نمره آرسنالی ها

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,009 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نمره آرسنالی ها

نمره بازه امشب


سلام دوستان.با این نتیجه بهترین فرصت کاهش امتیاز با تیمای بالایی از دس رفت و علتشم فقط خستگی بود که آرسنالی ها 2روز استراحت کردن بقیه تیما 3روز!
نمره بدین شرحه;
ژسنی=7 سانتوس= 6/5 فرمائلن=6/5 مرتساکر= 6/5 ژورو=7 رمزی =6 آرتتا 7/5 سانگ=7/5 آرشاوین=5/5 ون پرسی=7 والکات=8
فیلیپ سندروس بهترین بازیکن شد! آرشاوین بدترین!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamidtopchi در 6/9/1390 | 12:43 گفت:

ممنون آقا امین!!

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 12:20 گفت:

فکر کنم اتحادیه حمید جان

hamidtopchi در 6/9/1390 | 10:31 گفت:

راستی بازی بعد با السیتی جام حذفیه؟یا اتحادیه؟

hamidtopchi در 6/9/1390 | 10:29 گفت:

با این وجود تیم ما عالی بوده که همه نمره بالا 6/5 گرفتن!!!همین که تیم روند خوب روبه رشد خودشو حفظ کرده خودش خوبه!!
ولی حیف شد فکر نمیکردم مساوی کنیم!!!

hamidtopchi در 6/9/1390 | 10:29 گفت:

با این وجود تیم ما عالی بوده که همه نمره بالا 6/5 گرفتن!!!همین که تیم روند خوب روبه رشد خودشو حفظ کرده خودش خوبه!!
ولی حیف شد فکر نمیکردم مساوی کنیم!!!

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 01:22 گفت:

قربونت حسین جان

حسین عسگریان در 6/9/1390 | 01:14 گفت:

مرسی سید جان

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 00:50 گفت:

محمد رضا جان نبودی رفیق یه مدت.دلمون واست تنگید داداش.
100%‏ موافقم باهات.اون بازیکن کسی نیس جز دی ناتاله

محمدرضاجاشي در 6/9/1390 | 00:40 گفت:

ما به يك بازيكن كه تفاوت ايجاد كنه نيازمنديم

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 00:29 گفت:

نکته بسیار مهم;سیتی فردا بازی سختی داره و حتما با نفرات اصلی حاضر میشه.پس میشه رو خستگیشون واسه جام اتحادیه حسا ب قرض الحسنه وا کرد

sam baygan در 6/9/1390 | 00:27 گفت:

این بازی یه نکته داشت اونم این که هر دو بازیکن محبوب اقا حامد 90 دقیقه بازی کردن!
بهترین بازیکن زمینم که شد سندروس...تبریک حامد توپچی!

sam baygan در 6/9/1390 | 00:25 گفت:

این سری ای رو با یه من عسل نمیشه خورد!
سید وسط بحث زدی والیبالو گرفتی!البته من برا بازی بیدار میشم...
البته اقا حمید من زیاد با حرفت موافق نیستم.ونگر برا همین امشب کوسینلی و جروینهو رو استراحت داد که تو بازی سیتی با امادگی کامل بازی کنن.ونگرم قطعا دیگه نیخواد بیشتر از این بی جامی و فشار ناشی از اونو تحمل کنه.برا همین امسال دیگه او جدی میگیره.تازه،اگه بخوایم بخوایم این بازی رو دست کم بگیریم چه بسا به سرنوشت یونایتد دچار بشیم!
این سیتی رو باید فعلا جدی گرفت...

حبیب در 5/9/1390 | 23:43 گفت:

شک نکنید اگه آرشاوین بازی نمیکرد قطعا میبردیم...تو 70 دیقه تنها کاری کرد توپ لو داد...رمزی تو موقعیت بالای 90% خراب کرد...خاک بر سر اون فدراسیونشون با این برنامه ریزیش...کامل خسته بودن

حمید فرازی در 5/9/1390 | 23:37 گفت:

واقعا ما چیز زیادی رو از دست ندادیم.بعد از این همه برد متوالی یه تساوی تو این شرایط خستگی اصلا نمیتونه تاسف داشته باشه.

سید امین هاشمی در 5/9/1390 | 23:28 گفت:

علی جان نیمکت ضعیفه درست.ولی این نتیجه علتش خستگی لیگ قهرمانان بود! همه اینگلیسی ها 3شنبه بازی داشتن ما 4شنبه.. بریم والیبال ایران-آمریکا ببینیم ان شا الله ببریم

حمید فرازی در 5/9/1390 | 23:25 گفت:

الان با توجه به زمان اندک برای بازی با سیتی بعیده رئیس از بازیکنان اصلی استفاده کنه.

علی ارشدی در 5/9/1390 | 23:23 گفت:

وقتی نیمکتمون ضعیفه همین میشه