آرسنال همچنان سیریش است !!!!!!!....

نویسنده: mohammad ali

وبلاگ من
نویسنده: mohammad ali
:|
کل بازدید: 4,025 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

آرسنال همچنان سیریش است !!!!!!!....

آرسنال با پیشنهادی 15 میلیون پوندی دوباره برای به خدمت گرفتن لوکاس اقدام کرد...
 


تنها پس از گذشت 24 ساعت بعد از خبر منتفی شدن انتقال لوکاس . او هنوز برای امضاء قرداد مردد است و شاید به آرسنال نقل مکان کند.( آرسنال با 15 میلیون پوند پشنهاد جدیدی به او داده است)


اما لوکاس پودولیکی زمان بیشتری برای فکر کردن در مورد گزینه اش خواسته است


آرسن ونگر بر روی به خدمت گرفتن مهاجم در این ماه تمرکز کرده است همانطور  که اسطوره ی باشگاه تیری هانری را با انتقالی 2 ماهه به خدمت گرفته است.


پودولسکی . موساسو .  و لیندرو دامیاو  هر سه  از اهداف آرسن ونگر در این چند هفته ی اخیر بوده اند. و زمان به ما خواهد گفت چه انتقالی در این 27 روز خواهد انجامید... http://www.givemefootball.com/premier-league/ex-bayern-hitman-hands-arsenal-15m-lifeline   


دوستان من اینو تو فیسبوک رو دیوار ولکات. آرشا.ویلشر.ونپرسی هم دیدم.ترجمه هم از خودمه اگه مشکلی دیدین اببخشید

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شاهین فدوی در 15/10/1390 | 21:17 گفت:

اگه ناز میکنه و با غیرت نیس نخردش بهتره به چمبرلین خودمون بازی بده فصل بعد فوق ستاره میشه

hamed در 15/10/1390 | 17:45 گفت:

ما که از خدامونه...........

خدا کنه حداقل پودولسکی بیاد آرسنال چون آرسنال واقعا بهش احتیاج داره.........

mohammad ali در 15/10/1390 | 15:33 گفت:

نه بابا هر کی گفته شایعه خیار خورده.
تو پیج ویلشر. آرتتا.ونپرسی. ولکات.آرشاوین تو فیسبوک نوشته بود... دیگه چطوری میشه شایعه ؟؟!!!!

sam baygan در 15/10/1390 | 15:17 گفت:

تا باشه از این شایعات!
همین شایعه اش هم بهتر از شایعه مهاجم ویگان و هافبک ساندرلنده!
خدایا ازین شایعات بیشتر نصیب تیم ما کن!

arash در 15/10/1390 | 14:54 گفت:

ونگر دنبال سوپر کیفیته!!!!!!!!

رضا در 15/10/1390 | 14:39 گفت:

دلم میگه پودولسکی میاد!!!!!

حمید فرازی در 15/10/1390 | 14:39 گفت:

دیگه اینا فقط شایعه هست.بازم باید دلمونو به همین بازیکنا خوش کنیم.خیلی هنر کنیم بازیکن خودمونو حفظ کنیم

ali jamshidi در 15/10/1390 | 14:36 گفت:

نه عکسش نیست. نمی دونم چرا منم عکس یا هر چی که تو اون کادره رو ندیدم.

mohammad ali در 15/10/1390 | 14:36 گفت:

تو لینک عکس هم هست

mohammad ali در 15/10/1390 | 14:35 گفت:

نه نیست یه ذره لینک عکس مشکل داره .

علی ارشدی در 15/10/1390 | 14:33 گفت:

این عکست که نیست؟ یا فقط واسه من اینجوریه؟

توپچی جنوب در 15/10/1390 | 13:47 گفت:

امید وارم پودلسکی بیاد من خودم طرفدار تیم ملی المانم خیلی بازیکن درستیه راس کار ارسناله یه بازیکن خوبه که میتونه زیر نظر ونگر پا جای بزرگان ارسنال بزاره...!!!!!!!!

محمد اصغری در 15/10/1390 | 13:39 گفت:

به نظر من بازیکن هایی که ارسنال نمی ان ترسشون از مصدوم شدن و خوب نشدنه.والا این فابرگاس تا تو ارسنال بود حداقل یه نیم فصل از میادین دور می شد . خداییش الان تو اون خراب شده فقط یه مصدومیت دو هفته ای اول فصل داشت.
5تا مدافع مصدوم یعنی چی؟طول درمان 4 ماهه یعنی چی؟خب بازیکن با این شرایط حق داره نیاد ارسنال.

ali jamshidi در 15/10/1390 | 13:32 گفت:

خدا کنه حالا که می خوایم بخریم چه میدونم استعداد و فلان و اینا نخریم. باید یه بازیکن بزرگ شده بگیریم. پودولسکی خوبه. هافبک دفاعی هم می خواهیم. بازیساز ، دفاع چپ. وای که باشگاه به شدت بی خیاله. اه
الان سانگ بره هافبک مون تعطیله
فقط بریم دعا کنیم فن پرسی و ژسنی آفریقایی نیستن

محمودرضا معینی در 15/10/1390 | 13:21 گفت:

آره، توی پیج ون پرسی و آرتتا،

mohammad ali در 15/10/1390 | 13:19 گفت:

من تو جام جهانی چنتا گلشو مخصوصا یه شوت فوق العادش یادمه... خیلی به کارمون میاد.
تو هم تو فیسبوک دیدی ¿

محمودرضا معینی در 15/10/1390 | 13:16 گفت:

آره منم خوندم، نمی دونم واقعا بازیکنه خوبی هست یا نه؟ چون بازیاشو ندیدم!!!!اما آمارش فوق العاده بوده