loading
در حال بررسی درخواست شما
تغییر ساختار دستمزدها در آرسنال
تغییر ساختار دستمزدها در آرسنال

تغییر ساختار دستمزدها در آرسنال


بر اساس اظهارات ایوان گازیدیس مدیر اجرایی باشگاه آرسنال، این تیم آماده بازسازی ساختار دستمزهای بازیکنان است تا به آرسن ونگر کمک کند در پنجره نقل و انتقالات ستاره ها را حفظ و خریداری کند.

یکی از دلایل این حرکت میتواند مربوط به بهترین بازیکن تیم یعنی ونپرسی باشد که حقوق هفتگی او 70 هزار پوند است و پیش از این برای امضای یک قرارداد جدید با توپچی ها مذاکراتی داشته.

اما بازیکنان ضعیف و پرنوسانی مانند مانوئل آلمونیا و مروان شاماک اختلاف زیادی با ونپرسی ندارند و حقوق هفتگیشان بین 50 تا 60 هزار پوند هست.

گازیدیس در جلسه ای که با Arsenal Supporters Trust داشت تایید کرد هدفش تغییر ساختار حقوق و دستمزدها در آرسنال است و همچنین توپچی ها انتظار دارند که بتوانند در تابستان حساب دستمزدهای خود را به 23 میلیون پوند کاهش دهند.

گازیدیس اظهار داشت: " ما هزینه های ناکارآمدی در تیممان داریم اما در حال حرکت به سمت یک مدل کارآمد و امکان پذیر هستیم.

" ساختار دست مزدهای ما بر اساس یک ساختار حقوق و دستمزد یک دست شکل گرفته است این قسمتی از عادت و سنت تیم است که مربی آن را توسعه میدهد، این در مورد تعامل میان بازیکنان است نه فوق ستاره ها.

" اما ما با دقت این موضوع را بررسی کرده ایم و میخواهیم آن را در مورد بازیکنان با استعداد و برتر خود متعادل کنیم. آن ها پول زیادی به دست می آوردند و فکر نمیکنم این مبلغ کاهش پیدا کند. ما باید مدل خود را تنظیم و متعادل کنیم."

توپچی ها پیش از این مهاجم کلن لوکاس پودولسکی را جذب کرده اند و گازیدیس انتظار دارد هفت فصل بدون جام آرسنال پایان یابد.

" این همان چیزی است که تابستان حول آن میچرخد و همان چیزی است که ما برای فصل آینده روی آن تمرکز کرده ایم.

" ما تیم خوبی داریم، هسته ای از بازیکنان جوان و خوب داریم و نیاز داریم همه به این موضوع ایمان داشته باشیم که میتوانیم به جلو حرکت کنیم و فصل آینده فاتح لیگ برتر و لیگ قهرمانان شویم."

آخرین اخبار آرسنال

جزئیات خبر
avatar تاریخ انتشار : ۱۳۹۱/۳/۲۱
به قلم حمید فرازی
دسته‌بندی: مصاحبه
منبع : ESPN
بازدید: ۹۴۶ بار
این صفحه را به اشتراک بگذارید
مسابقه بعدی وارد نشده است
بازی قبلی آرسنال
آرسنال
آرسنال
4 - 1
کریستال پالاس
کریستال پالاس
لیگ برتر - استادیوم امارات
۱۴۰۱/۱۲/۲۸ ۱۷:۳۰