loading
در حال بررسی درخواست شما
در صورت ترک آلمونیا خریدی نخواهیم داشت
در صورت ترک آلمونیا خریدی نخواهیم داشت

در صورت ترک آلمونیا خریدی نخواهیم داشتمانوئل المونیا دروازبان 33 ساله و اسپانیایی آرسنال پس از عملکرد ضعیف ابتدای فصل از شکست سه بر دوی تیمش دیگر به میدان نرفت و با توجه به نمایش های قابل قبول لوکاژ فابیانسکی و ووچیچ زسنی آلمونیا به یکک سکو نشین محض تبدیل شد . هر چند آرسن ونگر همواره وی را در لیست مصدومیت تیم قرار می داد اما بر همگان مشخص بود که این مصدومیت سوری فقط برای بازی ندادن وی است .
با این حال آرسن ونگر اعلام کرد در صورت جدایی آلمونیا وی با دروازبان دیگری قرار داد امضا نخواهد کرد .

" خیر با دروازبان دیگری مذاکره نخواهیم کرد چرا که ما ویتو  مانون را نیز در اختیار داریم که در هال سیتی به صورت قرضی بازی می کند .
فکر می کنم المونیا در تیم بماند سپس ما سه دروازبان خواهیم داشت . مردم از ما می خواهند که چهار , پنج یا شش دروازبان داشته باشیم . من نمی دانم .
ما یک پس جوان آرژانتینی به نام امیلیو مارتینز داریم که بسیار خوب است . ما عده ای دروازبانانا را داریم که من فکر می کنم باشگاهی که به خوبی کار کند می تواند دروازبانان خوبی تولید کند . "

مانون اخیرا با باشگاه هال سیتی قرار داد قرضی خود را تمدید کرده است . آیا ونگر می تواند او را در میانه قراردادش به تیم فرا خواند ؟

"  این سوال پیچیده ای است چرا که فکر نمی کنم ما مجاز به این کار باشیم .
ما این تصمیم را بر اسا زمانی گرفتیم که وضعیت آلمونیا برای بقا و یا خروج نا مشخص بود . من نمی خواهم با فراخوندن ویتو به عنوان دروازبان شماره سه مشکل ایجاد کنم و می خواهیم وی بازی کند . فکر می کنم فقط در صورت بروز مصدومیت های خاص بتوانیم وی را باز گردانیم . "

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات خبر
avatar تاریخ انتشار : ۱۳۸۹/۱۰/۲۵
به قلم یوسف بذرکار
دسته‌بندی: دیگر خبرها
منبع : arsenal.com
بازدید: ۵۷۱ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
مسابقه بعدی وارد نشده است
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰