داخل خونه-خارج خونه

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 376,755 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

داخل خونه-خارج خونه

بازیهای خارج از خونه و داخل خونه


دوستای گلم سلام.
سال گذشته آرسنال بهترین تیم جزیره بود از نظر امتیاز گرفتن تو بازیهای خارج از خونه.و بالعکس اگه همونطور هم داخل خونه کار میکردیم به جای فرگوسن ونگر جام رو بالا میبرد...
من احساس میکنم امسال هم داریم همون راهو پیش میگیریم...
آخه بلکبرن و ولوز تیم هستن که ما بهشون امتیاز بدیم؟ آخه چرا بابت چیزیکه میدونیم امسال هم اتفاق نمی افته حرص بخوریم.. بابا دیگه جلو همه آبرو داری کنیم،سر خودمونو که نمیتونیم گول بزنیم..
ببینید دوستان من ناراحتی قلبی دارم.مشکلمم افتادگی دریچه میترال قلبمه.دکترم هرگونه استرس-هیجان و مهمتر از همه دیدن فوتبال رو واسم گفته که بدتر از سمه واسه قلبم.. به خدا الآنم قلبم درد میکنه.. اینارو گفتم که لا اقل به خودم بقبولونم که آقا آرسنال امسال با این تیم امکان نداره بتونه جام بگیره... چقد حرص بخورم.بسه دیگه جوونیمو پای آرسنال دادم،چقد خودمو گول بزنم بگم جام مال ماست! با این بازیکنا که تو زمین خودشون امتیاز از دس میدن امکان نداره جام بگیریم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 20:57 گفت:

ای کاش 1مالک عرب داشتیم/از همگی ممنون

علی ارشدی در 7/10/1390 | 20:43 گفت:

آقا سیایت باشگاه تربیت بازیکنای داخل خود باشگاست از زمان اومدن ونگر این بوده ولی از وقتی مالکان باشگاه عوض شدن این دست پرورده ها حفظ نمیشن در حالی که قبلا این طوری نبود آنری پیرس ویرا و.... همه کار برای آرسنال کردن بعد رفتن اما الان چی؟؟؟ نصری رفت اما هیچ کاری برای ما نکرد
ونگر که همون ونگره مدیرا که عوض شدن سیاست باشگاه هم عوض شد

aso در 7/10/1390 | 17:35 گفت:

نمیدونم چرا بعضی از دوستان فکر میکنن، ونگر نمیخواد بازیکن بخره، مسخره ترین حرفی که میشه زد اینه که بگی مربی یه تیم نمیخواد بازیکن بخره
مطئن باشید اگه همین ونگری که از نظر شما بازیکن نمیخره، اگه خدای ناکرده یه روز از آرسنال جدا بشه و به سیتی بره، تا اونجایی که بتونه بازیکن میخره.
ببینید دوستان این سیاست کلی باشگاه که بازیکن نخرن، ربطی هم به ونگر نداره، مطمئن باشید اگه خود مورینیو هم بیاید بازم همین آش و همین کاسست.
سیاست باشگاه تربیت بازیکنای داخل خود باشگاست.

محسن در 7/10/1390 | 14:13 گفت:

در بزرگی ونگر شکی نیس ام نخریدن بازیکن یه بخشیش به ونگر بر می گرده.

حمید فرازی در 7/10/1390 | 14:11 گفت:

من نمیدونم کی اینقدر مورینیو رو بزرگ کرده.مورینیو چرا با این همه ستاره نمیتونه بارسا رو شکست بده.همیشه سبک بازیش تدافعی بوده.به نظر من این جنگ روانی مورینیو هست که اونو به یه مربی سرشناس تبدیل کرده نه دانش فنیش.

سید امین هاشمی در 7/10/1390 | 13:55 گفت:

آقا محمد علی ونگر حرف نداره بازیکن نداریم.کرونکه دلش نمیاد پول خرج کنه 4تا آس بیاره ببین ونگر چیکار که نمیکنه داداشم

mohammad ali در 7/10/1390 | 13:30 گفت:

بچه ها من کم کم دارم میرم سمت مورینیو ...
ونگر فایده نداره . مورینیو هم که گفته میخواد بیاد انگلیس. چی از این بهتر ؟؟؟ تا ونگر هست ---------> جوون گرایی & بی جامی

حمید فرازی در 7/10/1390 | 09:02 گفت:

امین جان باور کن از اولم هیچکدوم توقع نداشتیم با این تیم جام بگیریم.الان تیممون همینی که هست.فقط میتونیم امیدوار باشیم جایگاه امسالش خوب باشه یعنی حداقل جزو 4 تیم باشیم که اونم خیلی سخته

رضاشاماخ چوک بندر در 7/10/1390 | 02:29 گفت:

آره باسیدموافقم.سیدمنم اعصاب دارم