پ ن پ های فوتبالی.

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 336,995 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پ ن پ های فوتبالی.

با اجازه مدیریت سایت


سلام دوستای گلم.امروز میخوام با کسب اجازه از مدیریت سایت چندتا پ ن پ آرنسالی بذارم.
1.اسکیلاچی به ونگر میگه میخوای بفروشی منو؟ونگر میگه پ ن پ میخوام کاپیتان تیمم شی واسم جام ببری بالا.
2.ویلشر به پروفسور میگه منو تو چمن فوتبال کشف کردی؟پروفسور(ونگر) میگه پ ن پ تو آزمایشگاه علوم تحقیقات تهران کشفت کردم.
3.تو تونل امارات نصری به فریمپونگ میگه میخوای منو بزنی؟فریمپونگ میگه پ ن پ میخوام نازت کنم.
4.ونگر واسه زنش کرم سفید کننده میخره،ژورو میگه واسه زنت خریدی؟ونگر میگه پ ن پ خریدم تو بمالی سفید شی.
5.تو روزای تعطیلات تابستون ژورو و شاماخ میرن مسابقه راجر فدرر رو از نزدیک ببینن! ژورو میگه این مسابقه تنیسه؟ شاماخ میگه پینگ پونگه از نوع پیشرفته..
خوش باشین دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 12/9/1390 | 08:28 گفت:

ممنون علی جان خیلی زیبا بود داداش

علی قاسمی در 11/9/1390 | 21:50 گفت:

مرسی
بچه ها هم تو نظراشون به این پ ن پ ها ادامه بدند و اگه کسی بلده بگه نو نظرات

یروز ون پرسی دندون عقلش میشکنه دست میگیره رو لپش پزشک آرسنال میاد بالا سرش میگه شکسته ؟! ون پرسی میگه
پ ن پ دارم بی صدا اذان میگم

یروز فابرگاس به ویلشر میگه میخوام برم بارسا . ویلشر تو همه خبرگزاری ها افشا میکنه . فابرگاس بهش میگه از بچگیت اینقد دهن لق بودی؟ ویلشر میگه پ ن پ از دیروز که تصادف کردم فکم لق شده

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 21:27 گفت:

منظورم دستون درد نکنه بودا!

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 21:26 گفت:

دسته دز نکنه رفقا.راستی به آخریش 1 پ ن پ اضاف کنید ممنون

حمید فرازی در 11/9/1390 | 21:25 گفت:

داداش امین عالی بود.اینجا همه عاشق آرسنالیم و آرسنال باید به این هوادارا افتخار کنه.

HAMED toopchi در 11/9/1390 | 20:55 گفت:

خوب بود عزيز. فقط يه تيكه ش آلرژي زا بود!!

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 16:15 گفت:

در مورد تعصب علی جان.من به اندازه ای عاشق آرسنالم که براش حاضرم از همه چیزم بگذرم.من اینقد رو آرسنال شرط بستم ولی متاسفانه بیشترشو باختم.من دیوونه وار آرسنالو میخوام داداش

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 16:08 گفت:

خواهش میکنم علی آقا نظر شما قابل احترامه داداش. بله ارشد شیمی آلی میخونم داداش.نه درس کجا بود فقط 5-4شنبه ها از صبح تا شب فشرده کلاس دارم داداش که از دانشگاه با گوشی به سایت و شما دوستای گل سر میزنم

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 16:05 گفت:

بله علی ارشدی کار خودمه معلومه که ضایست.ممنون علی جون

ali در 11/9/1390 | 15:50 گفت:

دادا امین زیاد ناراحت نشی ولی به نظرم زیاد جالب نبود ولی خوب در عوضش خلاقیت خوبی داری.
کلا من با هر جمله ای که پ نه پ توش باشه مخالفم.
فکر کنم پ نه پ رو رادیو جوان مد کرده باشه.من که از رادیو و صدا و سیما متنفرم و به همین خاطر هیچ وقت چیزای که اونا میگن رو تکرار نمی کنم و سعی میکنم توی جامعه به این تیکه کلام و جملاتی که این آقایون باب میکنن ، دامنه نزنم و من هم بخوام یکی از کسانی باشم که این کلمات رو باب کنم.
راستی دادا امین شنیده بودم که داری برای کارشناسی ارشد میخونی؟چه رشته ای هست؟ولله خوب وقت میکنی میای به سایت سر میزنی و همیشه فعالیت داری!واقعا که به تو میگن هوادار.من وقتی امثال شما رو میبینم ، به خودم این اجازه رو نمیدم که بخوام اسم هوادار متعصب روی خودم بذارم.

علی ارشدی در 11/9/1390 | 15:41 گفت:

جالب بود ساخته خودته؟

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 15:26 گفت:

حامد یعنی چی؟ خیلی ضایع بود؟ شما ببخشین

HAMED toopchi در 11/9/1390 | 15:17 گفت:

:D