میداد

محمد اصغری در 17/12/1390 | 12:55 گفت:

دیشب برای همه ارسنالی ها شب غرور افرینی بود
متاسفانه ما باز هم از نیمکت ضعیفمون ضربه خوردیم

mostafa در 17/12/1390 | 12:41 گفت:

خوش اومدی .واقعا احساس غرور کردم دیشب

محسن شعبانی در 17/12/1390 | 12:05 گفت:

من با داداشم قهر بودم، از اتاقش که اومد بیرون بازی آرسنال رو ببینه همون موقع روسیچکی عزیز گل دوم رو زد، من به قدری خوش حال شدم که از خوشحالی یه مشت زدم تو دل داداشم... اونم هیچی نگفت

ali jamshidi در 17/12/1390 | 11:28 گفت:

علی جان من که بیچاره تر از همتونم. من خانومم فوتبال دوست نداره شکر خدا از رابین خوشش میاد اجازه میدن فوتبال ببینیم. گل دوم رو که توماس زد داد زدم ایشون خواب بودن امودن صدای تلویزیون رو به 3 بعدشم به 2 کاهش دادن. (منم که علامت مبهوت و ترس) ;)

ali jamshidi در 17/12/1390 | 11:24 گفت:

خوش اومدی. واقعاً یه شب به یاد موندنی بود. همه یه حس مشترک داریم. من که نمی دونم چه اتفاقی برام افتاد یه احساس خستگی شدید می کنم انگار 120 دقیقه بازی کردم خودم. واقعاً ساق پاهام خسته است. همزاد پنداریم زده بالا.
سوال آخرت چیز جدیدی نیست. مثلاً تحریم کردیم. ای خدا این سیاست مداره ما داریم

علی ارشدی در 17/12/1390 | 11:07 گفت:

خوشحالم که بلاگ نویسی رو شروع کردی مریم خانم

منِ بیچاره دیشب نه می تونستم داد بزنم (همه خواب بودن) نه می تونستم بالا پایین بپرم همسایه زیری سر بازی با لیورپول اومده بود شکایت که چرا اینقدر می پری خرس گنده!!!!!!!!! همسایه رو به رو هم که وقتی رابین گل دومو تو بازی با لیورپول زد اومده بود گفت چرا عربده! میکشی!!!!!!!

خلاصه که در کمال بدبختی با مشکلات فراوانی شادی کردم
من جمله گاز گرفتن بالش انجام حرکات کمی تا قسمتی موزون و....

مصطفی کاظمی در 17/12/1390 | 10:39 گفت:

خوش اومدی،چیمون درسته که اخبارمون درست باشه؟به قول فردوسی پور همه چیمون به هم میاد