پ ن پ های فوتبالی

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,448 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پ ن پ های فوتبالی

با اجازه از مدیریت سایت.
قسمت دوم پ ن پ های فوتبالی رو تقدیم میکنم.


سلام دوستای گلم .روز جمعه تون بخیر.با کسب اجازه از مدیریت سایت پ ن پ های فوتبالی رو تقدیم میکنم:
1.رونی و دفو میرن تو مغازه شلوغ عسل طبیعی! نوبتشون که میشه صاحب مغازه میگه عسل طبیعی میخواین؟ رونی میگه پ ن پ . 2تا زنبوریم اومدیم استخدام شیم.
2.کل تیم ولز میرن سر خاک گری اسپید! گرت بیل به رمزی میگه چرا ساکتی؟ رمزی میگه پ ن پ. میخوای پاشم واسش سیا نرمه نرمه بخونم.
3.مسی بعد از یه تمرین سخت بر میگرده خونه،زنگ خونرو میزنه،زنش میگه میای تو؟ مسی میگه پ ن پ. خواستم ببینم اف اف سالمه.
4.ابراهیموویچ داشته میرفته سر تمرین،بنزین تموم میکنه! یه 4لیتری دس میگیره کنار خیابون وا میسته.یکی میزنه کنار میگه بنزین واسه ماشینت میخوای؟ زلاتان میگه پ ن پ. میخوام خودمو أتیش بزنم.
5.ژورو خونشو عوض میکنه،زنش میگه کی واسه خونه خط میگیری؟ ژورو میگه خط تلفن؟ زنه میگه پ ن پ. خط نستعلیق،که روزی 2بارم از روش بنویسم.
6.پاسگال سیگان دانشگاه امتحان داشته،یکی ازش میپرسه چی امتحان داری؟ سیگان میگه وصایا! طرف میگه وصایا امام؟ سیگان میگه پ ن پ. وصایا الیزابت تیلور.
7.آنری کارت سوخت ماشینشو ور میداره و در حال رفتن زنش میگه میری بنزین بزنی؟ آنری میگه پ ن پ. میرم آب هویج بریزم تو باکش که چراغاش پر نور شه!!!
خوش باشین دوستای گلم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 19/9/1390 | 14:58 گفت:

اکثرا تکراری بودن ولی بازم دمت گرم.

علی ارشدی در 19/9/1390 | 00:00 گفت:

بله حق با محمد رضا جاشی هست من جمع ضدین هستم

Keivan در 18/9/1390 | 23:38 گفت:

خیلی خوب بود...آفرین

سید امین هاشمی در 18/9/1390 | 23:30 گفت:

دم همتون گرم.دستونم درد نکنه رفقا

shervin در 18/9/1390 | 23:04 گفت:

چه خنک!!!

محمدرضاجاشي در 18/9/1390 | 22:46 گفت:

دوستان يه بار خوده علي ارشدي بم گفت من پر از اجتماع نقيضين هستم!.سيد جان تي تي از زنش طلاق گرفته!

محمد رستگار در 18/9/1390 | 19:21 گفت:

تکرارین.فقط اسم فوتبالیستا رو جایگزینش کردی

علی ارشدی در 18/9/1390 | 19:08 گفت:

بعضی وقتا اینجوریه دیگه شاید از چیزی خوشم نیاد ولی دلیل نمیشه اگه واقعا خوب باشه ازش لذت نبرم چون ممکنه چیز خیلی خوبی باشه ولی با سلیقه من جور بناشه ضمنا من که نگفتم حال کردم گفتم روحیه ام عوض شد
اینجوری بودم :l اینجوری شدم :))

سید امین هاشمی در 18/9/1390 | 17:25 گفت:

قربونت برم حسین جان.علی ارشدی دیگه!!!

حسین عسگریان در 18/9/1390 | 17:13 گفت:

مرسی سید باحال بود. علی ارشدی اگه از پ ن پ خوشت نمیاد ؟ پ چرا میگی حال کردیم ؟

سید امین هاشمی در 18/9/1390 | 14:29 گفت:

ممنون از همه شما عزیزان

علی ارشدی در 18/9/1390 | 13:26 گفت:

هر چند که من کلا با این پ ن پ حال نمیکنم اما در کل بد نبود روحیه مون عوض شد

رضاشاماخ چوک بندر در 18/9/1390 | 13:08 گفت:

حوب بودپسر

reza در 18/9/1390 | 12:41 گفت:

بد نبود از دفعه ی قبل بهتر بود ترشی نخوری یه چیزی میشی

سید امین هاشمی در 18/9/1390 | 12:14 گفت:

قربونت برم حمید جان.اینم سیلوستره.:
یه روز سیلوستره در حال گذاشتن وسایل تو ماشین بود که بره مسافرت.همسایشون میپرسه دارین میرین مسافرت؟ سیلوستره میگه پ ن ب . قراره که از امشب تو ماشین بخوابیم

mostafaa در 18/9/1390 | 12:13 گفت:

جالب بود. مرسی. شاد شدیم. ولی پاسکا سیگان یه چیزش جالب بود.از دفاع پاس های زمینی محکم می رسوند به خط حمله ویرا رو با خاک یک سان می کرد.

حمید فرازی در 18/9/1390 | 12:08 گفت:

مرسی داداش امین.جالب بود.یه پ ن پ هم درباره سیلوستره بگید دلم واسش تنگ شده

سید امین هاشمی در 18/9/1390 | 12:07 گفت:

اگر بد بود به بزرگی خودتون ببخشید منو دوستای گل

sepehr najafian در 18/9/1390 | 11:57 گفت:

اورتون میخواد با آرسنال بازی کنه یکی بهشون میگه میبازید.اورتونیا میگن پ ن پ میخوای ببریم.

فرهاد در 18/9/1390 | 11:35 گفت:

جالب بود

آرمان امیراحمدی در 18/9/1390 | 11:06 گفت:

:))

HAMED toopchi در 18/9/1390 | 10:53 گفت:

سيگان و ژورو كنار هم!!! چه شود

محمد اصغری در 18/9/1390 | 10:49 گفت:

جالب بود.به دلمان نشست....

Saeed Milani در 18/9/1390 | 10:39 گفت:

:-د ؟!