اخباری از گوشه کنار+تشکر از شما (حتما بخونید)

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,280 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخباری از گوشه کنار+تشکر از شما (حتما بخونید)

روز تولدم بهترین هدیه ممکن رو به من دادین/ممنون+news


سلام دوستای گلم.اول از همه تشکر.تشکر از شما و مدیریت سایت که همه مارو تو 1محیط دوستانه دور هم جمع کرد.تشکر دوم از شما که تو روز تولدم بهترین هدیه رو به من دادین.نزدیک به 50000بازدید از بلاگ که فکر میکنم بیشترین بازدید از بلاگ تو این کانون باشه رو مدیون شما عزیزان هستم.این امر میسر نبود جز لطف شما دوستای گلم که شامل حال من شد..
آقا_خانم_نوجوون و هر کسی که با 1بار کلیک روی پستم نوشته های من رو خوندی از همتون متشکرم.طبیعتا تعدادتون خدارو شکر اینقدر زیاد هستش که اگر بخوام نام ببرم حتما 1سری اسمها از قلم میفته ولی بدونین دوستان شما من رو با این کار مورد لطف و عنایت خودتون قرار دادین و من هیچ وقت این لحظرو تو زندگیم از یاد نخواهم برد.باشد که روزی برآید از دستم که پاسخ گوی خوبیهای شما رفقای گل باشم.
اخبار بدین شرحه دوستای خوبم.
1.ونگر از قرعه سخت میلان هیجان زده است.
2.ونگر:آرسنال از نظر روحی و فیزیکی آماده تقابل با سیتی است.
3.ترائوره:قصد دارم در آرسنال بمانم
4.ونگر:در مورد ریکاوری ویلشر احساس خوبی دارم.
5.ون پرسی از قرار گرفتن مقابل مرتساکر در یورو احساس نگرانی ندارد.
6.هیل وود:ون پرسی باید در آرسنال بماند.
7.آلگری:باید نتایج ضعیفمان مقابل آرسنال را جبران کنیم...
خوش باشین دوستای گل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 26/9/1390 | 14:52 گفت:

آره یه مدت قرضس رفته بود به یووه ولی دویاره یرگشته هووووووووووووووووووراااااااااااا

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 13:39 گفت:

دست همگیتون درد نکنه.واقعا ممنون از همه شما دوستان.دست همگیتون رو میبوسم..
حمید جان فکر کنم قرضی رفته

حمید فرازی در 26/9/1390 | 13:34 گفت:

درمقابل این زحمات و خبرای علیت چیزی نبود داداش گلم.درضمن مگه ترائوره نرفت؟

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 13:32 گفت:

ای دمت گرم علی جون منم تو کف شکلک ارمان موندم

علی ارشدی در 26/9/1390 | 12:35 گفت:

سید هر چی بازدید داری حقته بس که خوبی
ولی من نفهمیدم اون شکلک آرمان چیه قضیه اش

حمیدرضا در 26/9/1390 | 11:39 گفت:

سلام به آقا امین و همه ی دوستان. خواهش میکنم تو دیگه لینک گل های آرسنال رو بزار تو بلاگت من هرچی میگم لینک گل ها رو بزارید هیچک محل نمیزاره. خواهش میکنم لینک گل های آرسنال رو برای دانلود بزار تو سایتت ممنون

رضاشاماخ چوک بندر در 26/9/1390 | 10:55 گفت:

سیدجای ذکایی توبایداخبارشبکه3بدی

محمدرضاجاشي در 26/9/1390 | 09:01 گفت:

سيدجان تولد مبارك

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 08:44 گفت:

واقعا ممنون از همگی شما عزیزان.دمتون گرم دوستای گل/مرسی

آرمان امیراحمدی در 26/9/1390 | 08:27 گفت:

:X

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 02:42 گفت:

دستت درد نکنه که اینقدر رو کیبورد اروم انگشت میزاری و واسه ما بلاگ های مفید میزاری یه دنیا ممنون سید جون!!!

shervin در 26/9/1390 | 02:06 گفت:

من نفر 50000 بودم که بازدید کردم باید بهم مثل لیگ انگلیس که به زننده 20000 گل لیگ جایزه میده تو هم به من جایزه بدی.

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 01:42 گفت:

مرسی سید جون واسه همه خوبیات

sam baygan در 26/9/1390 | 01:20 گفت:

قابل تو رم نداشت،تو خودت گلی.به قول خودت مگه برا آمار بازدید 3000000000000 تومن پول میدن؟!