loading
در حال بررسی درخواست شما
می خواهم بیش از حد ممکن بازی کنم
می خواهم بیش از حد ممکن بازی کنم

می خواهم بیش از حد ممکن بازی کنمامانوئل فریومپونگ از جوانانی است که سال گذشته همراه با جک ویلشر در پیش فصل رقابت ها مطرح شد اما به دلیل پراگی رباط صلیبیش نزدیک به شش ماه رقابت ها را از دست داد .
حالا این بازیکن جوان دوباره به ترکیب تیم بازگشته و با جلب کردن نظر کادر فنی آرسنال این فصل  می تواند در لیگ برتر به میدان برود .
این بازیکن در هر دو بازی ابتدایی فصل جدید برای آرسنال به صورت یار تعویضی به میدان آمد و حالا هدفش بازی کردن است . وی می خواهم تا آنجا که ممکن است بازی کند .
اما نکته اصلی آنجاست که آرسنال در سه بازی بعدی خود به دلیل محرومیت الکس سانگ را در اختیار ندارد و با توجه به کمبود بازیکنان میانی و دفاعی آرسنال به احتمال فراوان باید شاهد حضور فریمپونگ به عنوان هافبک دفاعی در سه بازی بعدی آرسنال باشیم و این می تواند آزمایش بزرگی برای این بازیکن غنایی الاصل انگلیسی باشد .

" من فقط می خواهم بیش از حد ممکن درگیر تیم و بازی ها باشم .
به سمت مرحله سختی می رویم چرا که بازیکنان زیادی در آرسنال هستند اما امیدوارم  بتوانم بازی های زیادی به میدان بروم . کار سخت است چرا که من در باشگاه بسیار بزرگی هستم و باید صبور باشم . "

اما فریمپونگ امسال و پس از حضور در ترکیب تیم اصلی می تواند برای رسیدن به جایگاهی در ترکیب مبارزه کند .

" این فصل جدید است و شروعی دوباره و یک موقعیت دوباره برای ما و برای نشان دادن اینکه چه کاری می توانیم انجام دهیم .
مشخصا به خاطر فصل گذشته نا امیدی های بسیاری اینجا وجود دارد اما این فرصتی است که به مسیر درستی حرکت کنیم . من می توانم بگویم همه اطمینان دارند به سمت داشتن فصل خوبی حرکت خواهیم کرد . "

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات خبر
avatar تاریخ انتشار : ۱۳۹۰/۵/۲۷
به قلم یوسف بذرکار
دسته‌بندی: دیگر خبرها
منبع : arsenal.com
بازدید: ۶۸۷ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
بازی بعدی آرسنال
آستون ویلا
آستون ویلا
VS
آرسنال
آرسنال
لیگ برتر - ویلا پارک
۱۴۰۲/۹/۱۸ ۲۱:۰۰
بازی قبلی آرسنال
لوتون تاون
لوتون تاون
3 - 4
آرسنال
آرسنال
لیگ برتر - کنیلوورث رود
۱۴۰۲/۹/۱۴ ۲۳:۴۵