شب فراموش نشدنی

نویسنده: مریم تجدد

وبلاگ من
نویسنده: مریم تجدد
fight like a girl
کل بازدید: 15,223 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد. طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد.
طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند. طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.

شب فراموش نشدنی

دیروز مثل همیشه استرس داشتم و...هرکی ازم میپرسید واقعاا امید داری؟منم میگفتم اره .برام میخندیدن.مثل همیشه بچه ها تو مدرسه میگفتن بیا بریم فلان جا میگفتم نه ارسنال بازی داره من جایی نمیرم.
ساعت 11 شب بود و من ثانیه به ثانیه به ساعت نگاه میکردم و تو دلم خدا رو صدا میکردم .یعنی میشه..... تو بازی های قبل ارسنال فوق العاده بود و این بیشتر به من قوت قلب میداد .
بازی شروع شد ونگر ترکیب بدی نذاشت همینطور که داشتم بازی رو میدیدم مامان گفت مریم برو از اشپزخونه فلان چیزو بیار رفتم اوردم همینطوری اومدم بشینم .تویییییییییییی دروازه یه جیغ بلانددددددددددد هورااااااااااااااااااااااااا .و بدش خنده بابام و بد وبیراه مامانم که خواهرت خوابیده .بیچاره خواهرم با هر جیغ من بلند میشد مینشست دوباره میخوابید .خلاصه مثل همیشه انگار که مربی بروبچ ارسنال باشم راهنماییشون میکردم .چقدر هم به داور فحش دادم .گل دوم که زده شد با تمام وجودم ارزو کردم کاشکی اونجا بودم و تو شادی با هوادارا سهیم میشدم.
سر پنالتی که تلوزیون تماشاگرا رو نشون داد همه مثل من دستاشون رو مشت کرده بودن من خدا رو صدا زدم با خودم گفتم ببین الان فان پرسی چه فشاری روشه .خلاصه گل رو زد و یع نفس راحت .ارسنال نیمه اول فراموش نشدنی بازی کرد همیشه یادم میمونه.
به نظرم برد مهم نیس مهم اینه که تیم عالی بازی کنه که حتی حریفم دهن باز بمونه .مثل بازی ارسنال لیورپول که 4بر2 ارسنال باخت ولی یه بازی خاطره انگیز بود .یا بارسلون رو 2بر1 زدیم و گواردیولا دهن باز موند.رئال نتونست با اون همه ستاره بارسا رو بزنه ولی مااااااااااااااااا.....
خلاصه دیشب اگه یکم تجربمون بالاتر بود نیمه دومم میتونستیم گل بزنیم .ولی معلوم بود ونگر ریسک نکرد چون بروبچش رو میشناسه .همه میلانیا بهم اس دادن و اعتراف کردن که ارسنال فوق العاده بود .
حالا من دیگه اون قوانینی که درباره ونگر گفته بودم رو پس میگیرم .
و با افتخار سرم رو بالا میگرم و به همه میگم من یه ارسنالیم .
راستی یه سوال چرا تلوزیون همه بازیای لیگ انگلیس رو نشون میده ولی اخبار خبراشون نمیگه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 20/12/1390 | 08:52 گفت:

سلام .دم همتون گرم وممنون از کامنت هاتون .تا ابد ارسنالی باشید.................

علی ارشدی در 17/12/1390 | 16:44 گفت:

مرشدی؟ شوخی نکن الف کجا میم کجا؟ نه رو کی بورد نزدیکن نه تو ترتیب حروف الفبا :)

احسان در 17/12/1390 | 14:59 گفت:

علی مرشدی:))))))))))

دقیقا مث من خوشحالی کردی :D

من اوج عصبانیتمم وقتی بود که رابین اون ضربه چیپ لعنتی رو زد با خودم گفتم رابین تو دیگه چرااااااا و با سر رفتم تو بالشت !!!


فرشاد صفاری در 17/12/1390 | 14:27 گفت:

زندگی با طرفدار تیمی مثل آرسنال بودن معنا داره!
من آخر بازی داشت گریم می گرفت چون جوان های آرسنال مثل ستاره ها می درخشیدند.

Lotfali khan zand در 17/12/1390 | 14:08 گفت:

فان فان فان پرسی
ون ون ونگر
عاشقتیم پروفسور

hamed در 17/12/1390 | 13:45 گفت:

فقط آرسنال...

moeinem در 17/12/1390 | 13:27 گفت:

خوش اومدی آبجی.واقعا خوشحالم که با وجود صعود نکردن ارسنال بازم از بازی تیممون راضی هستیم.یعنی ما تنها طرفدارایی هستیم که این طرز فکر رو در خودمون بوجود میاریم.واقعا خوشحالم که همه ی توپچی ها نتیجه رو به بازی زیبا ترجیح نمیدن.

HAMED toopchi در 17/12/1390 | 13:23 گفت:

به تيمم افتخار ميكنم، هر چند كه نكبت تو تيم زياده، ولي عاشقتم آرسنااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال!
اگه تو بازي رفت كوفتي يه گل زده بوديم، يا يكي كمتر خورده بوديم الان دور بعد بوديم
دفاعمون ديشب چرا اينقد خوب بود؟؟؟؟؟ وطبق معمول هم كه هر بازي يه مصدوم!

پويان در 17/12/1390 | 13:13 گفت:

خوشحالم كه منتقدهاى ونگر به اين رسيدن ونگر براى ارسنال مناسب ترينه.باور كنيد اين مردعاشق ارسناله و منم عاشقه ونگرم.دم جووناى تيم گرم.افرين روسيچكى.فداى سرت رابين افسانه اى.

رضا کاظمی در 17/12/1390 | 13:07 گفت:

خوش اومدی آبجی مریم خانوم
وای که عجب شبی بود
کاش همه بچه های کانون به جا بازی رو میدیدیم خیلی حال میداد

محمد اصغری در 17/12/1390 | 12:55 گفت:

دیشب برای همه ارسنالی ها شب غرور افرینی بود
متاسفانه ما باز هم از نیمکت ضعیفمون ضربه خوردیم

mostafa در 17/12/1390 | 12:41 گفت:

خوش اومدی .واقعا احساس غرور کردم دیشب

محسن شعبانی در 17/12/1390 | 12:05 گفت:

من با داداشم قهر بودم، از اتاقش که اومد بیرون بازی آرسنال رو ببینه همون موقع روسیچکی عزیز گل دوم رو زد، من به قدری خوش حال شدم که از خوشحالی یه مشت زدم تو دل داداشم... اونم هیچی نگفت

ali jamshidi در 17/12/1390 | 11:28 گفت:

علی جان من که بیچاره تر از همتونم. من خانومم فوتبال دوست نداره شکر خدا از رابین خوشش میاد اجازه میدن فوتبال ببینیم. گل دوم رو که توماس زد داد زدم ایشون خواب بودن امودن صدای تلویزیون رو به 3 بعدشم به 2 کاهش دادن. (منم که علامت مبهوت و ترس) ;)

ali jamshidi در 17/12/1390 | 11:24 گفت:

خوش اومدی. واقعاً یه شب به یاد موندنی بود. همه یه حس مشترک داریم. من که نمی دونم چه اتفاقی برام افتاد یه احساس خستگی شدید می کنم انگار 120 دقیقه بازی کردم خودم. واقعاً ساق پاهام خسته است. همزاد پنداریم زده بالا.
سوال آخرت چیز جدیدی نیست. مثلاً تحریم کردیم. ای خدا این سیاست مداره ما داریم

علی ارشدی در 17/12/1390 | 11:07 گفت:

خوشحالم که بلاگ نویسی رو شروع کردی مریم خانم

منِ بیچاره دیشب نه می تونستم داد بزنم (همه خواب بودن) نه می تونستم بالا پایین بپرم همسایه زیری سر بازی با لیورپول اومده بود شکایت که چرا اینقدر می پری خرس گنده!!!!!!!!! همسایه رو به رو هم که وقتی رابین گل دومو تو بازی با لیورپول زد اومده بود گفت چرا عربده! میکشی!!!!!!!

خلاصه که در کمال بدبختی با مشکلات فراوانی شادی کردم
من جمله گاز گرفتن بالش انجام حرکات کمی تا قسمتی موزون و....

مصطفی کاظمی در 17/12/1390 | 10:39 گفت:

خوش اومدی،چیمون درسته که اخبارمون درست باشه؟به قول فردوسی پور همه چیمون به هم میاد