loading
در حال بررسی درخواست شما
نگرش رمزی در مرحله خوبی است
نگرش رمزی در مرحله خوبی است

نگرش رمزی در مرحله خوبی است
آرون رمزی که آرام آرام در حال نزدیک شدن به تیم است حالا می تواند در تیم رزرو به میدان برود و در اولین بازی خود برای این تیم نیز در 45 دقیقه ابتدایی بازی به میدان رفت .
آرسن ونگر از نگرش این بازین جوان ولزی راضی است و می خواهد ارام وی را در شرایط قبلی قرار دهد و اجباری برای تسریع در ریکاوری وی نمی بینید .
آرسن درباره بازیکن 19 ساله اش گفت :

" او کلاس اول است . برنامه ها و نگرش وی نسبت به بازگشت به تمرینات و آمادگی عالی است .
همیشه فوق العاده است وقتی افرادی مانند وی را میبینید که از مصدومیت های دشوار باز می گردند . شکستگی پا یکی از بدترین مواردی است که می توانید دچار ان شوید . این فوق العاده است که ببینید وی دوباره بازی می کند .
فکر می کنم بازی خوبی برابر ولوز در تیم رزرو داشت . او کمی محتاط بود اما او آنچه از این بازی می خاتسمی را انجام داد و امیدواریم در بازی بعدی بتوانیم در 60 دقیقه از بازی وی را در زمین داشته باشیم .  "

همچنین نیل بنفیلد مربی تیم رزرو نیز درباره این بازیکن گفت :

برای وی بازی اول و اولین تکل دوباره استرس آور است اما او می خواهد جلو برود و از برخی مسائل هنوز واهمه دارد . اما او به خوبی پیش می رود و می تواند به فرمش برسد .
وقتی وی مصدوم شد افراد زیادی درباره وی صحبت کردند اما همیشه این پشت سر شما می گذرد تا وقتی که دوباره بازی کنید . فکر می کنید این مصدومیت من است و اینکه چگونه پیش خواهد رفت و اینکه دوباره با اولین تکل و رقابت چه کار باید کرد ؟ اما او به خوبی با آن ها کنار امد . "

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات خبر
avatar تاریخ انتشار : ۱۳۸۹/۹/۴
به قلم یوسف بذرکار
دسته‌بندی: دیگر خبرها
منبع : arsenal.com
بازدید: ۳۳۰ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
مسابقه بعدی وارد نشده است
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰