ایول آرسنال ! چرا ناراحتین ؟!!!

نویسنده: mohammad ali

وبلاگ من
نویسنده: mohammad ali
:|
کل بازدید: 4,028 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

ایول آرسنال ! چرا ناراحتین ؟!!!

فکر کنم فقط من از این مساوی ناامیدکننده خوشحالم !


بچه ها من که خوشحالم ! دلم میخواد بازی بعدی ام ببازیم.
اگه این 2 تا بازیو میبردیم ، ونگر ژانویه دست به جیب نمیشد ، البته الآن هم احتمالا نمیشه ، ولی اگه بشه بازیکن خوب میخره. ما که تو لیگ هیچی نمیشیم. بازی بعدی هم نبریم. چیزی ازمون کم نمیشه ! یه 2 تا بازیکن بگیریم شاید لیگ قهرمانان یا حذفی یه چیزی شدیم ! ولی خداییش ونگرم خیلی خسیسه. گرون ترین خرید باشگاه آرشاوین 15 $
جدا شبیه جوک میمونه ¡¡¡¡¡¡¡¡¡
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad ali در 7/10/1390 | 19:03 گفت:

nemidoonam valla chera doroogh begAm. az google search kardam peydash kardam :) gooardiolla drible khorde narahat dare bergkampo nega mikone ;-)

عليرضا عمراني در 7/10/1390 | 16:57 گفت:

با دوتا باخت كه باشگاه نميره بازيكن بخره.اگه ميخواست بخره تو اين چند سال ميخريد.كلا تيممون با دو تا خريد عالي ميشه

فرهاد در 7/10/1390 | 16:14 گفت:

آره محمد علی!!!!!!

mohammad ali در 7/10/1390 | 14:52 گفت:

عکس آواتار منو میگی ؟

فرهاد در 7/10/1390 | 14:25 گفت:

علی جون این عکس مال چه بازیه؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 14:16 گفت:

نه بابا 18 تا چمبرلینه:))
آره شاید ولیی ایکاش ببریم و بخریم:)

mohammad ali در 7/10/1390 | 13:22 گفت:

کیا حاضرین با من شرط ببندین ونگر میخره یا نه ¿؟ 100 % هیچی در کار نیست

محسن در 7/10/1390 | 01:11 گفت:

مطمئنا امسال ونگر دس به جیب می شه و چندتا بازیکن می خره

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:34 گفت:

سیاست تحریم علیه کسانی که به وضوح به بازیمنای محبوب تیم تو هین میکنن از همین الان اجرا کنید!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 7/10/1390 | 00:31 گفت:

ای بابا باز که شما جوش آوردی علی جون :))
بله حق با توئه ولی حساب کن : چرا تا وقتی اینا مدیر نشده بودن تو باشگاه داشتیم خوب نتیجه میگرفتیم؟؟؟؟
از وقتی مدیرا عوض شدن سیاست باشگاه هم عوض شده ونگر که سیاست باشگاه رو تعیین نمی کنه

ali در 7/10/1390 | 00:28 گفت:

اره.فقط ژانویه دوتا بازیکن میخریم ، بعدش دیگه ارسنال میشه کولاک طوری که دیگه خدا هم نمیتونه جلوش بگیره.
فقط کافی دوتا بازیکن ژانویه بخریم تا همه ی تیم های دنیا رو با وجود مربی مثل ونگر اونا رو لوله می کنیم.
بعداشم اگه خرید ها جواب ندادن انشالله تابستون دوتا خرید میکنیم و ارسنال میشه کولاک ، طوری که خدا هم نمی تونه جلوش بگیره.
بعداشم اگه تابستان نشد ، انشالله ژانویه همون سال با وجود ونگر و دوتا خرید تاپ ، و بعدش تیم ارسنال میشه کولاک ، طوری که دیگه خدا هم نمیتونه جلوش بگیره و اگه باز هم نشد انشالله تابستان آینده رو پیش رو داریم که ونگر میتونه با دوتا خرید ، ارسنال رو بکنه یه ارسنال رویایی و کولاک ، طوری که خدا هم نتونه جلوش بگیره.
فقط مهم ترین نکته این که ما سعی کنیم ونگر رو نگه داریم.فقط ونگر خداست که میتونه ما رو از این وضعیت که خودش بوجود اورد ، نجاتمون بده ، اصلا به ذهنتون یه وقتی خطور نکن خدایی نکرده که کسی جز ونگر میتونه اوضاع ارسنال رو بهبود ببخشه
فقط و فقط ونگر میتونه این اوضاع رو درست کنه و فقط شما تنها کاری که میتونید کنید اینه که امیدوار باشید و اینکه به ونگر اعتماد داشت باشید و همه چیزها رو به اون بسپارید تا خودش هم چیز رو درست کنه.
تف به این روزگار

mohammad ali در 6/10/1390 | 23:54 گفت:

مرسیییییییی

mohammad ali در 6/10/1390 | 23:53 گفت:

تا اونا برگردن 5 تا دیگه مصدوم میدیم نگران نباش

محمدرضاجاشي در 6/10/1390 | 23:53 گفت:

عجب عكسي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي

hesam در 6/10/1390 | 23:33 گفت:

اگه مصدوما برگردن هيچ نيازی به خريد نداریم.(فقط سانتوز و سانيا و جکی کافیه)

Saeed Milani در 6/10/1390 | 23:13 گفت:

آقا سپهر نجفیان ، فکر میکنی این دوتایی که گفتی چند پاپاسی میرزن؟!

علی ارشدی در 6/10/1390 | 22:56 گفت:

بازیکن کجا بوده؟

mohammad ali در 6/10/1390 | 22:47 گفت:

به همین خیار باش !

sepehr najafian در 6/10/1390 | 22:37 گفت:

با پول فروش اسکیلاچی و آرشا بازیکن خوب میخریم.

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:30 گفت:

امشب منتظربردتاتنهامم