loading
در حال بررسی درخواست شما
آرسنال گزینه جالبی است
آرسنال گزینه جالبی است

آرسنال گزینه جالبی استشاید بتوان حدس زد این تابستان نقل و انتقالات جالبی در پست دروازبانی در اروپا شاهد باشیم و در این میان برخی تیم ها مشغول به جستجو هستند .
آرسنال نیز به گمان و حدس های زده شده همواره به دنبال دروازبانی مطمئن است ولی وضعیت همیشه مبهم و راز مانند تیم آرسنال باعث شده تا هیچ خبری از این باشگاه درز نکند .
جی جی بوفون , مارتین استکلنبرگ , نویر و چند تن دیگر از دروازبانان مطرح اروپا در تابستان در راس شایعات نقل و انتقالات قرار دارند و در این بین بسیاری باور دارند امسال بوفون از یوونتوس جدا خواهد شد .
مدیر برنامه های این دروازبان خوش استیل در رابطه با مذاکرات احتمالی تابستان گفت :

" ماندن در یوونتوس ؟ نمی دانیم . باید ببینیم مسائل با باشگاه چگونه پیش خواهد رفت .
درباره منچستر سیتی من باور ندارم که آن ها دروازبان بخواهند چرا که ان ها هم اکنون دروازبان تیم ملی انگلیس را در اختیار دارند و من باور دارم مناچینی از بابت داشتن وی خوشحال است . پس این امر غیر ممکنی است .
درباره منچستر یونایتد نیز خرید اخیر دروازبانی ان ها به معنی خریدی برای آینده است و من فکر نمی کنم که آن ها به دنبال دروازبان باشند . "

همچنین وی اضافه کرد :

" هیچ مذاکره ای با آرسنال وجود نداشته . من می دانم که ان هانیاز به دروازبان دارند و البته آن ها باشگاه بسیار همی هستند اما تا کنون هیچ مذاکره ای با ن ها نداشتیم . "

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات خبر
avatar تاریخ انتشار : ۱۳۹۰/۱/۹
به قلم یوسف بذرکار
دسته‌بندی: دیگر خبرها
منبع : goal
بازدید: ۹۹۴ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
مسابقه بعدی وارد نشده است
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰