loading
در حال بررسی درخواست شما

درباره ما

در اواخر پاییز 2005 و با آشنایی با کانون هواداری یونتوس ، تفکر ساخت یک سایت آرسنالی به فکرم حمله ور شد . تا آن زمان وبلاگ های زیادی داشتم اما نه تخصصی بودند و نه حرفه ای بلکه بسیار آماتور و ساده به حیات خود ادامه میدادند. اغلب اخبار آرسنال را از تلویزون دنبال میکردم و حس میکدم آنقدر که من خبر میخواهم خبری نیست یا اگر هم هست منتشر نمیشود . 

آن سال جرات دیدن بازی ها را هم نداشتم به دلیل جو سنگینی که در اطرافم بود حتی بازی با رئال مدرید را نتوانستم ببینم و ترجیح دادم اصلا به بازی فکر نکنم .
بازی های طلایی آرسنال من را به جلو حرکت داد ، در زمستان 2006 ( در ماه های نخست سال 2006 ) تصمیم گرفتم با کمک دوست آن زمانم ( که او هم آرسنالی بود ) سایت را افتتاح کنم . هزینه بالای افتتاح سایت برایم دردسر آفرین شده بود . بلاخره در فوریه 2006 سال را با کمک " محمد بهرام " بالا آوردیم ...  کاملا ساده ، بدون هیچ کد نویسی یا برنامه نویسی کار آغاز شد ، حتی برای نوشتن مطلب هم مشکل داشتیم و باید فایل های صفحات را ادیت میکردیم و آپلود میکردیم . در آن زمان سعی کردم با تمام وبلاگ هایی که میشناختم ارتباط برقرار کنم .

کانون رسمی هواداران آرسنال

میتینگ زمستان 1389 - پارک جمشیدیه


کانون رسمی هواداران آرسنال

میتینگ زمستان 1389 - پارک جمشیدیه

بعد از مدتی با برنامه های مدیریت محتوی مجانی آشنا شدم و سایت را با PhpNuke بالا آوردم . حدود 1 سالی با همان سیستم کار کردیم ... محمد بهرام عملا گروه را ترک کرده بود و یوسف بذرکار به جمع اضافه شده بود . دوستان دیگری هم در کنار ما بودن که بعد ها از ما به دلایل مختلف اعم از مشکلات کاری و درسی جدا شدند . کار ادامه داشت تا سر و کله نگهبانان اینترنتی آرسنال پیدا شد . طراحی سایت بیش تر از 95% شبیه به سایت باشگاه ( در آن زمان ) بود .ایراد وارده از سوی این شرکت هم همین بود . آنها با ارتباطی که توانستند با دیتاسنتر پیدا کنند سایت مارا بستند . 
ما سرور را عوض کردیم باز هم مانع ادامه کار شدند .در نهایت به توافق رسیدیم که طراحی تغییر کند و از آرم آرسنال استفاده نشود . ما هم طراحی جدید را برایشان ایمیل کردیم و بعد از تایید و رفع اتهام دوباره سایت شروع به کار کرد . 
بعد از آن دوران عصبی ، سعی کردم کانون را رسمیت ببخشم و با باشگاه ارتباط بر قرار کردم .
بعد از حدود 6 ماه رایزنی به تایید باشگاه رسیدیم ...
از 23 آوریل 2008 رسمیت یافتیم و نامه ها به دستمان رسید . ( لینک صفحه ای از سایت آرسنال که رسمیت مارا تایید میکند 
پرچم سه رنگ کشور عزیزمان در سایت باشگاه ارسنال

کانون رسمی هواداران آرسنال


بعد از آن بروی سیستم مدیریت محتوای میترا شروع به فعالیت کردیم و مدت 15 ماهی از آن بهره جستیم اما باز هم آنچه ما میخواستیم را به ما نمیداد ، از همین رو به یک برنامه دست ساز روی آوردیم که شخصا آن را نوشته بودم ( و هم اکنون در حال استفاده است ) ...

حضور در نمایشگاه ها 
کانون هواداری آرسنال در 2 نمایشگاه "رسانه های دیجیتال " شرکت نمود . در دور اول این نمایشگاه و دور دوم آن . 

فوتسال 
تعدادی بازیکن در کنار هم داریم و هر هفته با هم بازی میکنیم و برای مسابقات احتمالی و دوستانه اماده باشیم . یک دوره هم مسابقه در تهران به پا کردیم که متاسفانه در بازی آخر شکست بدی خوردیم و چهارم شدیم در این بازی ها ( به سبک امارات کاپ ) گلزده همانند امتیاز بود و ما بازی 2-0 برده را 3-2 باختیم تا از جام دور شویم . سری بعدی بازی ها در دوران جام جهانی برگزار میشود .

 

کانون رسمی هواداران آرسنال

میتینگ ها  
ما نشست هایی در طول سال داریم و تعداد این نشست ها با توجه به وضعیت عملکرد تیم کم یا زیاد میشود . در این مدت که فعالیت داشته ایم ، چندین نشست داشته ایم ...

1- نشست برای ادواردو : اولین میتینگ ما همزمان شد با مصدومیت هولناک ادواردو . در این میتینگ ما حدود 30 نفر بودیم ، در آنجا با یکی از اعضای فعال خود آشنا شدیم که بعد ها به عنوان دبیر کانون هواداری مکاتبات مارا سامان میداد 

2- نشست بوف : در این نشست به دلیل شرایط بد زمانی متاسفانه خیلی استقبالی را ندیدیم و تنها 8 نفر دور هم جمع شدیم . 

3- جشن پیروزی بر میلان ایتالیا : بعد از شکست میلان ایتالیا جشن کوچکی با حدود 30 نفر در همان محل قبلی ( محل هم نشست "برای ادواردو" ) برگزار کردیم . کیکی نوش جان شد و از بازی گفتیم و شادمانی خود را به نمایش گذاشتیم .

4- جشن تولد کانون هواداری : آن سال جشن ما از درد و مصدومیت عاری بود ، محل برگزاری کافه ای در گیشا بود و بیش از 50 نفر حضور داشتند . شاید با اتتفاقات بیاد ماندنی آن روز بتوان نام آن روز را " روز پدر خوانده گذاشت " برای شخص من که یکی از خاطره انگیز ترین روزهای زندگی ام بود . 

5- جشن تولد کانون هواداری : پر هزینه ترین میتینگ کانون هواداری به همت علی ساداتی در کافه ای مجلل در میدان فاطمی تهران برگزار شد ، چنان این میتینگ هزینه برداشت که کانون تا مدت ها حتی نتوانست به میتینگ بعدی فکر کند ... قرار بر اینبود که آرش برهانی و دو بازیکن دیگر از لیگ برتر در این جشن حضور یابند اما متاسفانه بد قولی ها گریبان جشن ما را گرفت ... (لینک خبر)

کانون رسمی هواداران آرسنال

حمایت از تیم ملی ایران 
ما تا کنون دو بار برای حمایت تیم ملی به استادیوم رفته ایم و برنامه ی مشخصی را پیگیری نموده ایم .


1- ایران - سوریه 
2- ایران - عربستان

کانون رسمی هواداران آرسنال

افتخار ملاقات با روبین ون پرسی ، یک روز رویایی

ملاقات با روبین ونپرسی و دیدن خانواده کوچک و صمیمی اش شاید بزرگترین افتخار من ( از نظر فوتبالی ) باشد . صحبت چند خطی من با روبین در مورد ایران و کانون هواداری در ایران قبلا در سایت منتشر شده که میتوانید آن را مطالعه نمایید  ( لینک خبر )

کانون رسمی هواداران آرسنال

هدیه بهترین بازیکن سال برای سسک فابرگاس ( فصل 2009/2010 )

در صل 09/10 کانون هواداری بعد از نظر سنی های انجام شده سسک فابرگاس را به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب کرد . هدیه فرانسس برایش خریداری شد ( یک مجسمه فروهر ) و به لندن ارسال گردید . ما هم مثل همه آرسنالی ها آرزو میکنیم که کاپیتان از تیم جدا نشود ، اما در صورت جدا شدن سسک از تیم و با توجه به این که فراسس هم اکنون در اردوی تیم ملی است و هدیه به وی نرسیده است ما نفر بعدی یعنی توماس ورمالن را به عنوان بازیکن برتر سال انتخاب کرده و هدیه را به وی اهدا میکنیم .           ( لینک خبر ) 

بعد از مدتی تصویر سسک فابرگاس به دست ما رسید ( لینک خبر - تصویر با کیفیت بالا ( در لینک هایبوری ) / آذر 89)

کانون رسمی هواداران آرسنال

  بازی های سال 89 

در سال 89 بازی های تیم کانون بسیار کمرنگ شد و تمرینات به بازی های هفتگی برخی بچه ها تبدیل شد . 
در اواخر تابستان 2 بازی به صورت رفت و برگشت با کانون هواداری منچستر انجام شد که نتیجه رفت ( در زمین یونایتدی ها ) 5-2 به سود منچستر و بازی برگشت 6-5 به سود آنها تمام شد . 
این بازی شروعی دوباره برای تیم فوتسال کانون بود 

کانون رسمی هواداران آرسنال

 چهره ی معصوم شما تا قلب باشگاه آرسنال رفت (ابان 89)

باشگاه آرسنال باری دیگر به آرسنالی های ایران انرژی داد.
در بازی فینال جام حذفی سال قبل که باعث قهرمانی پرسپولیس تهران شد ، یک تصویر از دو خواهر آرسنالی در استادیوم آزادی تهران توسط بچه ها انداخته شده بود و در "هایبوری" قرار گرفت.

این تصویر برای آرسنال ارسال شد و توضیحی هم برای این تصویر برای باشگاه ارائه شد.
آرسنال در بازی ( آرسنال - بلکپول ) در مجله پیش بازی خود این تصویر را چاپ کرد و 3 نسخه از این مجله را به ایران فرستاد.

یکی از این نسخ برای خود این دو خواهر محفوظ است و در اولین میتینگ کانون در صورتی که حضور بیآبند علاوه بر آنکه هدیه ای ویژه برایشان در نظر خواهیم گرفت این مجله را نیز تقدیمشان میکنیم.

 

کانون رسمی هواداران آرسنال کانون رسمی هواداران آرسنال

میتینگ 89 

در اخرین روز های دهه 80  برآن شدیم تا نشستی بزرگ را مهیا سازیم.
در همین راستا 20 اسفند 89 را به عنوان روزی مناسب انتخاب کردیم و با برگذاری بزرگترین میتینگ کانون های هواداری جشن سال 90 را گرفتیم .
در این نشست دکتر صدر حضور به هم رساندند .
در این دیدار، دکتر صدر و کانون هواداری برای یکدیگر هدایایی داشتند که ارائه شد و بعد از گپ و گفتی 2 ساعته زمان پذیرایی و عکس های یادگاری شد...انعکاس این نسشت بزرگ در سایت رسمی باشگاه

سایت رسمی باشگاه آرسنال ( Arsenal.com ) با انتشار تصاویر این نشست پشتیبانی خود را باری دیگر از کانون هواداری ایران اعلام کرد و همه آرسنال دوستان ایران را نیز شادمان نمود.

دیدن بازی های آرسنال - منچستر در برج میلاد با بیش از 1000 نفر


اشکان دهقان در برج میلاد
کانون رسمی هواداران آرسنال کانون رسمی هواداران آرسنال

دیدن بازی های آرسنال - لیورپول در برج میلاد با بیش از 180 نفر

کانون رسمی هواداران آرسنال
مینیگ خودجوش دربند
چند روز بعد از میتینگ بزرگ 89 عده ای از عزیزان با هماهنگی خودشان و به صورت کاملا خودجوش در کوه دربند تهران گرد هم آمدند که حرکتی بسیار زیبا و شاسته بوده و جای تقدیر و تشکر دارد.
 
 
 
بهترین بازیکن سال : سمیر نصری

در تابستان 1390 کانون هواداران آرسنال در ایران یک بار دیگر نمادی از کشور ایران عزیز را به عنوان جایزه برای بازیکن برتر سال فرستاد.
سمیر نصری برنده این جایزه بود.
مشروح خبر را در اینجا مطالعه کنید
 


بهترین بازیکن سال 2014/2015 : الکسیس سانچز
تابستان 93 کانون هواداران آرسنال این بار یک بازیکن شیلیایی را به عنوان بازیکن برتر آرسنال انتخاب کرد و لوح فروهر را برای الکسیس سانچز ارسال کرد.
مشروح خبر را در اینجا مطالعه کنید
 

 
 
کانون رسمی هواداران آرسنال


پرچم ایران در ورزشگاه امارات نصب شد
در تابستان 93 بعد از همکاری ایرانی های لندن نشین و باشگاه آرسنال، پرچم ایران با نوشته "IRANIAN GUNNERS" در ورزشگاه امارات بالا رفت.
 
مشروح خبر را در لینک های زیر مطالعه کنیدکانون رسمی هواداران آرسنال تبریک باشگاه آرسنال به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس کانون هواداران آرسنال
باشگاه آرسنال طی رفتاری بسیار حرفه ای ، دهمین سالگرد کانون رسمی هوادارانش در ایران را تبریک گفت و مختصری از داستان آغاز کانون نوشت. لینک خبر

بازتاب خبری دهمین سالگرد کانون رسمی هواداران آرسنال

  

آرسنال

 

میتینگ بزرگ آبان 95

میتینگ و جشن دهمین سالگرد کانون رسمی هواداری همراه با دیدن یک مسابقه فوتبال بین آرسنال و منچستریونایتد همراه بود. بیش از 200 نفر از اعضای کانون رسمی هوادارای آرسنال در ایران در این میتینگ حضور داشتند. محمدرضا احمدی ( گزارشگر فوتبال) و نیما تاجیک (خبرنگار فوتبال 120 و 90 ) در این میتینگ حاضر بودند و شمع دهمین سال تولد کانون را فوت کردند...

لینک خبر

گالری تصاویر

 

 

 

 

به روز رسانی : 1395/09/03

 

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات مطلب
آخرین بروزرسانی : ۱ سال و ۲۵۴ روز پیش
بازدید: ۶۸,۶۱۱ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
آرسنال
آرسنال
VS
منچستر یونایتد
منچستر یونایتد
لیگ های دیگر - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۵/۶ ۱۹:۳۰
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
2 - 1
اورتون
اورتون
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۲/۳۰ ۱۸:۳۰