loading
در حال بررسی درخواست شما

دنی سبایوس

پروفایل بازیکن

  • نام : دنی سبایوس
  • تاریخ تولد : 1375/5/17 ( ۲۷ سال و ۶۳ روز پیش )
  • ملیت : اسپانیا
  • پست بازی : هافبک
  • ورود به باشگاه: 1398/5/3 ( ۴ سال و ۷۱ روز پیش )
  • تاریخ ترک باشگاه : 1400/4/9 ( ۲ سال و ۹۵ روز پیش )
  • مدت حضور درباشگاه : بیش از ۱ سال و ۱۱ ماه
  • باشگاه پیشین: رئال مادرید
  • بازدید: ۶,۳۵۶ بار
8

دنیل سبایوس فرناندز ، ۱.۷۹ متر قد دارد و هافبک میانی با شماره‌ی ۸ آرسنال به صورت قرضی از رئال مادرید آمده است.

سبایوس در سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۹ در سویا، سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ در اتررا، سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ در رئال بتیس و در سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ در رئال مادرید حضور داشته است.

او سابقه‌ی حضور در تیم زیر ۱۹ ساله های اسپانیا در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵(۱۳ مسابقه) را دارد. وی همچنین سابقه‌ی حضور در تیم زیر ۲۱ ساله های اسپانیا در سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹(۲۹ مسابقه) دارد، سبایوس سابقه‌ی حضور در تیم بزرگ سالان اسپانیا(۶ مسابقه) نیز دارد.

از افتخارات او میتوان به قهرمانی جام ملت های اروپا زیر ۲۱ سال به همراه اسپانیا اشاره کرد.

سبایوس در اوتررا متولد شد و در سال ۲۰۰۴ به آکادمیسویا آمد؛ در آن زمان، سبایوس تنها ۸ سال داشت. وی در سال ۲۰۱۱ به رئال بتیس پیوست و دوران خوبی را در بتیس گذراند. اولین حضور او در لالیگا در ۲۶ آپریل ۲۰۱۴ و به عنوان تعویضی دیر هنگام به ثبت رسید که باشکست ۱ بر ۰ آنها مقابل رئال سوسیداد به پایان رسید.او ۳۳ بازی برای این تیم انجام داد.

سبایوس در رئال مادرید
سبایوس در چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷، با قراردادی شش ساله و با مبلغ ۱۸ میلیون به رئال مادرید پیوست و در زمان حضور زیدان نیمک نشین بود ولی پس از رفتن زیدان و در زمان لوپتگی و سولاری به عنوان هافبک جایگزین برای کروس و مودریچ تبدیل شد و جایگاه خود را در ترکیب رئال پیدا کرد ولی پس از برگشتن زیدان دوباره نیمک نشین شد و به همین دلیل از رئال به صورت قرضی جدا شد و به آرسنال رفت.سبایوس اولین گل خود برای رئال را در پیروزی ۲ بر ۱ خارج از خانه مقابل دپورتیوو آلاوز به ثمر رساند.

تیم ملی زیر ۲۱ سال اسپانیا
سبایوس در تیم ملی زیر ۲۱ سال اسپانیا موفقیت‌های زیادی داشت و توانست به عنوان کاپیتان تیم را قهرمانجام ملت‌های اروپا زیر ۲۱ سال بکند و او نقش زیادی در قهرمانی تیمش داشت

تیم ملی بزرگسالان اسپانیا
سبایوس با درخشش در تیم باشگاهی خود نظر مربی تیم ملی لوییز انریکه را به خود جلب کرد و به تیم ملی دعوت شد او برای اسپانیا ۶ بازی ملی انجام داد و موفق شد یک گل ملی هم مقابل کرواسی بزند او در تیم ملی اسپانیا شماره ۸ را بر تن می‌کرد

اخرین بروزرسانی: ۶ ماه پیش
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
RC Lens
RC Lens
VS
آرسنال
آرسنال
لیگ قهرمانان اروپا - بولارت-دللیس
۱۴۰۲/۷/۱۱ ۲۲:۳۰
بازی قبلی آرسنال
بورنموث
بورنموث
0 - 4
آرسنال
آرسنال
لیگ برتر - دین کورت
۱۴۰۲/۷/۸ ۱۷:۳۰

آخرین اخبار مربوط به دنی سبایوس

اخبار بیشتر از دنی سبایوس