ونگر:المپیاکوس شایسته این برد بود

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,713 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر:المپیاکوس شایسته این برد بود

صحبتهای رئیس


آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال در پایان دیدار تیمش مقابل المپیاکوس که با شکست 1-3 توپچی ها به اتمام رسید با خبرنگاران به صحبت پرداخت

او درکنفرانس خبری بعد از بازی درمورد مصدومیت آندره سانتوس در جریان این بازی صحبت کرد و گفت:« سانتوس با مصدومیت بدی از ناحیه قوزک پا مواجه شده. این طور به نظر می رسد که او برای مدتی از ترکیب تیم دور خواهد بود. البته ما گیبس را داریم که دو تا سه هفته دیگر به میادین بازمی گردد.خوشبختانه مصدومیت سانتوس هم خیلی طولانی نخواهد بود .او برای حضور در دیدار شنبه شب مقابل اورتون تلاش می کند.»

مربی فرانسوی آرسنال در ادامه صحبتهایش که در اسکای سپورتس نیوز بازتاب یافت گفت:« من هیچ وقت دوست ندارم که ببازیم و الان هم حسرت می خورم. این نتیجه کار خوب المپیاکوس در دیدار سه شنبه است. آنها بازی فیزیکی ای را به نمایش گذاشتند. کار کردن در نیمه اول برای ما بسیار سخت بود و فکر نمی کنم که ما تاکتیک خوبی را به نمایش گذاشتیم. ما با بیشتر با توپهای کوتاه بازی می کردیم.»

مربی آرسنال ادامه داد:« ما با بدشانسی لوکاس فابیانسی را از دست دادیم و در نیمه دوم و وقتی بازی 1-2 بود این طور به نظر می رسید که ما می توانیم به جریان بازی برگردیم ولی المپیاکوس در تمام دقایق خطرناک بود و درنهایت ، آنها شایسته این برد بودند. بارها در خط دفاعی تیم ما نبود ارتباط خوب میان بازیکنان محسوس بود. این بازیکنان زیاد در کنار هم بازی نکرده اند و خیلی از آنها تجربه حضور در بازیهای اروپایی را ندارد و از سرعت بالای بازی متحیر شده بودند.»

لوکاس فابیانسکی، دروازه بان آرسنال در جریان این بازی مصدوم شد تا ونگر مجبور شود تا ویکتور مانون را در دروازه تیمش قرار دهد:« حس کردم که در دیدار 3شنبه شب به دروازه بانانمان کمک نکردیم؛چون می توانستیم پاسهای آسانی را به آنها برسانیم ولی این کار را نکردیم.پاسهای خط دفاعی ما ضعیف بود و با این کار به بازیکنان حریف شجاعت دادیم. متاسفانه اگر در شروع بازیهای اروپایی، در 100% آمادگی نباشی، کار سختی برای بردن خواهی داشت. البته ما در دقایق ابتدایی بازی فرصتهای متعددی داشتیم ولی نتوانستیم گلزنی کنیم و از نظر فیزیکی فکر می کنم که بازیکنان حریف تمام توانشان را به کار گرفته بودند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 16/9/1390 | 21:44 گفت:

حامد داره راست میگه

علی ارشدی در 16/9/1390 | 17:12 گفت:

ای بابا چرا همش با هم دعوا میکنید ؟؟

HAMED toopchi در 16/9/1390 | 15:17 گفت:

من فوتبال نگاه نميكنم؟ يا تو كه سوپر استار دنياي فوتبالت يكي مثل شاماخه كه توپ رو رو خط دروازه پاس ميده، يا يه كنترل ساده بلد نيست! يا پاس معمولي نميتونه بده!!!!
اونوقت من فوتبال نميفهمم، هان؟؟؟؟؟؟

رضاشاماخ چوک بندر در 16/9/1390 | 13:09 گفت:

متأسفم که فوتبال رو...

رضاشاماخ چوک بندر در 16/9/1390 | 13:07 گفت:

سانتوس مصدوم نشده درضمن آقاحامدشمافوتبال نگاه نمیکنی شمادنبال اشتباه بازیکنی اینجوری ازفوتبال لذت نمیبری داداش یه ذره فوتبال روکلی ببین نه جزئی

ali در 16/9/1390 | 13:06 گفت:

واقعا تف به این وضعیت.منم دیگه طاقت فیکس بازی کردن این ملعون رو ندارم.

HAMED toopchi در 16/9/1390 | 12:22 گفت:

اي خدا، اين چه وضعيه! دفامون چرا اينجوري؟ با اين حساب تمام پول ژانويه خرج خريد دفاع ميشه! و از اون فاجعه تر فيكس بازي كردن ژورو نكبت از حالاست!
اي تف

علی ارشدی در 16/9/1390 | 11:36 گفت:

هر چی مدافع کناری داریم پر پر شده: گیبس باک سانتوس جنکینسون و حتی ریو میایچی الان باید ژورو و کوشیلنی رو بذاریم دفاع کناری؟؟؟؟