آرسنال همچنان سیریش است !!!!!!!....

نویسنده: mohammad ali

وبلاگ من
نویسنده: mohammad ali
:|
کل بازدید: 4,016 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

آرسنال همچنان سیریش است !!!!!!!....

آرسنال با پیشنهادی 15 میلیون پوندی دوباره برای به خدمت گرفتن لوکاس اقدام کرد...
 


تنها پس از گذشت 24 ساعت بعد از خبر منتفی شدن انتقال لوکاس . او هنوز برای امضاء قرداد مردد است و شاید به آرسنال نقل مکان کند.( آرسنال با 15 میلیون پوند پشنهاد جدیدی به او داده است)


اما لوکاس پودولیکی زمان بیشتری برای فکر کردن در مورد گزینه اش خواسته است


آرسن ونگر بر روی به خدمت گرفتن مهاجم در این ماه تمرکز کرده است همانطور  که اسطوره ی باشگاه تیری هانری را با انتقالی 2 ماهه به خدمت گرفته است.


پودولسکی . موساسو .  و لیندرو دامیاو  هر سه  از اهداف آرسن ونگر در این چند هفته ی اخیر بوده اند. و زمان به ما خواهد گفت چه انتقالی در این 27 روز خواهد انجامید... http://www.givemefootball.com/premier-league/ex-bayern-hitman-hands-arsenal-15m-lifeline   


دوستان من اینو تو فیسبوک رو دیوار ولکات. آرشا.ویلشر.ونپرسی هم دیدم.ترجمه هم از خودمه اگه مشکلی دیدین اببخشید

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شاهین فدوی در 15/10/1390 | 21:17 گفت:

اگه ناز میکنه و با غیرت نیس نخردش بهتره به چمبرلین خودمون بازی بده فصل بعد فوق ستاره میشه

hamed در 15/10/1390 | 17:45 گفت:

ما که از خدامونه...........

خدا کنه حداقل پودولسکی بیاد آرسنال چون آرسنال واقعا بهش احتیاج داره.........

mohammad ali در 15/10/1390 | 15:33 گفت:

نه بابا هر کی گفته شایعه خیار خورده.
تو پیج ویلشر. آرتتا.ونپرسی. ولکات.آرشاوین تو فیسبوک نوشته بود... دیگه چطوری میشه شایعه ؟؟!!!!

sam baygan در 15/10/1390 | 15:17 گفت:

تا باشه از این شایعات!
همین شایعه اش هم بهتر از شایعه مهاجم ویگان و هافبک ساندرلنده!
خدایا ازین شایعات بیشتر نصیب تیم ما کن!

arash در 15/10/1390 | 14:54 گفت:

ونگر دنبال سوپر کیفیته!!!!!!!!

رضا در 15/10/1390 | 14:39 گفت:

دلم میگه پودولسکی میاد!!!!!

حمید فرازی در 15/10/1390 | 14:39 گفت:

دیگه اینا فقط شایعه هست.بازم باید دلمونو به همین بازیکنا خوش کنیم.خیلی هنر کنیم بازیکن خودمونو حفظ کنیم

ali jamshidi در 15/10/1390 | 14:36 گفت:

نه عکسش نیست. نمی دونم چرا منم عکس یا هر چی که تو اون کادره رو ندیدم.

mohammad ali در 15/10/1390 | 14:36 گفت:

تو لینک عکس هم هست

mohammad ali در 15/10/1390 | 14:35 گفت:

نه نیست یه ذره لینک عکس مشکل داره .

علی ارشدی در 15/10/1390 | 14:33 گفت:

این عکست که نیست؟ یا فقط واسه من اینجوریه؟

توپچی جنوب در 15/10/1390 | 13:47 گفت:

امید وارم پودلسکی بیاد من خودم طرفدار تیم ملی المانم خیلی بازیکن درستیه راس کار ارسناله یه بازیکن خوبه که میتونه زیر نظر ونگر پا جای بزرگان ارسنال بزاره...!!!!!!!!

محمد اصغری در 15/10/1390 | 13:39 گفت:

به نظر من بازیکن هایی که ارسنال نمی ان ترسشون از مصدوم شدن و خوب نشدنه.والا این فابرگاس تا تو ارسنال بود حداقل یه نیم فصل از میادین دور می شد . خداییش الان تو اون خراب شده فقط یه مصدومیت دو هفته ای اول فصل داشت.
5تا مدافع مصدوم یعنی چی؟طول درمان 4 ماهه یعنی چی؟خب بازیکن با این شرایط حق داره نیاد ارسنال.

ali jamshidi در 15/10/1390 | 13:32 گفت:

خدا کنه حالا که می خوایم بخریم چه میدونم استعداد و فلان و اینا نخریم. باید یه بازیکن بزرگ شده بگیریم. پودولسکی خوبه. هافبک دفاعی هم می خواهیم. بازیساز ، دفاع چپ. وای که باشگاه به شدت بی خیاله. اه
الان سانگ بره هافبک مون تعطیله
فقط بریم دعا کنیم فن پرسی و ژسنی آفریقایی نیستن

محمودرضا معینی در 15/10/1390 | 13:21 گفت:

آره، توی پیج ون پرسی و آرتتا،

mohammad ali در 15/10/1390 | 13:19 گفت:

من تو جام جهانی چنتا گلشو مخصوصا یه شوت فوق العادش یادمه... خیلی به کارمون میاد.
تو هم تو فیسبوک دیدی ¿

محمودرضا معینی در 15/10/1390 | 13:16 گفت:

آره منم خوندم، نمی دونم واقعا بازیکنه خوبی هست یا نه؟ چون بازیاشو ندیدم!!!!اما آمارش فوق العاده بوده