گوتزه در صدر خرید آرسنال

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,462 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گوتزه در صدر خرید آرسنال

ماریو گوتزه


به نظر مي رسد "آرسن ونگر"، سرمربي آرسنال از خريدهاي خود در روز پاياني مهلت نقل و انتقالات تابستاني راضي است و طعم شيرين خريدهاي ميلييوني باعث شده باز هم به دنبال چنين خريدهايي باشد.به نوشته روزنامه "دیلی میرر"، سرمربی توپچی‌ها قصد دارد ماریو گوتزه، ستاره جوان دورتموند را به خدمت بگیرد اما برای جذب او باید با تیم‌های بزرگ اروپایی نظیر بایرن مونیخ و رئال رقابت کند.
گوتزه نفر اول فهرست خرید آرسنال در ژانویه است. این در حالی است که "یورگن کلوپ"، سرمربی دورتموند اعلام کرده قصد ندارد این بازیکن را در مهلت نقل و انتقالات زمستانی بفروشد. کلوپ معتقد است شانس آرسنال برای جذب گوتزه به اندازه تیم‌های دیگر مثل بایرن مونیخ و رئال مادرید ناچیز است.
امیدوارم که بیاد.به امید پیروزی امشب
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 6/9/1390 | 02:04 گفت:

آره آرمان خودش وام میده

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 23:55 گفت:

رفتم داداش.علی مگه بازدید بلاگ هرکس بالا باشه 3000000000000 وام میدن؟

sam baygan در 5/9/1390 | 23:16 گفت:

سید برو تو کار نمره!

علی ارشدی در 5/9/1390 | 23:16 گفت:

ای ناقلا میخوای بازدید بلاگتو ببری بالا؟؟؟؟ :))

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 21:26 گفت:

آره دیگه دکتر.سعی میکنیم اخبار داغ رو بازتاب بدیم

sam baygan در 5/9/1390 | 19:53 گفت:

این n امین پست درمورد گوتزست!
کار طرف از گل چیدن و گلاب اوردن گذشته دیگه!

رضاشاماخ چوک بندر در 5/9/1390 | 19:53 گفت:

بچه هاشبکه 3بازی منچسترپخش کرده

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 19:41 گفت:

کلی گویی بود عزیزم.ما دوست داریم علی جوننننن

حسین عسگریان در 5/9/1390 | 19:39 گفت:

باشه حالاکه ایطور شد باید یه بازیساز توپ بخریم

علی ارشدی در 5/9/1390 | 19:36 گفت:

سید جان من که گفتم این فصل کمبود داریم فقط میگم لطفا بیخیال گوتزه همین حالا از کجای جمله من اینطور برداشت میشه که من گفتم نباید بازیکن بخریم خدا میدونه

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 19:31 گفت:

علی و حسین عزیز ما باید 2تا بازیکن جانشین این بازیکنای اصلی داشته باشیم ها نه؟ خدایی نکرده مصدوم شن یا محروم شن من چه گلی به سرم بریزم

علی ارشدی در 5/9/1390 | 19:31 گفت:

در مورد بازیساز که شکی نیست باید یکی بخریم ولی خواهشا دست از سر این گوتزه بردارین

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 19:28 گفت:

سعید جان ما 100% باید یه پلی میکر(بازیساز) بخریم.حالا اگه این نشد یکی دیگه فقط تو ژانویه لازم داریم که از بقیه عقب نمونیم

حسین عسگریان در 5/9/1390 | 19:28 گفت:

سید جان بیاد ونیادزیاد مهم نیست مهم اینه که انشاالله اخرفصل حداقل یه قهرمانی بیاریم

علی ارشدی در 5/9/1390 | 19:26 گفت:

آقا میشه دست بردارین از سر غیر کچل این یارو ؟؟؟؟ شب خواب گوتزه میبینم از بس گفتن میاد نمیاد میاد نمیاد

از آخرم نمیاد

Saeed Milani در 5/9/1390 | 19:25 گفت:

نمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیاد!