تمجید ون پرسی از آرتتا

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 376,578 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

تمجید ون پرسی از آرتتا

میکل آرتتا


روبین فان پرسی، کاپیتان هلندی آرسنال معتقد است که میکل آرتتا، به تجربه و ذکاوت خط میانی آرسنال افزوده است

این درحالی است که روبین فان پرسی در رقابتهای این فصل لیگ برتر در اوج آمادگی است ولی این ستاره هلندی معتقد است که پیشرفت عملکرد آرسنال از ابتدای رقابتهای این فصل تا به امروز،نتیجه تلاشهای تیمی بوده و فقط به عملکرد او بستگی نداشته است

فان پرسی در صحبتهایی دراین باره گفت:« این روزها واقعا از اینکه می بینیم که هم تیمی هایم یک پله بالاتر رفته و اعتماد به نفس بیشتری کسب کرده اند واقعا خوشحالم.این کاملا در تیم ما محسوس است.»

ستاره هلندی آرسنال ادامه داد:« به عنوان مثال، میکل آرتتا خیلی خوب بازی می کند. او واقعا باهوش است و می داند که چه زمانی جلو برود و چه زمانی به عقب بازگردد. گاهی وقتها الکس سانگ رو به جلو حرکت می کند و میکل به خاطر تجربه ای که دارد می تواند جریان بازی را خیلی سریع بخواند. او دقیقا می داند که کی باید به جلو برود و کی به تیم کمک کند و کی با سایر بازیکنان تیم به بازی بپردازد.»
فان پرسی در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« همه می توانند این را حس کنند که میکل در پست خودش رشد و پیشرفت زیادی داشته و می توانی بگوئی که او در بازیهای زیادی در لیگ برترحضور داشت
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 8/9/1390 | 18:04 گفت:

حالا ببینیم ;-)

سید امین هاشمی در 8/9/1390 | 17:18 گفت:

ممنون دوستان خوبم.بازم عذر میخوام. علی اینطوریه دیگه،دارم واست ؛-)

حسین عسگریان در 8/9/1390 | 14:46 گفت:

فدای سرت سید جون .به این میگن کاپیتان نه اون گالاس یابو که تورختکن بپره به هم تیمی هاش یا اون خائن که اصلا صداش درنمیومد

علی ارشدی در 8/9/1390 | 14:42 گفت:

سید میدونی که ما بخشنده ایم تازه راضی نیستیم شما از درست بزنی واسه ما پست بذاری :))

sam baygan در 8/9/1390 | 14:36 گفت:

دیگه اینجورم نه دیگه!

رضاشاماخ چوک بندر در 8/9/1390 | 13:07 گفت:

واقعاازفابرگاس بهتره سیدجان

سید امین هاشمی در 8/9/1390 | 12:53 گفت:

واقعا؟ درسا سنگینه فشار آورده روم ببخشید دوستای گل

علی ارشدی در 8/9/1390 | 12:50 گفت:

سید امروز این دومین خبر تکراریه که کار میکنی دقت کن پسرم