loading
در حال بررسی درخواست شما
باید در تابستان محسوس عمل کنیم
باید در تابستان محسوس عمل کنیم

باید در تابستان محسوس عمل کنیمبه شروع نقل و انتقالات تابستانی تیم ها نزدیک و نزدیک تر می شویم و آرسن ونگر متفاوت با سال های پیش می خواهد تیمش را تقویت کند و شاید مصاحبه های انجام شده هواداران را کمی خوش بین کرده است . هر چند عملکرد چند سال اخیر باشگاه به قدری در این زمینه ضعیف بوده که هواداران فقط خواهان عمل کردن باشگاه به صحبت هایشان هستند .
آرسن ونگر که پیش از این نیز از داشتن تابستانی مهم و شلوغ حرف زده بود بار دیگر این نکته را عنوان کرد که باید در این تابستان محسوس عمل کنند و این در حالی است که وی باور دارد برخی باشگاه ها کار را برای فعالیت باشگاهی مثل آرسنال سخت می کنند .
وی در این باره گفت :

" فکر می کنم این وظیفه یک مربی فوتبال است که رفتاری در راه وظیفه اش داشته باشد .
این وضعیتی که برای هواداران وجود دارد را کاملا متوجه می شویم . اما ما در شغلی هستیم که دیگر باشگاه ها به برخی قوانین پایه ای احترام نمی گذارند و ما در حال زندگی کردن با این قبیل مسائل هستیم .
نمی توانید فکر کنید که اگر مبالغ لازم برای به جلو بردن یک کمپانی وجود ندارد فردی خواهد آمد و ثروتش را به این امر اختصاص خواهد داد . این روشی نیست که ما بخواهیم با آن یک کمپانی را به جلو حرکت دهیم .
البته موقعیت های اقتصادی برای مردم سخت است و همچنین برای ما . اما ما برای فهمیدن برخی مسائل در تلاشیم چرا که در حال مبارزه برابر باشگاه هایی هستیم که منابع نا محدود دارند . آن ها بر روی حقوق های ما فشار وارد می کنند و چگونه می توانیم با این مبادله کنیم ؟
آن ها با منابع طبیعی خود زندگی نمی کنند و این دلیلی است که یوفا می خواهد برای یک فوتبال جوانمردانه بجنگد . "

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات خبر
avatar تاریخ انتشار : ۱۳۹۰/۳/۱
به قلم یوسف بذرکار
دسته‌بندی: دیگر خبرها
منبع : arsenal.com
بازدید: ۷۳۵ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
مسابقه بعدی وارد نشده است
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰