loading
در حال بررسی درخواست شما
نگاهی اجمالی به قرعه کشی لیگ قهرمانان
نگاهی اجمالی به قرعه کشی لیگ قهرمانان

نگاهی اجمالی به قرعه کشی لیگ قهرمانان


سایت رسمی باشگاه اطلاعاتی در مورد 4 تیمی که احتمال بازی ( قرعه ) با آنها وجود دارد را به صورت مطلب در سایت منتشر کرده است.

بارسلونا
قهرمانی اروپا در سال های 1992 .2006 و 2009
بارسلونا در بازی های مستقیم با آرسنال توانسته است .... ( در 5 بازی ) 3 پیروزی 2 تساوی بدست آورد. 13 گل به آرسنال زده است و 7 گل دریافت نموده است .

بارسلونا بی تردید یکی از هیولاهای اسپانیایی است که در رقابت شدید با رئال مادرید است، که هر دو تیم میتوانند بازیکنانی در پایان فصل داشته باشند با بیش از 45 گل زده.
بارسلونا روزی متهم به این بود که دفاع چندان قدرتمندی ندارد و با گلزنی خطوط جلو تر همواره پیروز میشوند ، اما امسال داستان فرق کرده است ، آنها در 6 بازی اخیر خود 26 گل زده اند و هیچ گلی دریافت نکرده اند، اخرین باری که تیمی توانست "والدز" را مغلوب کند ، ویارئال بود.
اصلا برای تیمی خوش آیند نیست که در برابر آنها بازی کند، بی تردید این بهترین وضعیت بارسلونا در تاریخ این باشگاه است.
آنها سال قبل 18 امتیاز از رئال جلو تر بودند و قهرمان شدند ؛ اما پپ دوباره تیمش را شارژ کرد و بازیکن بزرگی مثل "ویا" را به تیم اضافه کرد.
وی تواسنت به خوبی نسل قبلی بارسلونا را به روز رسانی کند ؛ دکو ، آنری ، اتوو و مارکز بازیکنان مورد اعتماد ریکارد بودند ، اما امروز پیکه و ژاوی و پویول جانشین آنها هستند.


بایرن مونیخ
قهرمانی اروپای در سال های 1974 - 1975 - 1976 - 2001
بایرن مونیخ در بازی های مستقیم با آرسنال توانسته است .... ( در 4 بازی ) 2 پیروزی 1 تساوی و یک شکست بدست آورد. 6 گل به آرسنال زده است و 4 گل دریافت نموده است .

بایرن مونیخ مشکل بازیکن دارد . آنها 13 بازیکن ملی دارند و این بعد از بازیهای جام جهانی یعنی درد سر !!!! برخی از بازیکنان مونیخ بار آخری بود که در جام جهانی شرکت میکردند.
از بازی کنان کلیدی بایرن میتوان به ریبری ، اشنایدر و روبن اشاره کرد.
روبن بی تردید بهترین بازیکن بایرن مونیخ است، ریبری مدت ها مصدوم بود و به تازگی به میادین بازگشته و هر روز بهتر میشود.
بایرن تمام تمرکزش برای لیگ قهرمانان است ، انها 15-16 امتیاز از بورسیا دورتموند در لیگ عقب افتاده اند و تمام تلاش خود را برای اروپا میکنند.رئال مادرید
قهرمانی اروپا به سال های 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1966, 1998, 2000, 2002
رئال مادرید در بازی های مستقیم با آرسنال توانسته است .... ( در 2 بازی ) یک تساوی و یک شکست بدست آورد.رئال تنها 1 گل از آنری در ورزشگاه خانگی خود دریافت کرد .

( به نظر نویسنده مطلب و نه مترجم ) رئال مادرید بسیار از بارسلونا خطرناک تر است. بازیکنان همانند دیماریا، رونالدو و هیگوآن ، بازیکنانی بسیار سرعتی هستندکه از هر اشتباه مدافعین گل میسازند.
مورینیو که قبلا طعم شکست 5-0 در برابر بارسلونا را چشیده است ، کار خود را با رئال مادرید تمام شده نمیداند و معتقد است باید با تیمش بیشتر کار کند تا به آن چه میخواهد ، برسد .
البته که این موضوع قابل دیدن است ، آنها هر روز بهتر میشوند.
تفاوت آنها با بارسلونا در این است که آنها ( رئال مادرید ) کمتر برای بازپس گرفتن توپ تلاش میکنند و نیمکتی به قدرت بارسلون ندارند.
انها در ازمون سنگین "نیوکمپ" رد شدند اما هنوز فرصت جبران وجود دارد.


شالکه 04
قهرمانی -
شالکه در بازی های مستقیم با آرسنال توانسته است .... ( در 2 بازی ) یک برد و یک شکست بدست آورد. آنها 5 بار و آرسنال 4 بار توانسته دروازه تیم مقابل را باز کند.

ماگات از شالکه تیمی متفاوت ساخته است ، آنها 10 -12 بازیکن را از تیم خارج کردند و 13 خرید جدید انجام دادند.
آنها هر روز بیشتر با هم هماهنگ میشوند.
با نگاهی به لیگ متوجه سیر صعودی میشوید اما با نگاه به بازی های اروپایی ، آنها همیشه خوب بودند.
"نویر" دروازبان کلاس جهانی آنها به خوبی در خط دروازه مراقبت میکند.
"رائول" و "هانتلار" هر دو از رئال به این تیم پیوستند.
از بین دو تیم آلمانی مسلما شالکه قرعه بهتری برای آرسنال خواهد بود. برای پیروزی در 2 بازی میتوان روی خط حمله حساب کرد اما برای تورنومنت نیاز به دفاع خوب است.
اگر دو تیم به هم برسند ، این آرسنال است که شوک میشود

 

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات خبر
avatar تاریخ انتشار : ۱۳۸۹/۹/۲۴
به قلم آرمان امیراحمدی
دسته‌بندی: دیگر خبرها
منبع : arsenal.com
بازدید: ۹۹۱ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
مسابقه بعدی وارد نشده است
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰