شب فراموش نشدنی

نویسنده: مریم تجدد

وبلاگ من
نویسنده: مریم تجدد
fight like a girl
کل بازدید: 15,190 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

شب فراموش نشدنی

دیروز مثل همیشه استرس داشتم و...هرکی ازم میپرسید واقعاا امید داری؟منم میگفتم اره .برام میخندیدن.مثل همیشه بچه ها تو مدرسه میگفتن بیا بریم فلان جا میگفتم نه ارسنال بازی داره من جایی نمیرم.
ساعت 11 شب بود و من ثانیه به ثانیه به ساعت نگاه میکردم و تو دلم خدا رو صدا میکردم .یعنی میشه..... تو بازی های قبل ارسنال فوق العاده بود و این بیشتر به من قوت قلب میداد .
بازی شروع شد ونگر ترکیب بدی نذاشت همینطور که داشتم بازی رو میدیدم مامان گفت مریم برو از اشپزخونه فلان چیزو بیار رفتم اوردم همینطوری اومدم بشینم .تویییییییییییی دروازه یه جیغ بلانددددددددددد هورااااااااااااااااااااااااا .و بدش خنده بابام و بد وبیراه مامانم که خواهرت خوابیده .بیچاره خواهرم با هر جیغ من بلند میشد مینشست دوباره میخوابید .خلاصه مثل همیشه انگار که مربی بروبچ ارسنال باشم راهنماییشون میکردم .چقدر هم به داور فحش دادم .گل دوم که زده شد با تمام وجودم ارزو کردم کاشکی اونجا بودم و تو شادی با هوادارا سهیم میشدم.
سر پنالتی که تلوزیون تماشاگرا رو نشون داد همه مثل من دستاشون رو مشت کرده بودن من خدا رو صدا زدم با خودم گفتم ببین الان فان پرسی چه فشاری روشه .خلاصه گل رو زد و یع نفس راحت .ارسنال نیمه اول فراموش نشدنی بازی کرد همیشه یادم میمونه.
به نظرم برد مهم نیس مهم اینه که تیم عالی بازی کنه که حتی حریفم دهن باز بمونه .مثل بازی ارسنال لیورپول که 4بر2 ارسنال باخت ولی یه بازی خاطره انگیز بود .یا بارسلون رو 2بر1 زدیم و گواردیولا دهن باز موند.رئال نتونست با اون همه ستاره بارسا رو بزنه ولی مااااااااااااااااا.....
خلاصه دیشب اگه یکم تجربمون بالاتر بود نیمه دومم میتونستیم گل بزنیم .ولی معلوم بود ونگر ریسک نکرد چون بروبچش رو میشناسه .همه میلانیا بهم اس دادن و اعتراف کردن که ارسنال فوق العاده بود .
حالا من دیگه اون قوانینی که درباره ونگر گفته بودم رو پس میگیرم .
و با افتخار سرم رو بالا میگرم و به همه میگم من یه ارسنالیم .
راستی یه سوال چرا تلوزیون همه بازیای لیگ انگلیس رو نشون میده ولی اخبار خبراشون نمیگه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 20/12/1390 | 08:52 گفت:

سلام .دم همتون گرم وممنون از کامنت هاتون .تا ابد ارسنالی باشید.................

علی ارشدی در 17/12/1390 | 16:44 گفت:

مرشدی؟ شوخی نکن الف کجا میم کجا؟ نه رو کی بورد نزدیکن نه تو ترتیب حروف الفبا :)

احسان در 17/12/1390 | 14:59 گفت:

علی مرشدی:))))))))))

دقیقا مث من خوشحالی کردی :D

من اوج عصبانیتمم وقتی بود که رابین اون ضربه چیپ لعنتی رو زد با خودم گفتم رابین تو دیگه چرااااااا و با سر رفتم تو بالشت !!!


فرشاد صفاری در 17/12/1390 | 14:27 گفت:

زندگی با طرفدار تیمی مثل آرسنال بودن معنا داره!
من آخر بازی داشت گریم می گرفت چون جوان های آرسنال مثل ستاره ها می درخشیدند.

Lotfali khan zand در 17/12/1390 | 14:08 گفت:

فان فان فان پرسی
ون ون ونگر
عاشقتیم پروفسور

hamed در 17/12/1390 | 13:45 گفت:

فقط آرسنال...

moeinem در 17/12/1390 | 13:27 گفت:

خوش اومدی آبجی.واقعا خوشحالم که با وجود صعود نکردن ارسنال بازم از بازی تیممون راضی هستیم.یعنی ما تنها طرفدارایی هستیم که این طرز فکر رو در خودمون بوجود میاریم.واقعا خوشحالم که همه ی توپچی ها نتیجه رو به بازی زیبا ترجیح نمیدن.

HAMED toopchi در 17/12/1390 | 13:23 گفت:

به تيمم افتخار ميكنم، هر چند كه نكبت تو تيم زياده، ولي عاشقتم آرسنااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال!
اگه تو بازي رفت كوفتي يه گل زده بوديم، يا يكي كمتر خورده بوديم الان دور بعد بوديم
دفاعمون ديشب چرا اينقد خوب بود؟؟؟؟؟ وطبق معمول هم كه هر بازي يه مصدوم!

پويان در 17/12/1390 | 13:13 گفت:

خوشحالم كه منتقدهاى ونگر به اين رسيدن ونگر براى ارسنال مناسب ترينه.باور كنيد اين مردعاشق ارسناله و منم عاشقه ونگرم.دم جووناى تيم گرم.افرين روسيچكى.فداى سرت رابين افسانه اى.

رضا کاظمی در 17/12/1390 | 13:07 گفت:

خوش اومدی آبجی مریم خانوم
وای که عجب شبی بود
کاش همه بچه های کانون به جا بازی رو میدیدیم خیلی حال میداد

محمد اصغری در 17/12/1390 | 12:55 گفت:

دیشب برای همه ارسنالی ها شب غرور افرینی بود
متاسفانه ما باز هم از نیمکت ضعیفمون ضربه خوردیم

mostafa در 17/12/1390 | 12:41 گفت:

خوش اومدی .واقعا احساس غرور کردم دیشب

محسن شعبانی در 17/12/1390 | 12:05 گفت:

من با داداشم قهر بودم، از اتاقش که اومد بیرون بازی آرسنال رو ببینه همون موقع روسیچکی عزیز گل دوم رو زد، من به قدری خوش حال شدم که از خوشحالی یه مشت زدم تو دل داداشم... اونم هیچی نگفت

ali jamshidi در 17/12/1390 | 11:28 گفت:

علی جان من که بیچاره تر از همتونم. من خانومم فوتبال دوست نداره شکر خدا از رابین خوشش میاد اجازه میدن فوتبال ببینیم. گل دوم رو که توماس زد داد زدم ایشون خواب بودن امودن صدای تلویزیون رو به 3 بعدشم به 2 کاهش دادن. (منم که علامت مبهوت و ترس) ;)

ali jamshidi در 17/12/1390 | 11:24 گفت:

خوش اومدی. واقعاً یه شب به یاد موندنی بود. همه یه حس مشترک داریم. من که نمی دونم چه اتفاقی برام افتاد یه احساس خستگی شدید می کنم انگار 120 دقیقه بازی کردم خودم. واقعاً ساق پاهام خسته است. همزاد پنداریم زده بالا.
سوال آخرت چیز جدیدی نیست. مثلاً تحریم کردیم. ای خدا این سیاست مداره ما داریم

علی ارشدی در 17/12/1390 | 11:07 گفت:

خوشحالم که بلاگ نویسی رو شروع کردی مریم خانم

منِ بیچاره دیشب نه می تونستم داد بزنم (همه خواب بودن) نه می تونستم بالا پایین بپرم همسایه زیری سر بازی با لیورپول اومده بود شکایت که چرا اینقدر می پری خرس گنده!!!!!!!!! همسایه رو به رو هم که وقتی رابین گل دومو تو بازی با لیورپول زد اومده بود گفت چرا عربده! میکشی!!!!!!!

خلاصه که در کمال بدبختی با مشکلات فراوانی شادی کردم
من جمله گاز گرفتن بالش انجام حرکات کمی تا قسمتی موزون و....

مصطفی کاظمی در 17/12/1390 | 10:39 گفت:

خوش اومدی،چیمون درسته که اخبارمون درست باشه؟به قول فردوسی پور همه چیمون به هم میاد