loading
در حال بررسی درخواست شما
نامه سرگشاده ونگر به هواداران
نامه سرگشاده ونگر به هواداران

نامه سرگشاده ونگر به هواداران

سرمربی آرسنال با انتشار نامه ای سرگشاده به طرفداران معترض این باشگاه، تایید کرد که مشکلات خط دفاعی موجب شد تا تیمش نتواند در رقابت های این فصل به جام دست پیدا کند

سایت گل- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، با انتشار نامه ای سرگشاده به طرفداران معترض این باشگاه، تایید کرد که مشکلات خط دفاعی موجب شد تا تیمش نتواند در رقابت های این فصل به جام دست پیدا کند.

سرمربی فرانسوی توپچی ها همچنین از فرصت استفاده کرد و از سیاست هایش در بازار نقل و انتقالات صحبت کرد.

او همچنین مسئولیت ناکامی های چند فصل اخیر باشگاه را برعهده گرفت.

در نامه ونگر آمده است:" ما نشان دادیم که کیفیت لازم برای قهرمانی در لیگ را داریم اما از استحکام دفاعی لازم برخوردار نبودیم. ما نشان دادیم بر خلاف آنچه بعضی ها می گویند، از کیفیت بالایی برخورداریم. اما باید در بعضی از مناطق زمین استحکام بیشتری پیدا کنیم.

ما ناراحت و ناامید شدیم اما نباید اجازه دهیم این مسئله ما را از هدف های بعدی بازدارد. ما باید در مناطقی که نیاز داریم، دست به بازسازی بزنیم. امیدارم تیم از نظر ذهنی درس های زیادی از این فصل گرفته باشد زیرا ما نتوانستیم در بعضی از بازی ها بازی خودمان را ارائه دهیم و همچنین واکنش خوبی در لحظات حساس فصل نشان دهیم.

فابرگاس 22 بازی برای تیم انجام داد، فن پرسی 19-18 بازی و فرمائلن چهار یا پنج بازی بیشتر به میدان نرفت. ما در لحظات حساس فصل همه بازیکنان مان را در اختیار نداشتیم.

ما پولی که نیاز است را خرج می کنیم اما ابتدا باید بازیکن مناسب را پیدا کنید و آنگاه پول خرج کنید. اگر بازیکن مناسب را پیدا کنیم، آنگاه پول هم خواهیم پرداخت. فکر می کنم این مسئولیت یک مربی است که مانند یک مسئول رفتار کند.

البته حتی اگر بخواهیم برای تقویت تیم پول خرج کنیم، نمی توانیم برای یک بازیکن 50 میلیون پوند بپردازیم."

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات خبر
avatar تاریخ انتشار : ۱۳۹۰/۴/۷
به قلم آرمان امیراحمدی
دسته‌بندی: دیگر خبرها
منبع : گل فارسی
بازدید: ۷۶۰ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
مسابقه بعدی وارد نشده است
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰