درگیری نصری با بازیکن آرسنال!!!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 376,922 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

درگیری نصری با بازیکن آرسنال!!!

این نمک نشناس ملعون


سمیر نصری پس از پایان بازی جام اتحادیه که به برتری یک بر صفر منچسترسیتی مقابل آرسنال انجامید با بازیکن حریف زد و خورد کرد.

تیم من سیتی سه شنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام اتحادیه انگلستان در ورزشگاه امارات با یک گل از سد آرسنال گذشت و این در حالی است که سمیر نصری برای نخستین بار از زمانی که از آرسنال جدا شد به این ورزشگاه بازمی گشت.

امانوئل فریمپونگ، هم تیمی پیشین نصری در این بازی 90 دقیقه برای مهاجم من سیتی مزاحمت ایجاد کرد و در نهایت این دو بازیکن پس از پایان بازی در تونل ورزشگاه با یکدیگر به زد و خورد پرداختند.

فریمپونگ پیش تر در توییتر خود نارضایتی‌اش را از جدایی نصری اعلام کرده بود و در طول بازی نیز برخورد نامهربانه‌ای با یکدیگر داشتند.

البته سخنگوی باشگاه آرسنال که در صحنه حاضر بوده گفته که زد و خورد فیزیکی در کار نبوده و بازیکنان فقط حرف رد و بدل کرده‌‎اند اما گزارش ها حاکی از این است که نصری یک مشت به هم تیمی غنایی پیشین خود زده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza najm در 10/9/1390 | 16:26 گفت:

من اونجا بودم پای نصری رو تو بازی میشکوندم!

sam baygan در 10/9/1390 | 01:54 گفت:

شمام اگه نود دقیقه هو بشین و فحش بشنوین و فقط از جورو و فریمپونگ لگد بخورین،اخرشم طرف (بچه غوله) لباسشو بزنه بالا و bench-و بهتون نشون بده و یکی تو صورتتونم بزنه (همون بچه غوله) ،خداوکیلی چیکار میکنین؟؟!!

---------------
بچه غوله=فریمپونگ!
با بازی که دیشب کرد رفت تو ایست بازیکنای محبوبم.قبل اونم گومیس رفته بود تو لیستم!

امیر مجاهد در 10/9/1390 | 01:08 گفت:

vaghean bache ha khub budan ama kasi nadashtim ke tamam kone defa ke khub bud. ama chamakh kheili mozakhraf bud. ali daei behtaresh bazi mikard!!

امیر مجاهد در 10/9/1390 | 01:07 گفت:

salam bax man mini own gereftam tamame bazi haro az mahvare online mibinam! age modiraye sit ejaze bedan o khoda bekhad bazi haro zabt mikonam va tu site arsenal.ir mizarim

reza در 9/9/1390 | 23:03 گفت:

مار تو استین پرورش دادیم

حمید فرازی در 9/9/1390 | 21:01 گفت:

پس نصری هم دستش شکسته.آخه با اون دست مامانیش اگه مشت زده تو صورت تانک باید حالا مصدوم شده باشه وگرنه خبر دروغه و اصلا نصری نتونسته به فریمپونگ چیزی بگه.ولی انصافا فریمپونگ عالی بازی کرد.

(Hooman sam (Dark metal در 9/9/1390 | 20:57 گفت:

اگه اونجا بودم به صورت.... ترتیب این یارو نصری پول پرست رو می دادم!!!

Saeed Milani در 9/9/1390 | 20:27 گفت:

مشت اول 1000

reza در 9/9/1390 | 19:58 گفت:

دمت کرم بابا

رضاشاماخ چوک بندر در 9/9/1390 | 19:53 گفت:

مانچینی محل سگشم نمیده

علی ارشدی در 9/9/1390 | 19:28 گفت:

متاسفم برای آرسنال که همچین نمک به حرومی توش بازی میکرده

علیرضا در 9/9/1390 | 19:05 گفت:

آخه یکی بهش بگه بچه سوسول تورو چه به فریمپونگ.........
میزنه له و لوردت میکنه...........

Lotfali khan zand در 9/9/1390 | 18:35 گفت:

خوشم میاد امسال رفته با نیمکت نشینی جام بگیره، ای حال میده چیزی گیرش نیاد از این ورم آرسنال لیگو بگیره.