ونگر:ون پرسی بهترین مهاجم دنیاست

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,527 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر:ون پرسی بهترین مهاجم دنیاست

تمجید ونگر از رابین


به نقل از روزنامه دیلی‌میل، آرسن ونگر پس از گلزنی‌های بی‌شمار مهاجم و کاپیتان هلندی تیمش، اظهار داشت: در شرایطی که ما در فوتبال دنیا اکنون مسی، کریس‌رونالدو و مهاجمین زیادی دیگری را داریم، آیا واقعا مهاجمی به خوبی روبین در سطح جهان است ؟
او ادامه داد: قصد ندارم او را با دیگر مهاجمین مقایسه کنم. اما واقعا دوست دارم فان پرسی همین روند گلزنی را برای ما ادامه دهد.
فان پرسی در فصل جاری ۱۳ گل برای تیمش در رقابت‌های لیگ برتر به ثمر رسانده که در صدر فهرست بهترین گلزنان لیگ برتر قراردارد.
مربی ۱۵ سال گذشته تیم لندنی افزود: در این نکته که با داشتن او ما در حقیقت یک نگین درخشان داریم، جای هیچ تردیدی نیست. اما فکر می‌کنم باید پتانسیل کادر بازیکنان‌مان را افزایش دهیم تا اگر صدمه دید یا استراحت داشت،‌ به مشکلی برنخوریم.
مربی فرانسوی در عین حال در مورد حضور بازیکنان آفریقایی تیمش در مصاحبه‌ای نارضایتی خود را بیان کرد.
وی در این باره اظهار داشت: از اواخر ژانویه مسابقات جام ملت‌های آفریقا برگزار خواهد شد. برای این منظور ما بازیکنی مثل گروینو را از دست خواهیم داد. نبود چنین نفراتی به سود ما نخواهد بود. موضوعی که تحملش برای من سخت و ناگوار است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد اصغری در 5/9/1390 | 17:05 گفت:

به نظر من رابین بهتر از مسی و رونالدو هستش اما به چشم نمیاد.
حساب کنید رابین با این شرایط اینطوری گل میزنه اگه چهار هافک و مهاجم تاپ کنارش قرار بگیرند دیگه چی میشه.به نظر من یکی از دلایلی که رابین به چشم نمیاد عدم قهرمانی ماست به هر حال عقل بعضی ها به چشمشونه.
مطمئن باشید اگه امسال رابین با بازوبند ارسنال دو تا جام بالای سرش ببره اون موقع تو چشم همه میاد.

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 15:39 گفت:

پس به امید قهرمانی بچه ها

ناصر در 5/9/1390 | 13:51 گفت:

به تیم هایی مپل کوئین پارک رنجرز,همین نوریچ یا ناپولی و اودینزه نگاه کنید-این تیم ها شاید 2-3 تا بازیکن در کلاس جهانی دارن ولی همیشه برای تیم های دیگه دردسر سازن,چون با هم متحد و همهاهنگن.
آرسنال الان یه رختکن متحد داره که تونسته این چنین دوباره به رقابت ها برگرده نه یه مشت بازیکن با اسم و رسم!!!

hamed در 5/9/1390 | 13:44 گفت:

منظورم با آقا رضا بود..........

hamed در 5/9/1390 | 13:44 گفت:

آرسنال هر 4 جام ممکن توی این فصل رو میگرفت........

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 13:35 گفت:

رضا جان با این وضعیت 100%قهرمان میشدیم

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 13:31 گفت:

نه بابابهترین مهاجم دنیاجاسم الحویدی بازیکن کویت بودکه رفت.شوخی کردم بچه ها اگه الان آدبایوربودنصری وفابرگاس وابوئه نرفته بودن ویلشرهم برمیگشت چی میشد؟