loading
در حال بررسی درخواست شما

پاسکال سیگان

پروفایل بازیکن

  • نام : پاسکال سیگان
  • تاریخ تولد : 1353/2/9 ( ۵۰ سال و ۹۳ روز پیش )
  • ملیت : فرانسه
  • پست بازی : مدافع
  • ورود به باشگاه: 1381/3/25 ( ۲۲ سال و ۳۹ روز پیش )
  • تاریخ ترک باشگاه : 1385/5/24 ( ۱۷ سال و ۳۴۲ روز پیش )
  • مدت حضور درباشگاه : بیش از ۴ سال و ۲ ماه
  • باشگاه پیشین: لیل
  • بازدید: ۲۴۷ بار
18

پاسکال سیگان متولد 29 آوریل 1974

لیل

سیگان کار ارشد خود را در رده‌های پایین ES Wasquehal شروع کرد قبل از اینکه در سال 1995 با لیل بازیکن حرفه‌ای شود و در آن سال اولین بازی خود را در لیگ یک انجام داد اما همچنین سه فصل را در لیگ دو سپری کرد. در فصل 1999/2000، او یک عنصر دفاعی ابزاری برای قهرمانان بود و در رقابت‌های برتر بعدی، به آنها کمک کرد تا به مقام سومی دست یابند، همراه با جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا. در این زمان، سیگان همچنین به کاپیتانی ارتقا یافت، که به عنوان یک الگو برای کمک به توسعه بازیکنان جوان‌تر دیده می‌شد. او همچنین در آخرین سال حضور خود در فرانسه برنده جایزه طلایی Etoile d'Or شد.

آرسنال

سیگان در ژوئیه 2002 با 2 میلیون پوند به آرسنال پیوست. او اولین بازی خود را در تساوی 1-1 با چلسی در 1 سپتامبر پس از ورود به عنوان جانشین نوانکو کانو انجام داد. در حالی که او به طور قابل توجهی در برخی از بازی های مهم تیم ظاهر شد، او بیشتر تنها یک بازیکن نیمکت نشین در نظر گرفته می‌شد.

او فینال جام حذفی 2003 را به دلیل مصدومیت از دست داد، اما در سال 2004 پس از 18 بازی، مدال قهرمان لیگ برتر را به دست آورد.

سیگان سه گل برای آرسنال در لیگ به ثمر رساند، از جمله یک گل غیر محتمل در اولین بازی خود در فصل 2005/06 مقابل فولام (برد خانگی 4-1). تا آن زمان او تنها یک بار در مقابل اورتون در مارچ 2003 گلزنی کرده بود. همچنین در آن فصل، پس از مصدومیت اشلی کول و گائل کلیشی، سیگان به عنوان یک مدافع چپ اضطراری به خدمت گرفته شد و حتی در 9 ژانویه 2006 در تیم منتخب هفته انتخاب شد.

در مجموع، آرسنال در 12 بازی از 20 مسابقه‌ای که در آن بازی کرد پیروز شد و 11 بار در این روند کلین شیت کرد. او در ژانویه مقابل میدلزبورو از ناحیه همسترینگ آسیب دید و نتوانست دوباره در آن فصل بازی کند زیرا پس از سول کمپل، فیلیپ سندروس و کولو توره گزینه چهارم بود و یوهان ژورو جوان نیز برای یک جایگاه رقابت می‌کرد. سیگان در طول دوران حضورش در هایبوری 98 بازی انجام داد که 20 بازی در لیگ قهرمانان اروپا بود.

اسپانیا

در آگوست 2006، سیگان انتقال به ویارئال را با مبلغ 2 میلیون پوند تکمیل کرد و به هم تیمی سابقش در آرسنال، رابرت پیرس پیوست. پس از کمبود فرصت های حضور در ترکیب اصلی در فصل 09-2008، و با عدم تمایل ویارئال به تمدید قراردادش برای یک دوره دیگر، او در ژوئیه 2009 آنجا را ترک کرد. در 10 آگوست 2009، سیگان با قراردادی یک ساله به کارتاگنا پیوست که اخیراً به سگوندا دیویزیون ارتقا یافته بود. او در 37 سالگی توسط مورسیان آزاد شد و از فوتبال حرفه‌ای بازنشسته شد.

اخرین بروزرسانی: ۹ ماه پیش
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
آرسنال
آرسنال
VS
بورنموث
بورنموث
لیگ های دیگر - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۵/۴ ۰۶:۰۰
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
2 - 1
اورتون
اورتون
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۲/۳۰ ۱۸:۳۰

آخرین اخبار مربوط به پاسکال سیگان