loading
در حال بررسی درخواست شما
پیروزی برابر چلسی مدلی برای بارسا
پیروزی برابر چلسی مدلی برای بارسا

پیروزی برابر چلسی مدلی برای بارساالکس سانگ پیروزی برابر چلسی و راه بازی در آن را مدلی برای بازی با بارسلونا می بیند .
در ا بازی آرسنال با ارائه یک بازی دیدنی  هجومی توانست چلسی را با گل های سانگ , تئو والکات و سس فابرگاس شکست دهد .
هافبک دفاعی کامرونی آرسنال در اینباره گفت :

" نقطه مرجع ما می تواند بازی ما برای چلسی در دسامبر باشد   وقتی  که ما آن ها را از دقیقه اول به خوبی پرس کردیم و هیچ فضایی به آن ها ندادیم .
نیاز داریم آن کار را برابر بارسلونا نیز انجام دهیم . این استیل مشابهی برای ما است و این برای هر فردی که بیننده بازی است می توانند لذت بخش باشد .
نمی توانم منتظر بمانم . هر کسی درباره آن بازی صحبت می کند و این فقط مربوط به اینجا نیست بسیاری از دوستان من منتظر شروع این بازی و دیدن آ« ]ُـ«أ >
این رقابت بسیار خوبی است . من فکر می کنم مسائل زیادی از جدال سال گذشته داریم . هر دوی ما در فرم خوبی قرار دارد و اگر بتوانیم بازیکنان زیادی از تیممان را در آمادگی نگه داریم امکان این هست که در هر دو بازی کار هایی انجام دهیم . "

رابین ون پرسی که در هر دو بازی سال گذشته آرسنال برابر بارسلونا یکی از غایبان مهم تیم بود در ماه دسامبر برابر تیم چلسی 76 دقیقه به میدان رفت ی. رابین از آن زمان به بعد توانسته آمادگی خود را بازیابی کند و در بازی های اخیر با گلزنی های خوبش یکی از ارکان تیم به شمار رود . وی می تواند برابر بارسا نیز بازی کند و پس از نیمکت نشینی در فینال 2006 و مصدومیت در دو بازی سال گذشته در نهایت برابر آبی اناری ها به میدان برود :

" من همیشه گفته ام رابین یکی از بهترین مهاجمان جهان است . او مصدومیت بدی داشته اما به خوبی بازگشته است .
وقتی رابین 100 درصد اماده است می دانید که او  در هر زمانی خطرناک است . در هفته های اخیر گذشته او گل های زیادی به ثمر رسانده است و توانسته کمک زیادی به تیم بکند . این بسیار مهم است که وی را آماده نگه داریم چرا که یکی از مردانی است که به شما شانس های واقعی می دهد . "

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات خبر
avatar تاریخ انتشار : ۱۳۸۹/۱۱/۲۶
به قلم یوسف بذرکار
دسته‌بندی: دیگر خبرها
منبع : arsenal.com
بازدید: ۵۸۸ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
مسابقه بعدی وارد نشده است
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰