درگیری نصری با بازیکن آرسنال!!!

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 334,356 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

درگیری نصری با بازیکن آرسنال!!!

این نمک نشناس ملعون


سمیر نصری پس از پایان بازی جام اتحادیه که به برتری یک بر صفر منچسترسیتی مقابل آرسنال انجامید با بازیکن حریف زد و خورد کرد.

تیم من سیتی سه شنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام اتحادیه انگلستان در ورزشگاه امارات با یک گل از سد آرسنال گذشت و این در حالی است که سمیر نصری برای نخستین بار از زمانی که از آرسنال جدا شد به این ورزشگاه بازمی گشت.

امانوئل فریمپونگ، هم تیمی پیشین نصری در این بازی 90 دقیقه برای مهاجم من سیتی مزاحمت ایجاد کرد و در نهایت این دو بازیکن پس از پایان بازی در تونل ورزشگاه با یکدیگر به زد و خورد پرداختند.

فریمپونگ پیش تر در توییتر خود نارضایتی‌اش را از جدایی نصری اعلام کرده بود و در طول بازی نیز برخورد نامهربانه‌ای با یکدیگر داشتند.

البته سخنگوی باشگاه آرسنال که در صحنه حاضر بوده گفته که زد و خورد فیزیکی در کار نبوده و بازیکنان فقط حرف رد و بدل کرده‌‎اند اما گزارش ها حاکی از این است که نصری یک مشت به هم تیمی غنایی پیشین خود زده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza najm در 10/9/1390 | 16:26 گفت:

من اونجا بودم پای نصری رو تو بازی میشکوندم!

sam baygan در 10/9/1390 | 01:54 گفت:

شمام اگه نود دقیقه هو بشین و فحش بشنوین و فقط از جورو و فریمپونگ لگد بخورین،اخرشم طرف (بچه غوله) لباسشو بزنه بالا و bench-و بهتون نشون بده و یکی تو صورتتونم بزنه (همون بچه غوله) ،خداوکیلی چیکار میکنین؟؟!!

---------------
بچه غوله=فریمپونگ!
با بازی که دیشب کرد رفت تو ایست بازیکنای محبوبم.قبل اونم گومیس رفته بود تو لیستم!

امیر مجاهد در 10/9/1390 | 01:08 گفت:

vaghean bache ha khub budan ama kasi nadashtim ke tamam kone defa ke khub bud. ama chamakh kheili mozakhraf bud. ali daei behtaresh bazi mikard!!

امیر مجاهد در 10/9/1390 | 01:07 گفت:

salam bax man mini own gereftam tamame bazi haro az mahvare online mibinam! age modiraye sit ejaze bedan o khoda bekhad bazi haro zabt mikonam va tu site arsenal.ir mizarim

reza در 9/9/1390 | 23:03 گفت:

مار تو استین پرورش دادیم

حمید فرازی در 9/9/1390 | 21:01 گفت:

پس نصری هم دستش شکسته.آخه با اون دست مامانیش اگه مشت زده تو صورت تانک باید حالا مصدوم شده باشه وگرنه خبر دروغه و اصلا نصری نتونسته به فریمپونگ چیزی بگه.ولی انصافا فریمپونگ عالی بازی کرد.

(Hooman sam (Dark metal در 9/9/1390 | 20:57 گفت:

اگه اونجا بودم به صورت.... ترتیب این یارو نصری پول پرست رو می دادم!!!

Saeed Milani در 9/9/1390 | 20:27 گفت:

مشت اول 1000

reza در 9/9/1390 | 19:58 گفت:

دمت کرم بابا

رضاشاماخ چوک بندر در 9/9/1390 | 19:53 گفت:

مانچینی محل سگشم نمیده

علی ارشدی در 9/9/1390 | 19:28 گفت:

متاسفم برای آرسنال که همچین نمک به حرومی توش بازی میکرده

علیرضا در 9/9/1390 | 19:05 گفت:

آخه یکی بهش بگه بچه سوسول تورو چه به فریمپونگ.........
میزنه له و لوردت میکنه...........

Lotfali khan zand در 9/9/1390 | 18:35 گفت:

خوشم میاد امسال رفته با نیمکت نشینی جام بگیره، ای حال میده چیزی گیرش نیاد از این ورم آرسنال لیگو بگیره.