من دوسشون دارم !

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 129,472 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

من دوسشون دارم !

من نظرمو رو برای اولین بار میخوام راجع برخی بازیکنان بگم .. البته بعد از ترک تیممن عاشق رابین ون پرسی بودم و هستم ! با پیراهنش مشکل دارم اما هنوز دوسش دارم !
خدایی پیرهنش بهش نمیادمن عاشق سسک فابرگاس بودم و هستم و حتی  با پیرهنش مشکل ندارم !!! احترام اون به میهنش قابل ستایشه !
ما عاشق سانگ هستم ، کسی که 3 سال تیم رو نابود کرد اما بلاخره بازیکن شد !!!

من عاشق پیرس و لیونبرگ و آنری هستم ...من فقط از آدبایور ، نصری و گالاس خوشم نمیاد !
بقیه رفتنشون ناراحتم نکرد !

رابین رفت ، پیرهنش رو اتیش زدیم اما یه مصاحبه بد نکرد !!!! چون دلش اینجاست ! سر لج بازی ونگر فروختش !!!

همون بلایی که سر سانگ ( با یه دلیل  دیگه ) اورد !من بازیکنانم رو دوست دارم برام مهم نیست کجا برن، باید ادب و احترام رو رعایت کنن ! عین رابین که اوج احترام رو گذاشت و با این بد رفتاری آرسنالی ها فعلا سکوت کرده

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 6/6/1391 | 11:28 گفت:

LONDON24 نوشت » تیم رن تایید کرده است که آرسنال توانسته با شکست دادن تاتنهام "ام ویا" را از آن خود کند.

HOSSEIN در 6/6/1391 | 04:33 گفت:

خواهش میکنم کمکم کنین.
من یه آهنگ میخوام از ارباب حلقه ها.تو نسخه ایی که شبکه نمایش داد.اون جایی بود که گاندولف گفت:راهو به خاطر نمیارم(تو معدن موریا که بعدش اون غوله اومد ولی ولی فرودو چون زره توری داشت از ضربه شمشیرش در امون موند.)ریتمش این بود.دا دادادا دادادا.دادا دادا دادا(امیدوارم به خاطر اورده باشین کدومو میگم.عجیب زیبا بود.کاملا افسانه ای بود)
بفرستین به ایمیلم یا حداقل یه لینک بدین و اسم آهنگشم اگه لینک دادین بگین.
فقط خیلی ضروریه.خواهشا هرکی میتونه کمک کنه.هرچی دنبالش گشتم پیداش نکردم.
ایمیل جدید من اینه:
H.BAGHERI1391@YAHOO.COM

ehs در 6/6/1391 | 01:25 گفت:

به به اقا ارمان!!
دوست داشتن یه بازیکن شخصیه و فردیه اما شخصیت یه بازیکن بسته به خود بازیکنه و اجتماعی و اکتسابی!! فکر کنم وقتی یه بازیکن از ارسنال بعد این همه سال میره یونایند به همه نشون داده به چی فکر می کنه و شخصیتش چیه!! قطعا رابین خاطرات خوب زیادی واسه همه ارسنالی ها داشته و واسش به خاطر اونهمه خاطره ممنونم ولی با رفتنش به یونایتد نشون داد چه ادمیه و من اون رو کنار اشلی کول(که یادت رفت بگی) قرار می دم و هیچ وقت کارش رو فراموش نمی کنم!
راستی هنوز هم فکر می کنی تئو امسال میره!!؟

رامتين كاوياني در 6/6/1391 | 00:56 گفت:

اونا هم تو رو دوست دارن

parsa در 6/6/1391 | 00:55 گفت:

هنوز که هنوزه عاشق فابرگاسم
{باغیرت ترین بازیکن ما در 5سال اخیر}
از رابین متنفر شدم
بارسلون میرفت منچستر نمیرفت.آشغال.پست....
بقیه برام مهم نیستند

مهران کاظمی در 6/6/1391 | 00:01 گفت:

مرسی جالب بود

محمد در 5/6/1391 | 23:23 گفت:

حتی اگه ونگر تو گوش اون ملعون میزد حق نداشت بره من یو!
جالب اینکه میگه به ندای کودک درونم گوش دادم
مردشور تو و اون کودک درونت رو ببره که لیاقتت فقط همینه

آرمان امیراحمدی در 5/6/1391 | 19:41 گفت:

@علی ! منتظر بودی چی بگن ؟! لج یازی و دوا ؟

علی ارشدی در 5/6/1391 | 18:13 گفت:

لج بازی ونگر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رفتن به یونایتد به هیچ وجه توجیح شدنی نیست حالا هر کی هر چی بگه

خودش فرگوسن و ونگر همه گفتن که علت این انتقال خواست بازیکن بوده

محمد على(اباى) در 5/6/1391 | 17:47 گفت:

رابین نباید میرفت من یو
بازیکنایی که بدن در نظر گرفتن هیچ چیز این هم حرمت شکنی مکنن و راحت میرن تیمی که رقیب سنتی ماست باید برن بمیرن
ونپرسی....نصری...ادبایور...کلیچی...گالاس

? در 5/6/1391 | 17:12 گفت:

آرمان درود بر تو. نشون دادی آدم فهمیده ای هستی. باهات موافقم.باشگاه ما جای بازیکنای بزرگ نیست.چون اهدافی داره ک فقط ب خود مدیرا و ونگر سود میرسونه. هیچ چیز دیگه هم براشون مهم نیست. مهم نیست ک ما حقیر شدیم. خیلی راحت بهمون دروغ میگن. خیلی راحت استبداد میکنن خیلی راحت........ اگه باشگاه ب اندازه ی کافی جاه طلب بود اون بازیکنا نمیرفتن. تو این چند سال این همه بازیکن فروخته شدن. یعنی همه پست و خائن و بی شرف بودن؟؟؟؟ نه آقا جون خائن کسای دیگه انننننننننننننننننن

Keivan در 5/6/1391 | 17:01 گفت:

من همشونو دوست دارم...ولی رابین نباید میرفت منچستر...هر کجای دیگه میخواست میرفت اما منچستر نـــــــــــــــه...

Vishka در 5/6/1391 | 16:54 گفت:

چی بگم

vahid در 5/6/1391 | 16:15 گفت:

ولی چه ظلمی به این سانگ کردن خدا لعنت تون کنه بوقققققققققققققققققققققق

hesam در 5/6/1391 | 16:11 گفت:

من هم همینطور.رابین نبودت الان باید مقدماتی لیگ اروپا شرکت میکردیم.

vahid در 5/6/1391 | 16:04 گفت:

گند بزنه این مدیرای بی همه چیز رو

masoud mahmudpur در 5/6/1391 | 15:59 گفت:

ارمان صبر کن دو تا بازی که بردن میگه.اونم نامرد رفتنش به منچست از صد تا حرف بد تره

شایان در 5/6/1391 | 15:48 گفت:

همه اینها که از تیم رفتن یک روز اعلام کردن که اینجا به فنا رفتند! یا نصری گفت:خیلی خوشحالم از آرسنال جدا شدم! ...یا لاسانا دیارا که گفته بود ونگر منو بیچاره کرد! و الانم سانگ گفت:آؤسنال فریبم داد! و بزودی هم ونپرسی ضد ما حرف خواهد زد! در کل همه از دم نامردن! هرکس اینجا بوده یه لگد زده به تیم و رفته!

Hossein Y در 5/6/1391 | 15:46 گفت:

من هم !!!!

عرفان در 5/6/1391 | 15:43 گفت:

رابینم به حرف میاد...فقط دیر یا زود داره!همونطور که نصری به حرف اومد