loading
در حال بررسی درخواست شما
باید نشان دهیم که به اندازه کافی خوب هستیم!
باید نشان دهیم که به اندازه کافی خوب هستیم!

باید نشان دهیم که به اندازه کافی خوب هستیم!
با دو امتیازی که توپچی ها در دیدار مقابل بلکبرن از دست دادند ، اختلاف آنها با مردان فرگوسن به 7 امتیاز رسیده است این در حالیست که شاگردان ونگر در فاصله هفت هفته مانده به پایان بازی ها ، 1 بازی عقب افتاده نیز مقابل تاتنهام دارند.

سومین بازی پیاپی بدون برد آرسنال در لیگ تا حدودی از فشار این تیم بر روی یونایتد برای کسب عنوان قهرمانی کاست و مردان ونگر قصد دارند در بازی روز یکشنبه مقابل بلکپول خود را بار دیگر در مسیر قهرمانی قرار دهند.سرمربی توپچی ها از شاگردانش می خواهد تا در این دیدار شایستگی های خود را به اثبات برسانند.

"در حال حاضر ما می خواهیم بر روی بازی بعدی مان تمرکز کنیم و نشان دهیم که به اندازه کافی خوب هستیم.

"ما در تمام طول هفته بازیکنان را در اختیار داریم و چیزی که اکنون اهمیت دارد این است که بر روی اصول مان کار کنیم و به آن ویژگی هایی که در آنها قدرتمند هستیم ، بازگردیم.

" من اینگونه فکر نمی کنم که بازیکنان در مقابل بلکبرن ، چنین خواسته ای را نداشتند. ما فقط یکنواخت و کند بودیم و این بازی مورد نظر ما نیست. ما آن توان لازم برای سرعت بخشیدن به بازی را نداشتیم. به نظر می رسید که بیش از حد قابل پیش بینی بودیم ولی ما معمولا اینگونه نیستیم .

"شما به واسطه نگرشی که دارید به باور می رسید و البته که ما از آنچه که اتفاق افتاده است شوکه شده ایم. به همین دلیل ما باید تلاش بیش تری را بر روی آن انجام دهیم."

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات خبر
avatar تاریخ انتشار : ۱۳۹۰/۱/۱۶
به قلم محسن صفايی
دسته‌بندی: دیگر خبرها
منبع : arsenal.com
بازدید: ۶۰۰ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
مسابقه بعدی وارد نشده است
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰