loading
در حال بررسی درخواست شما
فابرگاس برای دو هفته بیرون است
فابرگاس برای دو هفته بیرون است

فابرگاس برای دو هفته بیرون استدر نهایت اخبار تکمیلی مصدومیت فرانسس فابرگاس و امانوئل ابوئه منتشر شد و بر اسا گزارش سایت رسمی باشگاه فابرگاس برای دو هفته و امانوئل ابوئه برای چهار هفته از میادین به دور هستند .
هر دوی این بازیکنان در شکست برابر براگا مصدوم شدند و فابرگاس به دلیل بازگشت مصدومیت همسترینگ و ابوئه به دلیل تکل خشن بر روی زانویش مصدوم شده اند .
آرسن ونگر درباره این دو بازیکن گفت :

“ ابوئه مشکل لیگامنت مرکزی دارد . می تواند چهار هفته به طول انجامد و همچنین تا شش هفته یا حتی هشت هفته طول بکشد . ولی فکر می کنم در حالت مینیمم چهار هفته وی بیرون باشد .
فابرگاس امروز با اسکن ارزیابی کامل خواهد شد و بعد از آن می شود به طور دقیق تر فت اما دو هفته در کم ترین حالت بیرون خواهد بود .
این ضربه بزرگی است چرا که سوالی که مطرح این است در آینده چقدر باید در مورد او هوشیار بود . سس با این سن در سال نزدیک 50 بازی به میدان می رود . باید درباره وی بیشتر مراقب باشیم مخصوصا در دو ماه آینده . “

همچنین ونگر درباره بازگشت آرون رمزی نیز صحبت کرد :

“ ما بالا و پایین زیادی داشتیم اما تمامی بازیکنان دیگر باید آماده باشند .
آلمونیا می تواند اماده بازی باشد اما باید ببینیم واکنش وی چگونه است .
رمسی نیاز دارد تا با بازی ها عجین شود . او 45 دقیقه در بازی تیم رزرو به خوبی بازی کرد . نیاز داریم تا به وی زمان بدهیم تا آرام آرام به شرایط خود بازگردد . “

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات خبر
avatar تاریخ انتشار : ۱۳۸۹/۹/۴
به قلم یوسف بذرکار
دسته‌بندی: دیگر خبرها
منبع : arsenal.com
بازدید: ۴۳۱ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
مسابقه بعدی وارد نشده است
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰