loading
در حال بررسی درخواست شما

گینزبورو ترینیتی انگلستان

گینزبورو ترینیتی

پروفایل تیم گینزبورو ترینیتی

  • نام تیم : گینزبورو ترینیتی
  • تاریخ تاسیس : 1873 ( 151 سال )
  • استادیوم : نورثولم
  • گنجایش استادیوم : ۴٬۳۰۴ (۵۱۵ صندلی)
  • بازدید : 264
  • شهرت : آبی مقدس
  • آخرین بروزرسانی : 1402/1/6 ( ۱ سال و ۱۱۴ روز پیش )

باشگاه فوتبال گینزبورو ترینیتی در سال 1873 به عنوان "سرگرمی های ترینیتی" توسط "کشیش جورج لنگتون هاجکینسون" ، معاون بخش مقدس ترینیتی، گینزبورو تأسیس شد. 

در سال 1889 این باشگاه اعضای موسس لیگ میدلند بود که در سال‌های 1890–1891 قهرمان شد. گینزبورو ترینیتی در فصل بعد و دوباره در 1895–1896 نایب قهرمان شد و پس از آن برای انتخاب به لیگ فوتبال درخواست داد. در رای گیری، آنها سوم شدند، جلوتر از اعضای فعلی Port Vale و Crewe Alexandra، و در بخش دوم انتخاب شدند. اولین فصل باشگاه در دسته دو لیگ در نهایت به رتبه هفتم رسید. اما کاهش تدریجی فرم باعث شد تا هر فصل تا سال 1904 در نیمه انتهایی جدول به پایان برسد.

در فصل 02–1901 ترینیتی در انتهای جدول قرار گرفت، اما دوباره به انتهاب شد و موفق شد در بازی های فصل بعد نیز شرکت کند.
در سال‌های 1904–1905، این باشگاه در رده ششم دسته دو قرار گرفت که بهترین عملکرد آنها در طول عضویت در لیگ فوتبال بود.


در سال‌های 1911–1912، گینزبورو برای دومین بار در رده آخر "دسته دوم" قرار گرفت و نتوانست دوباره انتخاب شود و تنها 9 رای در مقابل 27 رای دریافت شده توسط لینکلن سیتی به دست آورد.  این باشگاه به لیگ میدلند بازگشت و در فصل 13-1912 سوم شد و در 14-1913 به مقام دوم رسید، پس از آن آنها برای پذیرش مجدد در لیگ فوتبال درخواست کردند اما موفق نشدند. 

هنگامی که لیگ دسته سوم شمالی  در سال 1921 ایجاد شد، ترینیتی درخواست عضویت کرد، اما دوباره درخواست آنها رد شد. این باشگاه در فصل ۱۹۲۷–۱۹۲۸ قهرمان لیگ میدلند شد و فصل بعد برای اولین بار پس از از دست دادن جایگاه خود در لیگ، حریف لیگ فوتبال را در جام حذفی شکست داد و در دور اول کروو را با نتیجه 3–1 شکست داد و در مرحله اول به چسترفیلد باخت. 

 

روند این باشگاه به همین شکل ماند و امروز آنها در "لیگ فوتبال شمالی انگلستان" که به اختصار NPL نام گذاری شده است، بازی میکند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
آرسنال
آرسنال
VS
بورنموث
بورنموث
لیگ های دیگر - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۵/۴ ۰۶:۰۰
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
2 - 1
اورتون
اورتون
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۳/۲/۳۰ ۱۸:۳۰

آخرین اخبار مربوط به گینزبورو ترینیتی