ایول آرسنال ! چرا ناراحتین ؟!!!

نویسنده: mohammad ali

وبلاگ من
نویسنده: mohammad ali
:|
کل بازدید: 4,117 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

ایول آرسنال ! چرا ناراحتین ؟!!!

فکر کنم فقط من از این مساوی ناامیدکننده خوشحالم !


بچه ها من که خوشحالم ! دلم میخواد بازی بعدی ام ببازیم.
اگه این 2 تا بازیو میبردیم ، ونگر ژانویه دست به جیب نمیشد ، البته الآن هم احتمالا نمیشه ، ولی اگه بشه بازیکن خوب میخره. ما که تو لیگ هیچی نمیشیم. بازی بعدی هم نبریم. چیزی ازمون کم نمیشه ! یه 2 تا بازیکن بگیریم شاید لیگ قهرمانان یا حذفی یه چیزی شدیم ! ولی خداییش ونگرم خیلی خسیسه. گرون ترین خرید باشگاه آرشاوین 15 $
جدا شبیه جوک میمونه ¡¡¡¡¡¡¡¡¡
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad ali در 7/10/1390 | 19:03 گفت:

nemidoonam valla chera doroogh begAm. az google search kardam peydash kardam :) gooardiolla drible khorde narahat dare bergkampo nega mikone ;-)

عليرضا عمراني در 7/10/1390 | 16:57 گفت:

با دوتا باخت كه باشگاه نميره بازيكن بخره.اگه ميخواست بخره تو اين چند سال ميخريد.كلا تيممون با دو تا خريد عالي ميشه

فرهاد در 7/10/1390 | 16:14 گفت:

آره محمد علی!!!!!!

mohammad ali در 7/10/1390 | 14:52 گفت:

عکس آواتار منو میگی ؟

فرهاد در 7/10/1390 | 14:25 گفت:

علی جون این عکس مال چه بازیه؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 14:16 گفت:

نه بابا 18 تا چمبرلینه:))
آره شاید ولیی ایکاش ببریم و بخریم:)

mohammad ali در 7/10/1390 | 13:22 گفت:

کیا حاضرین با من شرط ببندین ونگر میخره یا نه ¿؟ 100 % هیچی در کار نیست

محسن در 7/10/1390 | 01:11 گفت:

مطمئنا امسال ونگر دس به جیب می شه و چندتا بازیکن می خره

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:34 گفت:

سیاست تحریم علیه کسانی که به وضوح به بازیمنای محبوب تیم تو هین میکنن از همین الان اجرا کنید!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 7/10/1390 | 00:31 گفت:

ای بابا باز که شما جوش آوردی علی جون :))
بله حق با توئه ولی حساب کن : چرا تا وقتی اینا مدیر نشده بودن تو باشگاه داشتیم خوب نتیجه میگرفتیم؟؟؟؟
از وقتی مدیرا عوض شدن سیاست باشگاه هم عوض شده ونگر که سیاست باشگاه رو تعیین نمی کنه

ali در 7/10/1390 | 00:28 گفت:

اره.فقط ژانویه دوتا بازیکن میخریم ، بعدش دیگه ارسنال میشه کولاک طوری که دیگه خدا هم نمیتونه جلوش بگیره.
فقط کافی دوتا بازیکن ژانویه بخریم تا همه ی تیم های دنیا رو با وجود مربی مثل ونگر اونا رو لوله می کنیم.
بعداشم اگه خرید ها جواب ندادن انشالله تابستون دوتا خرید میکنیم و ارسنال میشه کولاک ، طوری که خدا هم نمی تونه جلوش بگیره.
بعداشم اگه تابستان نشد ، انشالله ژانویه همون سال با وجود ونگر و دوتا خرید تاپ ، و بعدش تیم ارسنال میشه کولاک ، طوری که دیگه خدا هم نمیتونه جلوش بگیره و اگه باز هم نشد انشالله تابستان آینده رو پیش رو داریم که ونگر میتونه با دوتا خرید ، ارسنال رو بکنه یه ارسنال رویایی و کولاک ، طوری که خدا هم نتونه جلوش بگیره.
فقط مهم ترین نکته این که ما سعی کنیم ونگر رو نگه داریم.فقط ونگر خداست که میتونه ما رو از این وضعیت که خودش بوجود اورد ، نجاتمون بده ، اصلا به ذهنتون یه وقتی خطور نکن خدایی نکرده که کسی جز ونگر میتونه اوضاع ارسنال رو بهبود ببخشه
فقط و فقط ونگر میتونه این اوضاع رو درست کنه و فقط شما تنها کاری که میتونید کنید اینه که امیدوار باشید و اینکه به ونگر اعتماد داشت باشید و همه چیزها رو به اون بسپارید تا خودش هم چیز رو درست کنه.
تف به این روزگار

mohammad ali در 6/10/1390 | 23:54 گفت:

مرسیییییییی

mohammad ali در 6/10/1390 | 23:53 گفت:

تا اونا برگردن 5 تا دیگه مصدوم میدیم نگران نباش

محمدرضاجاشي در 6/10/1390 | 23:53 گفت:

عجب عكسي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي

hesam در 6/10/1390 | 23:33 گفت:

اگه مصدوما برگردن هيچ نيازی به خريد نداریم.(فقط سانتوز و سانيا و جکی کافیه)

Saeed Milani در 6/10/1390 | 23:13 گفت:

آقا سپهر نجفیان ، فکر میکنی این دوتایی که گفتی چند پاپاسی میرزن؟!

علی ارشدی در 6/10/1390 | 22:56 گفت:

بازیکن کجا بوده؟

mohammad ali در 6/10/1390 | 22:47 گفت:

به همین خیار باش !

sepehr najafian در 6/10/1390 | 22:37 گفت:

با پول فروش اسکیلاچی و آرشا بازیکن خوب میخریم.

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:30 گفت:

امشب منتظربردتاتنهامم