ایول آرسنال ! چرا ناراحتین ؟!!!

نویسنده: mohammad ali

وبلاگ من
نویسنده: mohammad ali
:|
کل بازدید: 4,051 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد. طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد.
طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند. طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.

ایول آرسنال ! چرا ناراحتین ؟!!!

فکر کنم فقط من از این مساوی ناامیدکننده خوشحالم !


بچه ها من که خوشحالم ! دلم میخواد بازی بعدی ام ببازیم.
اگه این 2 تا بازیو میبردیم ، ونگر ژانویه دست به جیب نمیشد ، البته الآن هم احتمالا نمیشه ، ولی اگه بشه بازیکن خوب میخره. ما که تو لیگ هیچی نمیشیم. بازی بعدی هم نبریم. چیزی ازمون کم نمیشه ! یه 2 تا بازیکن بگیریم شاید لیگ قهرمانان یا حذفی یه چیزی شدیم ! ولی خداییش ونگرم خیلی خسیسه. گرون ترین خرید باشگاه آرشاوین 15 $
جدا شبیه جوک میمونه ¡¡¡¡¡¡¡¡¡
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad ali در 7/10/1390 | 19:03 گفت:

nemidoonam valla chera doroogh begAm. az google search kardam peydash kardam :) gooardiolla drible khorde narahat dare bergkampo nega mikone ;-)

عليرضا عمراني در 7/10/1390 | 16:57 گفت:

با دوتا باخت كه باشگاه نميره بازيكن بخره.اگه ميخواست بخره تو اين چند سال ميخريد.كلا تيممون با دو تا خريد عالي ميشه

فرهاد در 7/10/1390 | 16:14 گفت:

آره محمد علی!!!!!!

mohammad ali در 7/10/1390 | 14:52 گفت:

عکس آواتار منو میگی ؟

فرهاد در 7/10/1390 | 14:25 گفت:

علی جون این عکس مال چه بازیه؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 14:16 گفت:

نه بابا 18 تا چمبرلینه:))
آره شاید ولیی ایکاش ببریم و بخریم:)

mohammad ali در 7/10/1390 | 13:22 گفت:

کیا حاضرین با من شرط ببندین ونگر میخره یا نه ¿؟ 100 % هیچی در کار نیست

محسن در 7/10/1390 | 01:11 گفت:

مطمئنا امسال ونگر دس به جیب می شه و چندتا بازیکن می خره

♥Arsenal♥ در 7/10/1390 | 00:34 گفت:

سیاست تحریم علیه کسانی که به وضوح به بازیمنای محبوب تیم تو هین میکنن از همین الان اجرا کنید!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 7/10/1390 | 00:31 گفت:

ای بابا باز که شما جوش آوردی علی جون :))
بله حق با توئه ولی حساب کن : چرا تا وقتی اینا مدیر نشده بودن تو باشگاه داشتیم خوب نتیجه میگرفتیم؟؟؟؟
از وقتی مدیرا عوض شدن سیاست باشگاه هم عوض شده ونگر که سیاست باشگاه رو تعیین نمی کنه

ali در 7/10/1390 | 00:28 گفت:

اره.فقط ژانویه دوتا بازیکن میخریم ، بعدش دیگه ارسنال میشه کولاک طوری که دیگه خدا هم نمیتونه جلوش بگیره.
فقط کافی دوتا بازیکن ژانویه بخریم تا همه ی تیم های دنیا رو با وجود مربی مثل ونگر اونا رو لوله می کنیم.
بعداشم اگه خرید ها جواب ندادن انشالله تابستون دوتا خرید میکنیم و ارسنال میشه کولاک ، طوری که خدا هم نمی تونه جلوش بگیره.
بعداشم اگه تابستان نشد ، انشالله ژانویه همون سال با وجود ونگر و دوتا خرید تاپ ، و بعدش تیم ارسنال میشه کولاک ، طوری که دیگه خدا هم نمیتونه جلوش بگیره و اگه باز هم نشد انشالله تابستان آینده رو پیش رو داریم که ونگر میتونه با دوتا خرید ، ارسنال رو بکنه یه ارسنال رویایی و کولاک ، طوری که خدا هم نتونه جلوش بگیره.
فقط مهم ترین نکته این که ما سعی کنیم ونگر رو نگه داریم.فقط ونگر خداست که میتونه ما رو از این وضعیت که خودش بوجود اورد ، نجاتمون بده ، اصلا به ذهنتون یه وقتی خطور نکن خدایی نکرده که کسی جز ونگر میتونه اوضاع ارسنال رو بهبود ببخشه
فقط و فقط ونگر میتونه این اوضاع رو درست کنه و فقط شما تنها کاری که میتونید کنید اینه که امیدوار باشید و اینکه به ونگر اعتماد داشت باشید و همه چیزها رو به اون بسپارید تا خودش هم چیز رو درست کنه.
تف به این روزگار

mohammad ali در 6/10/1390 | 23:54 گفت:

مرسیییییییی

mohammad ali در 6/10/1390 | 23:53 گفت:

تا اونا برگردن 5 تا دیگه مصدوم میدیم نگران نباش

محمدرضاجاشي در 6/10/1390 | 23:53 گفت:

عجب عكسي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي

hesam در 6/10/1390 | 23:33 گفت:

اگه مصدوما برگردن هيچ نيازی به خريد نداریم.(فقط سانتوز و سانيا و جکی کافیه)

Saeed Milani در 6/10/1390 | 23:13 گفت:

آقا سپهر نجفیان ، فکر میکنی این دوتایی که گفتی چند پاپاسی میرزن؟!

علی ارشدی در 6/10/1390 | 22:56 گفت:

بازیکن کجا بوده؟

mohammad ali در 6/10/1390 | 22:47 گفت:

به همین خیار باش !

sepehr najafian در 6/10/1390 | 22:37 گفت:

با پول فروش اسکیلاچی و آرشا بازیکن خوب میخریم.

رضاشاماخ چوک بندر در 6/10/1390 | 22:30 گفت:

امشب منتظربردتاتنهامم